verzió 1.20

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser20368

Guest
Úgy tudom van 120%-os is. (Nem láttam, még progresszívben vagyok.)
Erre szerintem két megoldás van:
1. Az új értékek csak, GvG-ben vannak és a térképen marad a max 150%.
2. Erősen le kell csökkenteni a térképen lévő bónuszokat.
 

quin

Tag
Sziasztok,

Progresszív és modern korban 20 vagy 25% a maximum bónusz a térképen. Ezekben a korokban nincs olyan bónusz terület, mint az ipari korban, ahol nagy bónusszal rendelkező seregek vannak.

Üdv,
quin
 

DeletedUser23571

Guest
Sziasztok,

Progresszív és modern korban 20 vagy 25% a maximum bónusz a térképen. Ezekben a korokban nincs olyan bónusz terület, mint az ipari korban, ahol nagy bónusszal rendelkező seregek vannak.

Üdv,
quin

Kedves quin!
Szeretném megkérdezni, h akk azok akik éppen az ipari korban vannak,azok így jártak?
Azért nem tudok haladni,mert a nevezetes bónuszok nem gyengén visszalettek véve és éppen az 50%-os szektort nem tudom leharcolni...Tervbe van egyáltalán, h az ipari kori térképen a bónuszokat visszavegyétek? Vagy rálettünk arra kényszerítve, h topogjunk egyhelyben vagy egyezkedjünk?
Abból amit írtál számomra egyértelmű, h azokkal lett kitolva, de nagyon,akik az ipari korban vannak,vagy még elötte :(
Szerintetek ez így fair?
A másik kérdésem a nevezetesekért járó 1-1-1 kupon,amit majd a raktárunkba kapunk és 1 szintet emelhetünk vele a nevezeteseinken..
Tényleg azt hiszitek,h 3%-ért lesz olyan játékos, aki bele fog dobni több ezer forgét pl a Zeuszba?
Patyomkin azt írta itt a fórumban előrébb, h nem csak a 3%-ot és az egy szint a lényeg, hanem, h mennyi forgét fogunk spórolni azzal az egy szinttel...Eddig az ember magának húzta a nevezeteseit vagy éppen a kisebbek,akik a terv reményében tolták a forgékat, építették,de sztem a kicsik sem fognak a saját fejlődésüktől ezer forgékat elvenni 1 db tervrajzért és pár forgéért meg medálért...
Szerintem ezek a kuponok semmit nem érnek,ez nem megoldás...ez nesze semmi fogd meg jól :(

Üdv Day.
 

DeletedUser23072

Guest
Ha sérült egységet teszel be szektor védelemre, az ott felgyógyul, vagy úgy marad?
 

DeletedUser23135

Guest
Kedves quin!
Szeretném megkérdezni, h akk azok akik éppen az ipari korban vannak,azok így jártak?
Azért nem tudok haladni,mert a nevezetes bónuszok nem gyengén visszalettek véve és éppen az 50%-os szektort nem tudom leharcolni...Tervbe van egyáltalán, h az ipari kori térképen a bónuszokat visszavegyétek? Vagy rálettünk arra kényszerítve, h topogjunk egyhelyben vagy egyezkedjünk?
Abból amit írtál számomra egyértelmű, h azokkal lett kitolva, de nagyon,akik az ipari korban vannak,vagy még elötte :(
Szerintetek ez így fair?
A másik kérdésem a nevezetesekért járó 1-1-1 kupon,amit majd a raktárunkba kapunk és 1 szintet emelhetünk vele a nevezeteseinken..
Tényleg azt hiszitek,h 3%-ért lesz olyan játékos, aki bele fog dobni több ezer forgét pl a Zeuszba?
Patyomkin azt írta itt a fórumban előrébb, h nem csak a 3%-ot és az egy szint a lényeg, hanem, h mennyi forgét fogunk spórolni azzal az egy szinttel...Eddig az ember magának húzta a nevezeteseit vagy éppen a kisebbek,akik a terv reményében tolták a forgékat, építették,de sztem a kicsik sem fognak a saját fejlődésüktől ezer forgékat elvenni 1 db tervrajzért és pár forgéért meg medálért...
Szerintem ezek a kuponok semmit nem érnek,ez nem megoldás...ez nesze semmi fogd meg jól :(

Üdv Day.

Szó szerint. En is az ipari korban vagyok és eddig a legerosebb terulet 110% bonusszal rendelkezik. Már a 20%-ossal is gondom volt. Atmentem a progressziv terkepre is és ott 25% -al indult. Vesztettem 1 egyseget 1 terulet befoglalasaert két okbol:
1. a nevezetes bonuszok visszavetele.
2. Meg mindig nem javitottak ki azt, hogyha tolvaj az erdoben vadassza változik akkor ne lojjek ki. Mert elvileg rejtoznie kene, de megis megolik.

Amugy meg ezzel a kerdessel nemigen torodnek. inkabb a ceh kincstarral torodnek. Nem azzal, hogy a kisebbeknek egyhelyben kell toporogni. Nekem is valaki a moderatorok kozul viccesen azt valaszolta gyozzem meg a nagyokat hogy kezdjek ujra a jatekot. Mert ez is miattuk van (tisztelet a kivetelnek).
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent