verzió 1.20

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser23072

Guest
A szerzett bónuszok a GvsG-n kívül is érvényesek lesznek, vagy csak oda vonatkozik ?
 

DeletedUser3243

Guest
Globálisan ezek lesznek most már a bónuszok, tehát a Pvp csatákban is.
 

DeletedUser

Guest
És mi lesz a kontinenstérképen? Ott is csökkenni fognak a legyőzendő seregek bónuszai?
 

DeletedUser

Guest
Nem értem minek van még mindig ez a fórum ?
Hónapok óta csak kérdések és panaszok.
Senki nem felel , főleg nem a mérvadó emberek közül,
akik ezért még fizetést is kapnak.
 

DeletedUser

Guest
Nem értem minek van még mindig ez a fórum ?
Hónapok óta csak kérdések és panaszok.
Senki nem felel , főleg nem a mérvadó emberek közül,
akik ezért még fizetést is kapnak.

Kérlek írd le a problémádat.
 

DeletedUser23505

Guest
Sziasztok!

Én a legalapvetőbbet kérdezném,miszerint a beígért teljes leírást hol találom, mert nehzen igazodom el,eddig csak az angolról lefordított béta tesztelt, korábbi linknen találhatót olvastam.
Köszönöm. :)
 

DeletedUser20289

Guest
Sziasztok!

Én a legalapvetőbbet kérdezném,miszerint a beígért teljes leírást hol találom, mert nehzen igazodom el,eddig csak az angolról lefordított béta tesztelt, korábbi linknen találhatót olvastam.
Köszönöm. :)


Sziasztok!

Lényeg, hogy ismét sok választ kaptál, ez a fórum nem ér semmit, nem kapsz választ a kérdéseidre, mindjárt itt van a céhek csatája és igazából semmit nem tudunk róla. Ismét sokat közöltek velünk! Az is vicc, hogy angol nyelvű linket kell olvasni, hogy informálódj.
Hahaha
 

DeletedUser3243

Guest
http://forum.hu.forgeofempires.com/showthread.php?1514-Céh-vs-Céh-leírás

elkéstem :)

1.20 frissítés megtörtént, nevezetesekben az új bónuszok, viszont a céh csata térkép ikonja nincs, csak nálam van a hiba ?

Megoldódott, kellett még egy frissítés.

Úgy látom nem oldódott meg még a " nem független" egységek gyos kiválasztása. Pedig nagyon jó lett volna ehhez a frissítéshez már. Ahol Alkatraz van akár több száz egységből kiválasztani nem egyszerű.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser20435

Guest
Helló!

Hát jól vissza vették a nevezetesek támadó/védő bónuszát, csak azt nem értem, hogy a területek bónuszát miért nem igazították hozzá, mert lássuk be eddig sem volt egyszerű elfoglalni egy 100-120%-os bónusszal rendelkező területet, ezután főleg nem. De ugyan ilyen nehéz lesz egy alacsonyabb korban lévő katonával magasabb korban lévő területet megszerezni főleg ha még bónusszal is rendelkezik. Üdv.
 

DeletedUser23201

Guest
CVC térképen mi a funkciója a felhőnek? Ja, hogy laggoltatja a játékot? így már értem. :D
 

DeletedUser

Guest
Helló!

Hát jól vissza vették a nevezetesek támadó/védő bónuszát, csak azt nem értem, hogy a területek bónuszát miért nem igazították hozzá, mert lássuk be eddig sem volt egyszerű elfoglalni egy 100-120%-os bónusszal rendelkező területet, ezután főleg nem. De ugyan ilyen nehéz lesz egy alacsonyabb korban lévő katonával magasabb korban lévő területet megszerezni főleg ha még bónusszal is rendelkezik. Üdv.

Jah, nagyon korrekt... aki nem foglalta el az egész kontinenstérképet az most jó nagy hátrányba került. Csak ismételni tudom magam, korrekt.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser23674

Guest
Sziasztok!
Hát elég gáz lett így a kontinensen való területszerzés. Valamelyest mérsékelhették volna az npc területek bónuszait is.. Sebaj...
 

Ele 67 1407

Új tag
Hát igen. Igazából akkor vagy jó ha a céhes csatákban rendelkezzel az összes adott korszakbeli egységgel a tüzérségig bezárólag. Az én eddigi seregépítési terveim itt megdőlnek: Mert ha egy egy seregfejlesztési technológiát elértem a saját koromban, akkor megszűntettem az előző korabeli olyan egységeket (hely, és emberhiány miatt). Ugye az 5 féle seregem mondig megvolt, de ez most csak akkor jó ha mind ugyanabból a korból van.
Most éppen olyan fázisban vagyok, hogy megvan az összes virágzó középkori egységem, tehát ez jó. De ha átlépek a későbe, és elkezdek ott sereget gyártani, akkor az eddigi elveim szerint megszüntetve a virágzó középkori hasonló egységet, már csonka lesz a seregem mindkét korban. így nem fogok tudni jól harcolni a céhes csatákban.
Ha viszont megőrzöm a "régi" egységeimet addig, amíg az összes következő korabeli sereg technológiát kifejlesztem, akkor a kontinenstérképen akadok el. És persze a bónusz is kevesebb...
Azt meg nem engedhetem meg magamnak, hogy összesen akár 9-10 különböző laktanyám legyen...Nem lesz annyi lakosságom vagy nem lesz elég a boldogsága az embereknek, és a terület sem elég.
Tehát vagy a céhes csatákat szüneteltetem egy olyan fázisig, amikor az adott korból meglesz minden egységem, vagy nem harcolok a kontinenstérképen mert nem fogok bírni az akár több mint egy teljes korral fejlettebb egységekkel.
Ha sokat tudok harcolni a céhes térképen akkor az első verziót választom, és az olyan időszakokban mint a mostani, megyek a kontinensre is csatázni.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!
Hát elég gáz lett így a kontinensen való területszerzés. Valamelyest mérsékelhették volna az npc területek bónuszait is.. Sebaj...

én még reménykedek benne, hogy bug.
nem szokás olyan feature-t belerakni egy játékba, ami nem egyenlően hat a játékosokra.
 

DeletedUser23135

Guest
Hat igen. Jol kicsesztek sok emberrel. Nekem 135% volt a tamado vedo bonuszom. Most csak 78%. Meg nem probaltam ezzel kontinensterképen olyan teruletet foglalni ahol a vedoknek is van bonusza (ami valoban nem lett lecsokkentve). Én is reménykednek benne, hogy bug. De ma megneztem a nevezeteseimet és a 10 szintu zeuszom 50% helyett csak 30% vedo-tamado bonuszt ad. Tehat szerintem ez nem bug hanem maga a valosag. Kicsesztek velunk. De ez nem meglepő.
És ha erre az iromanyomra esetleg valaki magasabb szintu (akinek mar szinte minden bepitheto terulete megvan, mert meg idoben megszerezte) válaszol és elkezd okoskodni (ahogy általában szoktak hogy ne nyavalyogjunk, mert neki jol megy) akkor inkabb ne tegye.
Ez a modositas egy szemetseg, hogy ervenyes a szomszedok elleni csatakra is és nem csak a GvsG csatákra. Akkor mi a francnak huztam fel azokat a nevezeteseket? Mert szerintem csak diszek és semmit sem érnek. Még 135% nál sem értek valami sokat. 78%-al még kevesebbet.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent