Halloween játék

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Egy gyors kérdés...
Minden Kísértetéj küldi megvan és előjött az udvari bolond, mondván elkészültem.
Többeknél látom a temetőt letéve, de hiába okézok a küldire, nem tűnik el és nincs sehol a jutalmam. :( (Gondolom dekorban lesz.)
Ez most hiba, vagy csak elbambultam valamit?
(Bocsánat, de csak kb. két hete játszom és nem tudom mi a teendő.)
Előre is köszönöm!

- - - Updated - - -

Lol... Igen elbambultam.
Ha valaki még így járna, leírom: RAKTÁR -> Épületek.
x)
 

DeletedUser3968

Guest
És azt hogy lehet lezárni amit rinbin mond hogy zárj le minden helloween küldetést rányomok rendben és erre még mindig pirossal körülvett tökfej van. :(
 

DeletedUser20729

Guest
Valaki tudna nekem segíteni az utolsó feladványban, mivel nem értem, hogy pontosan mit is akar Jack? :) Előre is Köszönöm! :D ;)
 

DeletedUser11

Guest
Valaki tudna nekem segíteni az utolsó feladványban, mivel nem értem, hogy pontosan mit is akar Jack? :) Előre is Köszönöm! :D ;)

Szia sutikee, Üdvözlünk a Fórumon!

Minden feladvány itt van:

Jack O'Lantern

Feladat adóFeladat neveKövetelményekJutalom
Jack O'LanternHÚÚ!- Építs 5 dekorációs épületet- Véletlenszerű jutalom
Jack O'LanternSzellemes tizenegyes- Költs el 11 fejlesztési pontot- Véletlenszerű jutalom
Jack O'Lantern24- Termelj bármit 24 órás intervallumban- Véletlenszerű jutalom
Jack O'LanternAdsz, vagy kapsz- Hódíts meg 3 tartományt- Véletlenszerű jutalom
Jack O'LanternEgyet ebből, egyett abból- Építs 7 épületet- Véletlenszerű jutalom
Jack O'LanternA pénz mestere- Rombolj le 3 épületet- Véletlenszerű jutalom
Jack O'LanternRettentő temető- Törölj 4 egységet- Temető
Jack O'Lantern (Rinbin)Én vagyok az, Rinbin!--
 

DeletedUser20729

Guest
Üdv - TyRioN BlacK -! Köszönöm szépen a segítséget :))
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!
Eszembe jutott még egy kérdés.
A temető aszerint ad boldogságot, amelyik korban építettem, vagy amelyik korban megszereztem?
 

DeletedUser11

Guest
Amelyik korban vagy.

Bronzkor 420
Vaskor: 520
Kora Középkor: 710
Virágzó Középkor: 800
Késő Középkor: 890
Gyarmatosítás kora: 1,000
 

DeletedUser

Guest
Ez rendben, de ha megcsináltam a feladatokat Késő Középkorban, de csak gyarmatosítás korában építem, akkor melyik kornak megfelelően kapok boldogságot?
 

DeletedUser

Guest
Vagy Te nem érted a kérdést, vagy én nem értem a választ.
Ahhoz a korhoz igazodik, ahol az épület bekerül a raktárba, vagy ahhoz, amelyikben a raktárból átkerül a városomba?
 

DeletedUser11

Guest
Én teljes mértékben értem a kérdést. Az teljesen mindegy, hogy melyik korban rakod ki a raktárból, ha átlépsz egy másik korba, automatikusan meg fog nőni a kapott boldogság is.
 

DeletedUser

Guest
Vagyis ha a Késő Középkorban megépítem, kapok 890 boldogságot. Ha pedig közben átlépek a gyarm. korba, onnantól 1000-et fog adni? Azért kérdezem, mert volt, aki megépítette, kort váltott és nem nőtt a kapott boldogság. Ebből következik az a kérdés, hogy ha egyik korban megcsinálom a feladatokat, és megkapom érte a jutalmat, de másik korban építem fel, akkor az építés, vagy a megszerzés korát veszi-e alapul.
 

DeletedUser11

Guest
Huh, na akkor ez már érdekes. Én úgy olvastam, hogy ha átlépsz, akkor megnő a boldogság, de ahogy így mondod, elbizonytalanodtam. Kérlek keresd fel a Supportot kérdéseddel.
 

DeletedUser20740

Guest
Egy kis segítség kellene! Korai középkorban hogy tudok 10-nél több forgepontot elkölteni egyszerre?
 

DeletedUser1698

Guest
Hát ez csodálatos!
Direkt csak azután csináltam meg az utolsó küldetést, miután átléptem a gyarmatosítás korába. Erre késő középkorinak számítja az épületet és 1000 helyett 890 boldogságot ad!
Na mindegy, azért köszi a meglepit. :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent