Kibeszélő Téli fórumverseny kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser26307

Guest
Sedar elfelejtette élesíteni a téma hozzáférését, gondolom. Majd megjön és lehet tippelgetni.
Jan. 6.-ig van idő. Addigra feledésbe is mehet, hogyha válaszolunk maholnap. (Itt most magamból indultam ki. =) )
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Elnézést kérünk mindenkitől, egy kis technikai malőr történt.
Javítjuk, és aztán lehet „postázni” a megfejtéseket.
 

DeletedUser26112

Guest
Nekem sincs válasz gomb :/ amúgy nem akarok kukacoskodni azokkal akik 15-öt mondtak de a kérdés hogy a vasútállomáson hány ajándék van , nem a képen :D a hegytető nem a vasútállomás része szerintem :p

Nem ismerem a vasútállomás telekkönyvi számát, így elvileg a hegytető is oda tartozhat.:) Majd a zsűri dönt:)
 

Sedar

Community Manager
Csapattag
Community Manager
A technikai malőrt elhárítottuk, újra be lehet küldeni a megfejtéseket egészen január 6-ig!

A részt veszek gombra kell kattintani. Ott bejön egy válasz ablak, oda beírod a megfejtést és kész. Továbbá zároltuk is azt a részt, tehát nem lehet hozzászólni a feladat alatt.

Örülnénk, ha mindenki odaírná a világot is, hogy melyikre kéri!

.....
 

Sedar

Community Manager
Csapattag
Community Manager
Szuperhős gyerekek csak még próbálgatják a szárnyaikat ;)
 

DeletedUser25374

Guest
Nem ismerem a vasútállomás telekkönyvi számát, így elvileg a hegytető is oda tartozhat.:) Majd a zsűri dönt:)
Abból kiindulva, hogy a MÁV-nak mennyi helyen van ingatlana...szerintem sípálya is oda tartozik a hegy másik oldalán. :)
 

DeletedUser27079

Guest
honnan tudom, hogy a válasz beérkezett? mert nekem annyi jön fel hogy ki van huzva a bejegyzésem
 

DeletedUser27712

Guest
Tehát sajnos azt már tudjuk ,hogy van egy fórum játék amiben nem lehet részt venni. :(
De talán egy válasz sem ártana valakitől ,hogy olvassák amit írunk és mi a megoldás!!!!!
 

Kukac

Tag
Tehát sajnos azt már tudjuk ,hogy van egy fórum játék amiben nem lehet részt venni. :(
De talán egy válasz sem ártana valakitől ,hogy olvassák amit írunk és mi a megoldás!!!!!
Több válasz is van, ami a hiba elhárításáról szól. Vagyis olvassák amit írsz. Viszont te nem olvasod, amit ők írnak. Akkor miről is beszélünk?
 

DeletedUser27712

Guest
Ezt nem igazán értem :O

Köszönöm sikerült! Nem tudom miért nem láttam az üzenetedet végig olvastam párat ,de csak a kérdéseket dobta fel válaszokat nem láttam!
Mindegy így az én játék válaszaim a kukába landolnak, de hát nem a nyeremény a játék a fontos! :D
Bolldog Karácsonyt!!!! :D :D :D :D
 

DeletedUser26307

Guest
Kedves Sedar!
Ha már a játékba küldött automata üzenet időzítésén nem lehet változtatni, nem lehetne valaki másnak is, esetleg több személynek megbízást adni, hogy itt is élesítve legyen a napi feladat, ne hiába tolongjon itt (szerk.) több tucatnyi ember?
Persze, ha a kattintásszám-növelés a cél, megértem. =)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent