0.10.1 verzió kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Az üzenőpanel jobb felső sarkában van egy kis nyíl arra kattints rá az egyből küldi a linket.Ha így próbáltad is kérlek nyiss jegyet a supporton.
 

DeletedUser585

Guest
A spamban volt, csak nekem a levelező úgy volt beállítva, hogy törlődjön a spam :(

Köszi!
 

DeletedUser

Guest
Nekem a jobb felső sarokban mindenhol egy kis piros X van....

itt is?

gggp.png


(sry csak angolon maradt meg nekem)
 

DeletedUser

Guest
Ha jól látom a bal alsó sarokban levő 'Beállítások' gomb ugyan oda visz.(hangerő mellett)
 

DeletedUser

Guest
Ezt teljesen jól látod, csak a "újra kérő" gomb inaktív.
Folyamatosan olvasom a fórumot, a frissítés óta meg pláne. Mivel hasonló hibákat észleltem mint mindenki más, és ezek nagy része meg is oldódott, nem írogattam, de a sok okos tanács nálam sem jött be, se gyémánt, se medál....bár az még holnap megjöhet:)......nálam üzenő panel sem volt, e-mail sem jött és a spam-ben sem volt semmi és nincs leállítva a spam-em. Én is lemondtam róluk!

üdv
 

DeletedUser

Guest
Nem írtam nekik, így nem is várok választ....e helyett inkább próbálok kikapcsolódni a játékkal, hisz ezért kezdtem bele :)
 

DeletedUser4419

Guest
Az normális hogy megint amikor zárnak a tornyok nem lehet sem harcolni mert lefgy és kidob,sem bejutni egyáltalán vagy 1 órája?Komolyan mondom kezd nagyon elmenni a kedvem ettől a játéktól.Régóta vagyok jelen online startégiai játékokban de ennyi szívást még sehol nem tapasztaltam.Abban a helyzetben vagyok hogy hárman játszunk vele(3 különböző géppel!),és amíg egyik társunk olajozottan megkap minden medált-jutalmat-lehetőséget a fejlődésre addig mi ketten csak döbbenten ülünk hogy ennyire még egy szerver vagy játék sem szórakozott velünk.Már lassan úgy lépek be hogy megint mi jön közbe?Vajon ma reggel mi nem fog működni?Nem javult a csaták közbeni lefagyás-egyszercsak gondol egyet,kiírja hogy belső hiba,úgy kivág mint macskát ******-kezdhetem előlről.Ma délután az elmúlt 40 percben ez HATSZOR fordult elő!Mi a jó nénémnek kell egy játkot ennyire kis szeróra felpakolni hogy nem bírja el a regizetteket,a részletes grafika-ami szép de hátráltat sokszor-ebben az esetben teljesen felesleges.Pedig tetszik.És meddig kell várnunk egy olyan frissítésre ami a játék eleje óta tartó hibákat végre helyrepakolja?Drága a épi kereskedés-ez a 0-0.1 arány felháborítóü-lehetetlenné teszi a fejlődés egyenletes mértékét akkor is ha sokat vagy online.És akkor még nem említettem a gyémántokat,ugyanannyi pénzért egy hasonló kaliberű játékban EGY HÓNAPIG VAN PRÉMIUMOD,itt jó ha egyetlen fejlesztst megoldasz vele.Kiszámoltam,kb 7-10 ezer forintot lenne érdemes erre havonta elkölteni,hogy haladj is...Ezt azért enyhén irreálisnak ítélem!

Bocsánat a kirohanásért,de a frissítés óta CSAK A SZÍVÁS jut sokunknak!Jött az új regisek gyémánt jutalma.Aztán beharangozták hogy a régiek is megkapják,de ez sem működik mindenkienk.Ahogy a többi dolog sem.Ugyanazrt a dologért egyikünk 2 napig levelez a supporttal mire megkapja ami jár neki-mert ugye pl a medál nem adható opció hanem jár!-míg mások egyszerűen megkapják.Ideje lenne ha a support megszólalna végre MINDENKI FELÉ és nem itt hanem levélben!

szerkesztettem
tito
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
mostantól így működik

Majd kiderül, hogy hogy müküdik. Tesztelés céljából 5 perccel a bronzkori viadal befejezése után megtámadtam egy két lándzsás várost, és valóban nem kezdett el listát mutatni a toronyban, de azt irta ki a csata után, hogy 2. a rangom, tehát lehet, hogy azért számolja.

Ha tényleg az lenne, hogy vasárnap délután, amikor sokan a legjobban ráérnek játszani, órákig valami karbantartás jellegű funkció miatt nem lehetne csatázni, az is a meghökkentő hibák közé tartozna.

Ami biztosan látszik, hogy a medállista frissitése még mindig nem megoldott kérdés, mert kaptam ma délután 65-öt, de a lista ugyanazt mutatja, mint tegnap.
 

DeletedUser

Guest
Nem számolja, a végeredményt mutatja. Támadtam bőven, mindig ugyanaz.

A medálok érkeznek szépen, a lista elvben 8 után indul újra.

szerk: a bronz tornyom még fut 7.56 ig, ott számolja a pontokat rendesen.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Ami viszont érdekes lesz, hogy hajnalban megtörténik a rendezés ugye. De a tornyok most 8kor elindulnak... Hogyan is lesz akkor ez számolva a rendezés után??
 

DeletedUser585

Guest
Akkor most bukta 2500 pontomnak, mert nem számolta fel két harcom után. Háromnegyed nyolc!!!
 

DeletedUser

Guest
Nos...nem akarok "púposkodni" s azzal is tisztában vagyok, hogy dolgozik a csapat (respect 3 évig voltam egy kb 20-25 fős team tagos szerveren, de náluk egy bug javítása 3 hónap volt -.- ) viszont én sem értem, hogy:
1, akkor az elmúlt 20 harcomat nem számolta(?)
2, 2 toronyban voltam első, most se rangom se medálom(?)
3, pillanatnyilag az összes tornyot üresnek mutatja(?) (tény én csak az első 4-ig jutottam el, a késő-középkorit még meg kell szenvednem.)
És most van 20:33 :/
 

DeletedUser

Guest
még nem tudni, hogy számolta-e a 'pihenő' alatt

de a medálokat én megkaptam időben, bár a frissítés előtti bronz toronyból még mindig nem
 

DeletedUser

Guest
Értem.
Nem nagyzolni akarok, de pont seregre építettem és klasszisokkal vezettem..bevallom a pihenő alatt is támadtam "mea culpa", de ki fog értesíteni, hogy "Te jóképességű: nem nyert!" (?)
 

DeletedUser4161

Guest
Nos...nem akarok "púposkodni" s azzal is tisztában vagyok, hogy dolgozik a csapat (respect 3 évig voltam egy kb 20-25 fős team tagos szerveren, de náluk egy bug javítása 3 hónap volt -.- ) viszont én sem értem, hogy:
1, akkor az elmúlt 20 harcomat nem számolta(?)
2, 2 toronyban voltam első, most se rangom se medálom(?)
3, pillanatnyilag az összes tornyot üresnek mutatja(?) (tény én csak az első 4-ig jutottam el, a késő-középkorit még meg kell szenvednem.)
És most van 20:33 :/

3. nekem tegnap óta üres a bronz torony, vártam egész nap a csodára, de hiába:-(

üdv. Zsu
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent