Kibeszélő Téli esemény 2019 kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Xantos Philus

Aktív tag
Hiába állítottátok be a játékot gusztustalan módba, hogy vásárolj csillagokat, erre a szar játékra nem költök többet! Ennyire hülyének nézitek az embereket? Szánalmasak vagytok!
Már bocsánat azért! Én sem vennék soha gyémántot de attól még nem kell ilyeneket mondani! Elgondokoztál már azon, hogy mennyi pénzbe kerülhet ennek az egész játéknak a szerkesztése és hogy valamiből ki is kell mind azokat az embereket fizetni akik ezen dolgoznak? Vagy te talán ingyen dolgozol fizetés nélkül?
 

Natti63

Új tag
Sziasztok!
Már másodjára járok úgy hogy a menetjegyek beváltásakor a nyereménynek nem azt kapom, mint amit a következő nyereménynek kellett volna. Stratégatorony helyett kívánságok kútja!
 

DeletedUser27564

Guest
Ez nagyon unfair hogy csak gyémántért lehet elküldeni a rénszarvasbrigárdot. Értem, hogy meg kell élniük a szerkesztőknek is, de azt úgy kéne megoldani, hogy vásárlás nélkül is meg lehessen csinálni ugyan azokat a dolgokatvásárlás nélkül is, csak esetleg több türelemmel. Tudom hogy, ezt sok ember felháborítónak találja, hogy 3000 gyémántot kell arra a pár épületre költenie és ez nagyon elveszi több ember kedvét a játéktól, de hát ez van.:confused:
Nagyon is igazad van akkor teljesen fölösleges csillagokat gyűjtőgetni ha végül úgy is csak 2995 gyémántért tudod a 9/9-et kiváltani. Akkor már egyből lehet lövöldözni a csillagot az ajándék nyitogatásra. Pénz éhes fejlesztők, Remélem negativan üt majd ez vissza nekik és sok sok játékost elvesztenek majd. Mert pont erre mennek
 

DeletedUser27564

Guest
Asszem nem fogom törni magam ezen az extra prémiumosan gagyi eventen magam...
De hála a fejlesztőknek, megint beleadtak nekünk apait, anyait, csak hogy költhessük a pénzt erre a szánalmasan gyenge (messze a leggyengébb) eventre. KÖSZÖNJÜK NEKTEK FEJLESZTŐK a sok munkát, biztos jól jártok vele...
:D
Jól jön a fejlesztőknek a motiváció, hát itt az én motivációm: erre egyszerűen nem találok magyar szavakat, annyira prémiumosan szánalmasan gyenge eventre sikeredett, hogy az már szinte fáj, hogy játszom...
:D
Ez tényleg vicc kategórián felül sajnos nem tud emelkedni, köszönjük, ,megint nevetségessé tették magukat a fejlesztők a játékosok szemében.
:D :D :D Ennél már csak jobb lesz, ez biztassa a fejlesztőket...
pfff, ritka sz** lett, köszi nektek
200%-ban egyet értek veled játékos társam.
 

Lef------

Nagyon aktív tag
Nagyon is igazad van akkor teljesen fölösleges csillagokat gyűjtőgetni ha végül úgy is csak 2995 gyémántért tudod a 9/9-et kiváltani. Akkor már egyből lehet lövöldözni a csillagot az ajándék nyitogatásra. Pénz éhes fejlesztők, Remélem negativan üt majd ez vissza nekik és sok sok játékost elvesztenek majd. Mert pont erre mennek

a csillagok a vonathoz szükséges menetjegyekre kellenek...
gyűjteni akkor érdemes ha kinézel valami jó kis napi nyereményt (pl támadó bonuszt adó kocsi) és akkor lövöd el az összes csillagodat, hogy fokozd a nyerési esélyedet a NAPI nyereményre

az pedig hogy 9 kacatot megvehetsz 2995 gyémántért csak egy plusz lehetőség a játékban NEM KÖTELEZŐ jellegű, nélküle is boldog életed is lehet :)
nálam pl a 9 nyeremény:
kívánság kútja zsugorító (jó ha van, de nem létszükséglet)
elbűvölő kunyhó (nem kell)
téli torony fejlesztő (jó ha van, de nem létszükséglet)
téli vonat fejlesztő (összejön egy teljes vonat nélküle is)
felújító készlet (jó ha van, de nem létszükséglet)
+1 teherkocsi (nem kell)
stratégatorony fejlesztő (jó ha van, de nem létszükséglet)
54000 medál (nem kell)
50 fp (lényegében nem kell)

ezért a pakkért még 100 gyémántot sem adnék, nemhogy 3000-et :)
 

DeletedUser27775

Guest
a csillagok a vonathoz szükséges menetjegyekre kellenek...
gyűjteni akkor érdemes ha kinézel valami jó kis napi nyereményt (pl támadó bonuszt adó kocsi) és akkor lövöd el az összes csillagodat, hogy fokozd a nyerési esélyedet a NAPI nyereményre

az pedig hogy 9 kacatot megvehetsz 2995 gyémántért csak egy plusz lehetőség a játékban NEM KÖTELEZŐ jellegű, nélküle is boldog életed is lehet :)
nálam pl a 9 nyeremény:
kívánság kútja zsugorító (jó ha van, de nem létszükséglet)
elbűvölő kunyhó (nem kell)
téli torony fejlesztő (jó ha van, de nem létszükséglet)
téli vonat fejlesztő (összejön egy teljes vonat nélküle is)
felújító készlet (jó ha van, de nem létszükséglet)
+1 teherkocsi (nem kell)
stratégatorony fejlesztő (jó ha van, de nem létszükséglet)
54000 medál (nem kell)
50 fp (lényegében nem
 

DeletedUser27775

Guest
2995 gyémiért 1 szarvast lehet kiváltani nem 9-et. Kiprópáltam, megérdemlem.
 

Xantos Philus

Aktív tag
Én direkt kihangsúlyoztam, hogy nem értelmetlen, mert valakinek megéri aki mar évek óta spórol gyémántot. A másik meg az, hogy inkább ez minthogy tele legyen reklámmal pakolva.
Nem azt akartam mondani, hogy ezt ki kell törölni a játékból, hanem, hogy meg lehessen valami másért cserében is venni, de annyiért, hogy pl 600 aktuális korú termék stb. hogy azok akiknek még nincsen, azok lustaságból vagy motivációként megvehetik gyémántért (azaz pénzért cserében).
 

DeletedUser26017

Guest
Ennek a téli vonatnak nagyon, de nagyon aránytalan a megjelenése, inkább játékvonatnak néz ki a városban. Nem lehetne kicserélni esetleg? Inkább kevesebb vagont húzzon.
 

Lef------

Nagyon aktív tag
A másik meg az, hogy inkább ez minthogy tele legyen reklámmal pakolva.

volt régebben némi kezdeményezés arra, hogy egy különálló épületben lehetett reklámokat nézni és dobott vmi jutalmat érte
talán androidon tesztelték

de hogy mi lett vele? pedig annyira nem volt rossz ötlet...
 

Xantos Philus

Aktív tag
volt régebben némi kezdeményezés arra, hogy egy különálló épületben lehetett reklámokat nézni és dobott vmi jutalmat érte
talán androidon tesztelték

de hogy mi lett vele? pedig annyira nem volt rossz ötlet...
Igen erre én is empékszem, egy szinház alakú épület volt a mostani régiségkereskedő helyén de aztán eltünt es most egy idelye van ez.
 

DeletedUser26204

Guest
A pénz részre annyit tudok mondani, hogy apu a fáradt és blackmore (érdemes a B-*n ránézni) meg barátaik majd eltartják a készítőket helyettem is :)
De tényleg, az előbbinek 27 varjúfészke van, a másiknak kb 8-10.....
Nekem bejött az event ezt a kellemetlen meglepetést kivéve, hogy rénszarvasszán, legalább felépítettem a 12. szintjét a tavayli téli tornyomnak, meg kipróbálhattam milyen ez az új stratégatorony...szereztem 2 fejlettet is belőle....... MInimunot lehet költeni egyébként a játékra pl....havi 1500 Ft.....vagy 2 havi...abba nem hal bele senki.

1000-el osztható gyémántja meg leginkább olyanoknak van, akik több szerveren expedícióznak és nem kell parcellát venniük már.....
 
A pénz részre annyit tudok mondani, hogy apu a fáradt és blackmore (érdemes a B-*n ránézni) meg barátaik majd eltartják a készítőket helyettem is :)
De tényleg, az előbbinek 27 varjúfészke van, a másiknak kb 8-10.....
Nekem bejött az event ezt a kellemetlen meglepetést kivéve, hogy rénszarvasszán, legalább felépítettem a 12. szintjét a tavayli téli tornyomnak, meg kipróbálhattam milyen ez az új stratégatorony...szereztem 2 fejlettet is belőle....... MInimunot lehet költeni egyébként a játékra pl....havi 1500 Ft.....vagy 2 havi...abba nem hal bele senki.

1000-el osztható gyémántja meg leginkább olyanoknak van, akik több szerveren expedícióznak és nem kell parcellát venniük már.....
Nézd meg meg arvahallon helixp városát. Nagyon koszi a helixp típusú játékosoknak, h játszhatunk a FoE-val :)
 

DeletedUser26096

Guest
Részvétem, aki képes ennyit adni kilenc kacatért...
Karácsonyra azt hittem, hogy valami értékesebb lesz a szarvas helyén, mint pl:
kútzsugi, TSZ, 100 fp, Kút, teraszos, ilyenek, az összes fejlesztő beszerezhető a kereskedőnél vagy licitálással...
Játékos társaimnak boldog karácsonyt, a fejlesztőknek meg jó sok játékost, aki hajlandó kinyitni ennyiért a SZAR-vasokat. :D :D Hihetetlen fukarok lettek ezek a fejlesztők így a karácsony beálta előtt :D :D De mit is várhattunk volna tőlük... Már megszokhattuk, hogy nem viszik túlzásba...
:D :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

erika5503

Aktív tag
gyémántért meg venni azt amit a játék ad pluszba ? nevetséges :(

pláne nincs is meg mindegyik világban az egész rénszarvas szett ...az is bravúr, hogy össze jött eddig az 5 világból az egyiken....ráadásul csak gyémántért lehetne a tied ? ...szánalmas ez így sajnos.
Lassan elveszti az értékét a játék és a bele áldozott sok energia, pénz, idő :(
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent