hibák

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Ahhoz hogy 120%-on működjön a termelékenység 45%-al kell többnek lennie a boldogságnak az igényhez képest.

Az nagyon sok, hiszen az 1.45-ös szorzó (145%) és mint Sipirc is idézte (amit megerősítek hiszen eszerint csinálom jó ideje és mindig működik(ha a te szorzódat használnánk az említett 700-as lakossághoz akkor 1015 jönne ki de mint látszik 973-nál már megvan(illetve ezesetben nálam sem lenne meg most a boldogság pedig megvan))) az 1.39-es szorzó elég (139%(esetleg +1 pont kellhet a kerekítés miatt)), de aki biztosra akar menni vagy nem szeret "pengeélen táncolni" az az 1.40-es szorzót (140%) veszi figyelembe :)
 

DeletedUser

Guest
Kedves GO-k!

Szeretném megkérdezni, mi a teendő, ha a szektor mind az öt területe zöld, azaz csatában elfoglaltam, vagy megvettem, de maga a szektor nem vált át zöldre, továbbra is pirosnak jelzi, mintha még lenne elfoglalandó terület és a jutalmat sem hajlandó odaadni. :(
Konkrétan a Sturmhohen területnél van ez, teljesen a lap szélénél, és nem lehet újabb, el nem foglalt területet látni.
 

DeletedUser

Guest
Kedves GO-k!

Szeretném megkérdezni, mi a teendő, ha a szektor mind az öt területe zöld, azaz csatában elfoglaltam, vagy megvettem, de maga a szektor nem vált át zöldre, továbbra is pirosnak jelzi, mintha még lenne elfoglalandó terület és a jutalmat sem hajlandó odaadni. :(
Konkrétan a Sturmhohen területnél van ez, teljesen a lap szélénél, és nem lehet újabb, el nem foglalt területet látni.


aki keres talál
 

DeletedUser5602

Guest
Mit csinálok rosszul? Hiába kattintok a forge pontok melletti kis + ikonra, nem történik semmi.
 

DeletedUser

Guest
Ha a +ikonra kattintasz a forge pontok mellett, lehetőséged van aranyért vagy gyémántért forge ponto(ka)t venni. Ez az opció csak akkor működik, ha a maximálisnál (10) kevesebb forge pontod van elraktározva.
 

DeletedUser5602

Guest
Ha a +ikonra kattintasz a forge pontok mellett, lehetőséged van aranyért vagy gyémántért forge ponto(ka)t venni. Ez az opció csak akkor működik, ha a maximálisnál (10) kevesebb forge pontod van elraktározva.

És ha mind a 10 el van raktározva, akkor mit lehet tenni?
Egyébként mit értünk elraktározás alatt?
 

DeletedUser

Guest
Szóval azon, hogy a három nappal ez előtti indulásomat követően a 8 órát élt országomat elveszítettem és visszatett egy pucér országba a regisztrációs gyémántok nélkül, abba beletörődtem. De most olyan van ami több mint sportszerűtlen. Vezetek a PvP tornyban versengők ranglistáján és eszercsak kidob a toronyban versengők közül és vissza kell verekednem magam a toronyba. Ez is rendben van. Az utolsó két tartományban viszont olyan fegyverei vannak a védőknek amilyenek nincsenek is. Én bronz koros vagyok és a vaskorosnál láttam az íjat. A többi meg lehet, hogy sötét azért nem vettem ki, de nem a bronzkorban van. Na ez azért már több mint "ha Ő az első akkor fingassuk meg akkor kiderül megérdemli-e." Nagyon remélem, hogy kontrolálható amit írtam. Egyébként jónat tűnik a játék.
 

DeletedUser

Guest
Szóval azon, hogy a három nappal ez előtti indulásomat követően a 8 órát élt országomat elveszítettem és visszatett egy pucér országba a regisztrációs gyémántok nélkül, abba beletörődtem. De most olyan van ami több mint sportszerűtlen. Vezetek a PvP tornyban versengők ranglistáján és eszercsak kidob a toronyban versengők közül és vissza kell verekednem magam a toronyba. Ez is rendben van. Az utolsó két tartományban viszont olyan fegyverei vannak a védőknek amilyenek nincsenek is. Én bronz koros vagyok és a vaskorosnál láttam az íjat. A többi meg lehet, hogy sötét azért nem vettem ki, de nem a bronzkorban van. Na ez azért már több mint "ha Ő az első akkor fingassuk meg akkor kiderül megérdemli-e." Nagyon remélem, hogy kontrolálható amit írtam. Egyébként jónat tűnik a játék.

Az első eset akkor forgulhat elő, ha 2 külön felhasználói fiókod van a világokon (vagy többen játszanak arról a gépről). A bejelentkezéshez csak 1 verziót tud tárolni, így ha a rossz világba lépsz be, csak a kezdeti várost kapod.

Elmondásod alapján vasárnap kezdted a játékot. Ez az a nap amikor a pvp tornyok zárnak. Ha vezettél, akor ezért meg kellett kapd a medálokat. Minden verseny hétfőtől vasárnapig tart.

Az, hogy egy játékosnál milyen védők vannak, az a játékos fejletségétől függ nagyban. Attól, hogy te még bronzkorszakban vagy, mások már átléptek a vaskorba. Egy kontinensen előfordulhat több koros különbség a játékosok között.
 

DeletedUser

Guest
nem gyógyulnak a katonáim (igen frissítettem, igen kiléptem és újra be)
illetve néha így néha úgy

tudom hogy béta verzió
de akkor nem kaphatok egy kis béta gyémántot, esetleg béta pénzért, vagy béta kölcsönbe
ha már kísérleti nyulak vagyunk??

KP
 

DeletedUser11

Guest
Szia.

Nem is tudod, hogy most milyen hulyeseget mondtal.

Nem vagyunk kiserleti nyulak, nem kotelezo jatszani, mindenki a sajat maga szorakoztatasara jatszik.

Ha a jatekkal kapcsolatos velt panaszod van, keresd fel a Supportot a jatekban.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni (SUPPORT-tól), a tegnapi frissítés óta 1 db szomszédom van, nincs lehetőségem harci pontokat gyűjteni és fosztogatni. :((((((((
Ebben szeretnék segítséget kérni.
Előre is köszönöm:
Baleer
 

DeletedUser1300

Guest
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni (SUPPORT-tól), a tegnapi frissítés óta 1 db szomszédom van, nincs lehetőségem harci pontokat gyűjteni és fosztogatni. :((((((((
Ebben szeretnék segítséget kérni.
Előre is köszönöm:
Baleer

írj jegyet supportra, ha lehet képpel. itt nem tud a support intézkedni.
 

DeletedUser

Guest
Szia.

Nem is tudod, hogy most milyen hulyeseget mondtal.

Nem vagyunk kiserleti nyulak, nem kotelezo jatszani, mindenki a sajat maga szorakoztatasara jatszik.

Ha a jatekkal kapcsolatos velt panaszod van, keresd fel a Supportot a jatekban.

"Nem is tudod, hogy most milyen hulyeseget mondtal"

de most már igen, hála neked

"nem kotelezo jatszani"

ezt honnan tudod? hogy nekem mi az és mi nem?

ja igen és a katonáim továbbra sem gyógyulnak
 

DeletedUser11

Guest
Az ilyesfajta válaszokkal, és hibajelentésekkel próbálj máshol szerencsét!

Azért vagyunk itt, hogy segítsünk, nem azért hogy hülyéskedjünk veled! Ahogy mondtam, nem kötelező játszani, és nem vagy "kísérleti nyúl"

Ha hibát észlelsz, keresd fel a Supportot a játékon belül!

Szíves megértésedet, és türelmedet kérem!

Maradok tisztelettel,
Trys Asgon
 

DeletedUser585

Guest
A szomszéd hiánya még mindig él! Már szólva a Supportnak, s kép is küldve, így szerintem nem élvezetes a játék. Béta ide, béta oda azért ennek müxeni kell! Azzal meg nem vagyok megelégedve, hogy dolgozunk rajta :( Nem de?!
 

DeletedUser

Guest
Az ilyesfajta válaszokkal, és hibajelentésekkel próbálj máshol szerencsét!

Azért vagyunk itt, hogy segítsünk, nem azért hogy hülyéskedjünk veled! Ahogy mondtam, nem kötelező játszani, és nem vagy "kísérleti nyúl"

Ha hibát észlelsz, keresd fel a Supportot a játékon belül!

Szíves megértésedet, és türelmedet kérem!

Maradok tisztelettel,
Trys Asgon

lehetek játéktesztelő????
vagy ez fel sem merült bennetek?

"Ha hibát észlelsz, keresd fel a Supportot a játékon belül!"

pont mint a többiek akik ebbe a topikba írtak..... úgy lesz

a béta gyémánton már dolgoztok?
 

DeletedUser16

Guest
Ha kérhetem fejezzük be ezt a beszélgetést itt és most. Folytassátok privátba.
 

DeletedUser6180

Guest
Való igaz,hogy nem kötelező itt játszani,de...Egy másik játékból egész klánnal átjöttünk ide mert lenyűgözőnek tarottuk ezt a játékot.Ma már csalódottak vagyunk,mert hibák sorozatával találkozunk.De persze maradok /ill.1-2 ember még maradt/mert rengeteg energiát és időt befektettem.Ez már sajnos nem a játék élvezetéről szól.
Több oldalon kersztül az olvasom szóljunk a supportnak.Van egyáltalán ilyen?Az én ismeretségi körömből még SENKInem kapott levelére válszt.Reménykedem,hogy mire a korok végére érünk valóban kijavításra kerülnek ezek minősíthetetlen hibák.S ha csak rövid időre is de végre élvezhetjük is ezt -alapjában véve profi minőségű-játékot.
Nem irígylem a moderátorokat,amit most hallgatnak tőlünk -pedig nem ők tehetnek róla-de teljesen jogos,hogy elveszítettük már a türelmünket s indulatainknak adunk hangot.
Elnézést,ha nem megfelelő helyen ventillálok,de már végképp elszakadt a húr.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent