Kibeszélő Téli esemény 2019 kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

karak-ter

Szerkesztő
Csapattag
Játék operátor
Már bétán sem értettem és most sem értem mi a probléma... Éveken át a téli event úgy nézett ki, hogy minden nap direktben GYÉMÁNTÉRT meg lehetett venni az előző napi fődíjat. A normálisabb épületek 2000 gyémántba kerültek. Korlátlan mennyiség volt vehető. Jelenleg is rendszeresen vannak alkalmak amikor eventek-től függetlenül gyémántért lehet vásárolni épületeket, fejlesztőket stb. Ilyen volt a black friday sale is.
Ezen az eventen messze a legjobb lehetőség nyílik vásárlásra, mivel akár 9db díjat is egyben megkaphat bárki 3ezer gyémántért. Ismétlem, korábbi években 1db épület 2000 volt, mindig az előző napi. Persze, még jobb lenne, ha kiszedhetnénk az ajánlatból ami nem kell, de még így is messze remek! Még egy üres helyem van most, és 3 olyan dolog a meglévő 8 közt ami nagyon kell, plusz még van 1-2 aminek hasznát tudom venni. De, ha csak azt nézem ami nagyon érdekel is 1000 gyémánt/db. Ez fele annak, mint amennyiért az előző években megvehettem.
Az event teljesítéséhez, a fődíj megszerzésének lehetőségéhez SEMMI köze a rénszarvas ajánlatnak, tökéletesen 100%-ra minden elérhető függetlenül tőle. Az, hogy az ajánlat javul attól, hogy fődíjakat szerez az ember, amit amúgy is megtenne teljesen rendben. Semmi olyan díj nincs az ajánlatban, amit amúgy akár ezen az eventen is, vagy bármikor ne lehetne megszerezni fizetés nélkül is.

Mindenkinek, aki elégedetlenkedik, javasolnám megérteni a fentebbi sorokat... :)
 

DeletedUser27552

Guest
Én nem használok gyémántot és mégis meg csináltam minden eddigi küldetést. Csak sajna a vonatom elég lassan fejlődik.
 

Dementor1

Új tag
Jó a játék igaz eléggé a pénzre hajt az egész. Viszont ami nem tetszik az az hogy játszom több szerveren és nagy a pontszám különbség ,viszont a feladatok szinte azonosak.Ez szerintem nem ok.
 

DeletedUser26795

Guest
Sziasztok !

Ez szerintem egy teljesen átlagos eseménysorozat. Az egyetlen "izgalmat" az okozza, hogy ki mennyi idő alatt jut el a napi küldetésekig, azon belül pedig az aznapi küldetésekig.

A rénszarvasos dolgot tényleg jobban átgondolhatták volna. én jobban örültem volna, ha nemcsak gyémántért lehetett volna megvenni a nyereményeket, hanem más fizetőeszközért is. Például alapanyagért. Ha ebből kérték volna az illető által az eddig összegyűjtött mennyiségnek kb a 95%-át, az azért elég sok ahhoz, hogy kétszer is meggondolja az ember kiad-e ennyit érte. Vagy medálért, ha az annyiba kerülne mint a következő terjeszkedés.
És nem gondolja úgy az ember, hogy tök fölöslegesen van neki több millió belőle.
De, hogy én minek örülnék azt nem kérdezték meg a fejlesztők.

Nekem királyi hajóm van az előző küldisorból. Azt hiszem ezt fölszedem, beteszem a raktárba, és a helyére leteszem a vonatot. Ugyanakkora, és egy hajszálnyival hasznosabb mint a hajó. Így legalább nem kell helyet keresnem neki.
 

DeletedUser26112

Guest
Szép napot!

Egy kèrdés: megszereztem mind a 9 rènszarvast. Tudjátok, hogy milyen titkos ajánlatot lepleznek le?
 

Lef------

Nagyon aktív tag
nem lepleznek le semmit, ott van a 9 ajándék (mindenkinek más összeállításban) amit 2995 gyémánt fejében megkapsz, ha kifizeted
 

DeletedUser27496

Guest
Sziasztok!
Jelenleg három téli vonat fejlesztőkészletem van, viszont amikor használni akarom azt írja ki, hogy nincs ilyen épület. Jelenleg Szén Expresszem van - szerintem ez volt anno a téli vonat nem? Mit tudok kezdeni a fejlesztő készlettel, ha ide nem használható fel? Köszönöm
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent