Kibeszélő Téli fórumverseny kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser26052

Guest
Nagyon fantasztikus. Az 1.7 Mb-os kép is túl nagy.. Csak telefonról tudok képet készíteni, nincs gépem. Már levettem a legkissebb felbontásra.
Ebből most kimaradok. (Szokásos) :D
 

DeletedUser26353

Guest
A 2. feladat szerinti képernyőmentés nem akar feltöltődni a kép, mert a szervernek túl nagy.
Viszont nincs kiírva, hogy mekkora a méret határ? Pixelben és megabájtban is jó lenne tudni.
 

DeletedUser26821

Guest
Sziasztok!
Nekem továbbra is a "Téma létrehozása" oldal jön fel mindkét feladvány esetében a "részt veszek" gombra klikkelve. :-(
 

DeletedUser26902

Guest
Nos a mai feladványra hiába válaszolnék, elvileg a csatolmány túl nagy. 1,1mb jpg fájlt töltenék fel. A kritériumról pedig nem esik szó a hibaüzenetnél.
 

Jockess

Új tag
Hm hát nekem az 1920x1080-as felbontású printscreen irfanview alkalmazással elmentve jpg-ben 560 kb-t lett úgyhogy... ne bmp-ként mentsetek, mert az tényleg több mb!
 

DeletedUser26339

Guest
A téli verseny mindhárom feladatát megoldottam, úgy gondolom el is küldtem a megfejtéseket és képet. De nem találom a válaszaimat, megoldásaimat, így nem tudom eljutott-e a megfelelő helyre ahol majd megnézik jók-e. Kérdésem: megnyugtatóan hogyan tudom ellenőrizni, hogy mindhárom feladványra adott válaszom, megoldásom megfelelően eljutott-e a support erre a kijelölt helyére ahol majd ellenőrzik.
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Ha a megfelelő helyen küldted be a válaszaidat, akkor a megfelelő helyre érkeztek meg.
Ellenőrizni nem tudod.

Ezer bocsánat, megnézheted. A fiókodra rámész (jobbra fent) ott a lenyílóban katt a felhasználónevedre, a megnyíló lapon a neved alatt van egy olyan, hogy Legutóbbi tevékenység. Ott láthatod, mit műveltél és hova ment. Mivel a megoldások rejtettek, ezért áthúzva szerepelnek, ellentétben egy akármilyen, másik bejegyzéseddel.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser27090

Guest
Sziasztok!A fórumverseny nyerteseinek névsora mikor és hol lesz megtalálható?
 

Sedar

Community Manager
Csapattag
Community Manager
Tegnap éjfélkor ért véget a verseny, még összesíteni kell az adatokat és utána. Éjszaka mi is alszunk :p :D
 

DeletedUser27282

Guest
Sziasztok!
Szeretnék érdeklődni, hogy mikor lesz eredményhirdetés a téli fórumversennyel kapcsolatban?

Köszönöm. 43. Sharone
 

Sedar

Community Manager
Csapattag
Community Manager
Téli Fórumverseny Eredményhirdetés

Nemrég a téli fórumversenyünk véget ért. Az egyes feladatok nyerteseit kisorsoltuk, az eredményeket az alábbiakban ismertetjük:

Ezzel véget is ért a téli fórumverseny!

Winter%20Contest%20Logo.png


És mivel biztosak vagyunk benne, hogy a helyes válaszokra is kíváncsiak vagytok, így azokat is megosztjuk veletek:

1. Feladat

2. Feladat
  • Szabinnyó
  • meroist
  • PeetPeti

3. Feladat
  • Megoldás
  • Az épületek nevei:
    • 1. Téli torony
    • 2. Mézeskalács házikó
    • 3. Téli piramis
    • 4. Szánkókészítő
    • 5. Hógömb
    • 6. A Télapó műhelye
    • 7. Cukrászda
    • 8. Elbűvölő kunyhó
  • Winners:
    • majanor
    • dawycz87
    • tuloki

Köszönjük mindenkinek a részvételt! Reméljük legalább annyira jól szórakoztatok a feladványok megfejtése alatt, mint mi a készítésük közben :)

A jövőben további versenyeket fogunk rendezni, ezért mondjátok el, hogy mit szeretnétek látni a következő különleges versenyen! Ezt itt tehetitek meg.

Az egyes feladatokra beküldött megoldásokat itt tudjátok megnézni.


Üdvözlettel:
A Forge of Empires csapata
 

DeletedUser26064

Guest
Már bocsánat!
Miért csak 3-3-3 nyertes lett kihirdetve mikor 5-5-5 nyertes sorsolását írtátok ki?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent