Kibeszélő Téli esemény 2019 kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser21336

Guest
Egész jól hangzik!De mennyi esélye van annak aki nem tud gyémántokat használni az eseményekhez,és a különleges épületekhez?
Nem lesz a Télapóműhelyének egy fejlesztése esetleg???
 

Xantos Philus

Aktív tag
Ez nagyon unfair hogy csak gyémántért lehet elküldeni a rénszarvasbrigárdot. Értem, hogy meg kell élniük a szerkesztőknek is, de azt úgy kéne megoldani, hogy vásárlás nélkül is meg lehessen csinálni ugyan azokat a dolgokatvásárlás nélkül is, csak esetleg több türelemmel. Tudom hogy, ezt sok ember felháborítónak találja, hogy 3000 gyémántot kell arra a pár épületre költenie és ez nagyon elveszi több ember kedvét a játéktól, de hát ez van.:confused:
 
Utoljára szerkesztve:

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
A rénszarvasszán csak egy plusz, egy mellékvágány (hogy stílusos legyek :-D). Aki akarja, megveheti.
Az esemény ettől teljesen függetlenül vihető és megoldható.
 

Xantos Philus

Aktív tag
Igen ezt értem de lehetne mondjuk választani hogy például 3000 termékért vagy akár 100 önsegítőkészletért cserébe is meg lehessen venni, amiből úgyis túl sok van.
 

DeletedUser26112

Guest
A rénszarvasszán csak egy plusz, egy mellékvágány (hogy stílusos legyek :-D). Aki akarja, megveheti.
Az esemény ettől teljesen függetlenül vihető és megoldható.
Szép napot! Lehet, hogy ez neked nevetséges, szerintem meg sokunknak nem! Az meg kissé cinikus kijelentés, hogy " Aki akarja, megveheti." Nincs 3 ezer gyémántom, sőt még 300 se! Tudom, ez magán probléma.
 

Xantos Philus

Aktív tag
Ez majd akkor lesz érdekes amikor ezekért a cuccokért cserébe 3000 gyémánzot kapunk. De én tényleg elhiszem hogyha már reklám nincsen akkor kell tenni egy prémium funkciót de ezt csak úgy lehet megoldani hogy nélküle is lehessen.
 

Lef------

Nagyon aktív tag
Valamiből élni kell, hogy ingyen játszhass... ezt el kell fogadni vagy egyszerűen letörölni a játékot...
 

DeletedUser24512

Guest
NA végre költhetek értelmes dolgokra gyémántot. Ez a "Blek frájdéj" akció nagyon szánalmas volt...
 

DeletedUser27090

Guest
Hát a Black Friday eléggé drágának bizonyult ,pláne annak aki komolyabban veszi kicsit is a játékot!De ahogy fejlődöm egyszer csak elérem hogy tudok majd vásárolni is:)
 

DeletedUser26307

Guest
Igen ezt értem de lehetne mondjuk választani hogy például 3000 termékért vagy akár 100 önsegítőkészletért cserébe is meg lehessen venni, amiből úgyis túl sok van.
Tehát, ami nálad kevés értéket képvisel, azt a játék üzemeltetője tekintse igen értékes dolognak?
 

Xantos Philus

Aktív tag
Hat ha ha neked így tetszik. Arra gondoltam még hogy legközelebb ha lessz, akkor mondjuk karácsonykor elmehetne mindenkinél féláron vagy esetleg ingyen. Aztán ha valaki többször szeretné használni akkor aztán költhet rá gyémánzokat...
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser

Guest
Már bétán sem értettem és most sem értem mi a probléma... Éveken át a téli event úgy nézett ki, hogy minden nap direktben GYÉMÁNTÉRT meg lehetett venni az előző napi fődíjat. A normálisabb épületek 2000 gyémántba kerültek. Korlátlan mennyiség volt vehető. Jelenleg is rendszeresen vannak alkalmak amikor eventek-től függetlenül gyémántért lehet vásárolni épületeket, fejlesztőket stb. Ilyen volt a black friday sale is.
Ezen az eventen messze a legjobb lehetőség nyílik vásárlásra, mivel akár 9db díjat is egyben megkaphat bárki 3ezer gyémántért. Ismétlem, korábbi években 1db épület 2000 volt, mindig az előző napi. Persze, még jobb lenne, ha kiszedhetnénk az ajánlatból ami nem kell, de még így is messze remek! Még egy üres helyem van most, és 3 olyan dolog a meglévő 8 közt ami nagyon kell, plusz még van 1-2 aminek hasznát tudom venni. De, ha csak azt nézem ami nagyon érdekel is 1000 gyémánt/db. Ez fele annak, mint amennyiért az előző években megvehettem.
Az event teljesítéséhez, a fődíj megszerzésének lehetőségéhez SEMMI köze a rénszarvas ajánlatnak, tökéletesen 100%-ra minden elérhető függetlenül tőle. Az, hogy az ajánlat javul attól, hogy fődíjakat szerez az ember, amit amúgy is megtenne teljesen rendben. Semmi olyan díj nincs az ajánlatban, amit amúgy akár ezen az eventen is, vagy bármikor ne lehetne megszerezni fizetés nélkül is.

Mindig értetlenül vakarom a fejem, hogy mit gondolnak azok akik sikítanak érte, hogy van fizető funkció a játékban? Ők ingyen dolgoznak? Ezt a játékot teljes állásban dolgozó programozók fejlesztik, akiknek a munkabére általában nem alacsony. A játék nem létezne, ha nem venne kismillió ember prémiumot, amiből e derék fejlesztőcsapat a bérét kapja, hogy a cég többi alkalmazottjáról ne beszéljünk. Ahelyett, hogy örülne mindenki, hogy van egy ingyenesen IS játszható játék, amiben szinte mindent el lehet érni fizetés nélkül is (valójában a gyémánt egyáltalán nem nagy előny, új világok nyitásakor vezetnek a listákon maximum vásárlók, hosszú távon egyáltalán nem ez határozza meg az eredményességet, segít. de közel sem annyit, mint amennyibe kerül). Minél többen, minél jelentéktelenebb baromságokra költik a gyémántok millióit, annál biztosabb, hogy még sokáig szórakoztatja majd az Innogames azokat is akik ingyen játszanak, ezt pedig jó dolognak kellene értékelni, nem állandóan kritizálni, miért nincs minden ingyen!
 

DeletedUser26096

Guest
Asszem nem fogom törni magam ezen az extra prémiumosan gagyi eventen magam...
De hála a fejlesztőknek, megint beleadtak nekünk apait, anyait, csak hogy költhessük a pénzt erre a szánalmasan gyenge (messze a leggyengébb) eventre. KÖSZÖNJÜK NEKTEK FEJLESZTŐK a sok munkát, biztos jól jártok vele...
:D
Jól jön a fejlesztőknek a motiváció, hát itt az én motivációm: erre egyszerűen nem találok magyar szavakat, annyira prémiumosan szánalmasan gyenge eventre sikeredett, hogy az már szinte fáj, hogy játszom...
:D
Ez tényleg vicc kategórián felül sajnos nem tud emelkedni, köszönjük, ,megint nevetségessé tették magukat a fejlesztők a játékosok szemében.
:D :D :D Ennél már csak jobb lesz, ez biztassa a fejlesztőket...
pfff, ritka sz** lett, köszi nektek
 

DeletedUser25106

Guest
Hiába állítottátok be a játékot gusztustalan módba, hogy vásárolj csillagokat, erre a szar játékra nem költök többet! Ennyire hülyének nézitek az embereket? Szánalmasak vagytok!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent