Kibeszélő Téli fórumverseny kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser26112

Guest
Ez a verseny kibeszélője, nem ide kell írni a választ. Itt mindenki látja, persze ha ez nem zavar írd ide:). Ha megnyitod a versenyt kiadja az aktuális feladatot, a kép alatt kell megadni a választ!
 

DeletedUser27538

Guest
Sziasztok

A kérdésem az volna, hogy a "Részt veszek" gombra kell kattintani vagy alul beírni a választ mint a múltkor?
Mert a gombra kattintva nekem új témát akar létrhozni. Viszont az van odaírva, hogy ha tusom a választ akkor kattintsak a gombara.
Válaszokat előre is köszi!

Athek
 

Sedar

Community Manager
Csapattag
Community Manager
A részt veszek gombra kell kattintani. Ott bejön egy válasz ablak, oda beírod a megfejtést és kész. Továbbá zároltuk is azt a részt, tehát nem lehet hozzászólni a feladat alatt.

Örülnénk, ha mindenki odaírná a világot is, hogy melyikre kéri!
 

DeletedUser27696

Guest
Szia Sedar! Nekem a részt veszek gombra kattintva nem ad fel semmilyen válasz mezőt. Mi lehet a hiba? Megnéztem az éppen a fórumon lévők névjegyzékét és ott kiirta, hogy fent vagyok, tehát regisztrációs hiba nem igazán lehet. Megjegyzés, már a halloweni játéknál sem tudtam elküldeni a válaszokat.
 

DeletedUser25881

Guest
Sziasztok! lehet bennem a hiba, nem találom hova kell írni a választ. nincs nálam részt veszek gomb.
 

DeletedUser25374

Guest
A részt veszek gombra kell kattintani. Ott bejön egy válasz ablak, oda beírod a megfejtést és kész. Továbbá zároltuk is azt a részt, tehát nem lehet hozzászólni a feladat alatt.

Örülnénk, ha mindenki odaírná a világot is, hogy melyikre kéri!
nem jön válasz ablak...hanem az jön fel hogy sikerült! megmutassuk a feladványt?
 

DeletedUser26052

Guest
Üdv!
Telefonon nincs ilyen lehetőség. "Válasz"
Mindent átnéztem, és be is vagyok jelentkezve a fiókomba.
Mivel csak telefonról tudok játszani, így ezt most szép szóval is cseszhetem.
 

DeletedUser26907

Guest
"
Tudod már a választ?! Ha igen, kattints jobbra lent a „Válasz” gombra. A helyes választ egészen Január 6-ig küldheted be! :)
"
Bakker, csak épp sehol sincs a válasz gomb, főleg jobbra lent nincs! :D
 

DeletedUser27127

Guest
Itt lehet kérdéseket feltenni.
Sziasztok "Tudod már a választ?! Ha igen, kattints jobbra lent a „Válasz” gombra. A helyes választ egészen Január 6-ig küldheted be! " hol találom ezt a válasz gombot??? NINCS ilyen gomb, több böngészővel is megnéztem, kép alatt nem látok ilyet, lap alján ennyi van: "Nem lehet hozzászólni. " így lehet korlátozva vagyok? vagy miért nem látom? köszönöm
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent