Kibeszélő Szent Patrik napi esemény

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Régi játékos vagy, hány eseményt csináltál eddig végig? Gondolkodj már egy kicsit.
Minden eseményen van egy épület, amit lehet fejleszteni x alkalommal. Ezek a fejlesztések végesek, az esemény végén megkaptad (megkaphattad) a maximálisra fejlesztett épületet. Mindig meg be van mutatva az elsőtől az utolsóig az épület, úgy a játékban, mint az ismertetőben, a betöltőképernyőn, a wikin. Akkor is, ha a végén választhatsz két-három fajta épületből mindig ugyanazzal a fejlesztővel kell végigmenj.
Ez most is így van és így lesz a következő eseményen is.

A mostani eseménnyel kezdődően a kimaxolt épületet egy speciális fejlesztővel (ami nem használható semmire, csak a maxolt épületre) át tudod alakítani egy speciális épületre, aminek a tulajdonságai jóval kedvezőbbek. Eddig nem volt ilyen (de ezután lesz). A beszerzése lehetséges az esemény alatt is, ha fizetsz érte, de ha maradunk az ingyenesség mellett, akkor a kimaxolt eseményépület fogja megtermelni a szükséges részleteket. Ez a lehetőség egy új eleme a játéknak.

Ha akarsz, háboroghatsz tovább, a tények nem fognak megváltozni ettől.

(Részemről befejeztem.)
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Régi játékos vagy, hány eseményt csináltál eddig végig? Gondolkodj már egy kicsit.
Minden eseményen van egy épület, amit lehet fejleszteni x alkalommal. Ezek a fejlesztések végesek, az esemény végén megkaptad (megkaphattad) a maximálisra fejlesztett épületet. Mindig meg be van mutatva az elsőtől az utolsóig az épület, úgy a játékban, mint az ismertetőben, a betöltőképernyőn, a wikin. Akkor is, ha a végén választhatsz két-három fajta épületből mindig ugyanazzal a fejlesztővel kell végigmenj.
Ez most is így van és így lesz a következő eseményen is.

A mostani eseménnyel kezdődően a kimaxolt épületet egy speciális fejlesztővel (ami nem használható semmire, csak a maxolt épületre) át tudod alakítani egy speciális épületre, aminek a tulajdonságai jóval kedvezőbbek. Eddig nem volt ilyen (de ezután lesz). A beszerzése lehetséges az esemény alatt is, ha fizetsz érte, de ha maradunk az ingyenesség mellett, akkor a kimaxolt eseményépület fogja megtermelni a szükséges részleteket. Ez a lehetőség egy új eleme a játéknak.

Ha akarsz, háboroghatsz tovább, a tények nem fognak megváltozni ettől.

(Részemről befejeztem.)

Pont ezzel a pénzért megvan a fullos (vagy általad speciálisnak nevezett) épület változtatással van gondom. De ezt írtam korábban.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
szio, most ez komoly? 150 töredék kel a 10. szinthez? Napi 1 db??? Az minimum 5 hónap :(
Abból minimum 50-et össze tudsz szedni az event alatt, de inkább 100-at.
Illetve szerintem a 150 sem teljesen elképzelhetetlen, hogy valakinek összejöjjön.
 

Tiborca

Új tag
Tisztelt fejlesztők!

Sajnálatos módon a számolási hiba továbbra is fenn áll!

A küldetési szállítási összegzésnél csak minden második kört számolja be, így továbbra sem lehet a feladatokat teljesíteni :(
Sajnos az erről készített videómat nem tudom megosztani mert túl nagy fájlnak minősíti. És nem tudom a telefonnal készített videót tömöríteni.
Azért további szép napot és jó játékot mindenkinek!

Üdvözlettel Tiborcs.
 
Fent