Kibeszélő Évforduló Verseny

a tegnapi feladványnál nem mutatott semmit :)

felesleges . ha nem jatszol 2017 tol nemtudhatod a valaszt erre a kerdesre .
Én is csak pár hónapja játszom, mégis megtaláltam a választ. Egyébként szerintem az aki 2017. óta játszik, valószínűleg ő sem emlékszik rá. A választ a wikin lehet megtalálni.
 

Vanek ur

Aktív tag
Te nézted a linket? Hol ebben a megoldás? Ez csak egy poén.

Te nézted, hogy KINEK/KIKNEK írtam? Vagyis ma már másodszor kell leírnom, hogy "akinek nem inge,...".


[...]felesleges . ha nem jatszol 2017 tol nemtudhatod a valaszt erre a kerdesre .

Nem kell 2017 előttől játszani, hogy ezt meg lehessen keresni. És még másik oldalra sem kell elmenni, mert egyértelműen le van írva (nagyon közel), mi volt az első nevezetes abból a korból. Innentől annak a bónusza/képessége is megtalálható. És még baráti (mármint Google-t használni, hiszen "a Google a barátod") segítséget sem kell igénybevenni.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser26112

Guest
Kicsit visszatérnék az 5. napi rejtvényhez!


" Ma vissza kell, hogy menjetek egészen 2017-ig a Mélytengeri Jövő évéig. Hogy hívják azt a bónuszt/képességet, amely ennek a korszaknak az első Nevezetes Épülete adja? "

A rejtvény megjelenésekor felmentem a Wikire. Találtam ott egy listát a nevezetesekről. A Mélytengeri jövőnél 3 nevezetes szerepel a bónuszok!képességek megadásával. 2017-ben még nem is hallottam erről a játékról, tehát nem voltam itt. Mivel listák elvileg a megjelenés sorrendjében készülnek - én így gondolom - el is küldtem azonnal megfejtésként a három közül elől lévő nevezetest. Később itt a kibeszélöre tette valaki az ő válaszát, ami nem egyezett meg az enyémmel. Újból megnéztem a listát és akkor már az ő általa írt nevezetes volt elől. Az előbb megint megnéztem a Wikin a listát, lássunk csodát, immár a harmadik van az első helyen . Na most akkor mi van? Változtatják a listát? Ki és miért? Nem jó helyen néztem ? Lehet, de akkor is miért a változás. Persze az is lehet, hogy az én értelmi képességeimmel van baj.
 
Te nézted, hogy KINEK/KIKNEK írtam? Vagyis ma már másodszor kell leírnom, hogy "akinek nem inge,...".




Nem kell 2017 előttől játszani, hogy ezt meg lehessen keresni. És még másik oldalra sem kell elmenni, mert egyértelműen le van írva (nagyon közel), mi volt az első nevezetes abból a korból. Innentől annak a bónusza/képessége is megtalálható. És még baráti (mármint Google-t használni, hiszen "a Google a barátod") segítséget sem kell igénybevenni.
Mi az, hogy "nagyon közel"?
 
Fent