Kibeszélő Szent Patrik napi esemény

Lorant96

Nagyon aktív tag
Nem azon van a lényeg, hogy mikor lesz meg, hanem, hogy ingyen meglehet az eventes épület.
És most sokkal inkább, mint más eventeken, mert ezúttal nem függ a szerencsétől.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Nem azon van a lényeg, hogy mikor lesz meg, hanem, hogy ingyen meglehet az eventes épület.
És most sokkal inkább, mint más eventeken, mert ezúttal nem függ a szerencsétől.

Eddig se a szerencsétől függöt. Bár az igaz, hogy előfordult kevésbé aktív játékosoknál, hogy nem lett meg a maxos.
 

Xadornix

Aktív tag
Teljesen igaz, hogy most is "ingyen" megszerezhető az eventépület lehetséges legmagasabb szintje, hiszen a 9. szintet felhúzva, már csak további 50-100-150 napi begyűjtés, és kész is...
Persze ezzel a logikával (tetszőlegesen rossz taktikával is) minden eventépület ingyen megszerezhető volt/van/lesz, hiszen csak ki kell várni ~350 napot, és a következő évi eseményen mellékjutalomként majd kaphatsz hozzá választót, vagy ha türelmes vagy, akkor 500-600 nap múlva bekerül a régiségkereskedőhöz... Hiszen az, hogy hány száz nap még, mire sikerül csak egy mennyiségi kérdés.

A különbség tényleg az, hogy
  • eddig jó taktikával, abszurd odafigyelés nélkül is elérhető volt egy event során a maximum,
  • most pedig extrém koncentrációval (lásd MooingCat segédletét), vekkerrel időzítve, némi szerencsével az incidensekből való aranyszerzésben is csak akkor, ha sosem hibázol.
És ez bizony nem mennyiségi, hanem minőségi változás.
 

Darkpepp

Aktív tag
De emberek, meg mindig nem ertitek, hogy ez egy EXTRA szint, az epulet max szintje 9-es, a 10. csak miert ne legyen alapon meg1 szint.
Ha 10. szintet terveztek akkor kerdem en a betoltokepernyon miert csak 9 szint van feltuntetve?
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
De emberek, meg mindig nem ertitek, hogy ez egy EXTRA szint, az epulet max szintje 9-es, a 10. csak miert ne legyen alapon meg1 szint.
Ha 10. szintet terveztek akkor kerdem en a betoltokepernyon miert csak 9 szint van feltuntetve?

Óriási tévedésben vagy. Az nem extra szint, hanem az a max. Csak elég furán csinálták meg a leírást és a fejlesztést.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Innen nézve félig tele a pohár onnan nézve meg félig üres.
Lehet nézni negatívan vagy pozitívan is.
De kár is ezen vitatkozni.
Most már ez lesz, tetszik vagy nem tetszik.
 

Darkpepp

Aktív tag
Óriási tévedésben vagy. Az nem extra szint, hanem az a max. Csak elég furán csinálták meg a leírást és a fejlesztést.
En nem vagyok tevedesben, hanyszor lattad te, hogy nem max szinten ad az epulet tam es ved erteket? Eddig mindig csak a maxos epulet adott tam es ved erteket, most az epulet 9-es szintje is ad ami a max, erre jon ra majd az extra szint ami megnoveli az erteket.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
En nem vagyok tevedesben, hanyszor lattad te, hogy nem max szinten ad az epulet tam es ved erteket? Eddig mindig csak a maxos epulet adott tam es ved erteket, most az epulet 9-es szintje is ad ami a max, erre jon ra majd az extra szint ami megnoveli az erteket.

Most hirtelen kb 7 olyan épület jut eszembe ami nem max szinten is ad %-ot.
Jó reggelt! :)
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Innen nézve félig tele a pohár onnan nézve meg félig üres.
Lehet nézni negatívan vagy pozitívan is.
De kár is ezen vitatkozni.
Most már ez lesz, tetszik vagy nem tetszik.

Vitatkozni sose kár.
Ez az újítás, és a beta-n zajló CE 5. szint is eléggé siralmas.
Olyan érzés, mintha a fejlesztők el akarnák üldözni az aktív játékosállományt. Egyszerűbb lenne azt mondani, hogy x dátumkor lekapcsolják az összes szervert és kész.
 

Darkpepp

Aktív tag
paco ha megnézed beta forumon akkor a kovi eventes epulet is ilyen lesz vagyis 9-es a max es fejlesztheto majd meg 1-el.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
paco ha megnézed beta forumon akkor a kovi eventes epulet is ilyen lesz vagyis 9-es a max es fejlesztheto majd meg 1-el.

Tisztában vagyok vele. Le is írtam fentebb.
De ettől még az amit írsz az nem lesz igaz. 10 a max szintje a mostani épületnek is.
Nyilván fel lehet fogni úgyis, hogy a 10-es egy extra plusz. Csak ez nem igaz.
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Te mondtad, hogy mókás vagyok én csak jóváhagytam.

Szupportként pedig a legkomolyabban írtam, amit írtam. ugyanis ez az igazság.
 
Fent