Kibeszélő Szent Patrik napi esemény

Lorant96

Nagyon aktív tag
Nálam 9.-es szintet ír maxnak, de jön még feladatból is egy, meg még városokat is megcsinálhatok.
Plusz szerintem már most is kijön a 10. szint is.
1678566147213.png
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
A 10-es szintet csak azzal az aranyfejlesztővel vagy mivel tudod elérni. Vagy sok gyémánttal, vagy pénzzel. Már ha event végére meg akarja szerezni az ember.
Ha nem, akkor a 9-es szint ad napi 1db töredéket az aranyfejlesztőből. És 150 kell egy fullos fejlesztőhöz.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Persze. De azért az eddig módi nem ez volt. És ez azért elég gáz húzás a fejlesztőktól. Mondjuk nem ez az első eset.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Elég jó épület a 9.-es szintű is. A következő szint már csak egy plusz extra, ami eddig nem volt.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
De nem is ezen van most a hangsúly. Hanem korábban mindig azt hangoztatták, hogy gyémánt nélkül meglehet a fullos épület event végére és, hogy ezen nem is akarnak változtatni.
Erre tessék...
 
Bocs, most rájöttem, hogy átbeszéltétek már, nem töltötte be az utóbbi egy órában lezajlott beszélgetést...
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
De nem is ezen van most a hangsúly. Hanem korábban mindig azt hangoztatták, hogy gyémánt nélkül meglehet a fullos épület event végére és, hogy ezen nem is akarnak változtatni.
Erre tessék...
Nem az esemény végén volt sohasem a hangsúly.
Az eseményen a fullos eseményépületet meg lehet szerezni gyémántköltés nélkül.

Ez most is igaz, gyémántköltés nélkül meg lehet szerezni.
 

Darkpepp

Aktív tag
Nem tudom de szerintem, se nehezebbek nem lettek, se penz-t vagy gyemit nem kell kolteni ra, hogy megszerezd a maxos epuletet.
Az, hogy most ugy dontottek, hogy az epulet utolso szintje utan lesz meg1 szint es azt nem egybol lehet megszerezni hanem x nap utan, ne legyen mar problema.
Csak nalad lehetettlen, mindenki masnal lehetseges.

Ui: bakker, a forum paco hsz-t mutatta utolso bejegyzesnek, kozben meg volt vagy 20 is utana. xD
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Nem az esemény végén volt sohasem a hangsúly.
Az eseményen a fullos eseményépületet meg lehet szerezni gyémántköltés nélkül.

Ez most is igaz, gyémántköltés nélkül meg lehet szerezni.

Azzal ugye tisztában vagy, hogy ebben az írásodban elég komoly ellentmondás van? :)

Az eseményen nem tudod megszerezni a fullos épületet gyémánt költés nélkül. Ugyanis az esemény jelenleg 4 nap és 19 óráig tart. És ha nem költesz gyémántot és/vagy pénzt, akkor 9-es szintű épületed lesz. Ami ugye nem fullos.
Az oké, hogy termel töredéket és majd egyszer valamikor meglesz a fullos.
De eddig az volt hirdetve, hogy az event végéig meg lehet szerezni és ezt módosították.
 

Darkpepp

Aktív tag
Most is meg lehet szerezni, a 10. szint egy extra szint, nem tartozik az epulet szintjei koze, vagyis a fullos epulet a 9. szint.
Ahogy a 10. szint a betoltokepernyon se jelenik meg
 
Utoljára szerkesztve:

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Az eseményen gyémántköltés nélkül meg lehet szerezni a fullos eseményépületet.
Azzal, hogy kilences szintű Druidakunyhód lesz, már biztosított, hogy elérd az Ősi Druidakunyhót.
Hol az ellentmondás?
Fölösleges az esemény végét belekavarni, mint mondtam, sehol nincs olyan kijelentés a játék részéről. hogy az esemény végéig. (Sőt, tulajdonképpen olyan sincs, hogy megszerezhető a fullos épület költés nélkül, ez csak a játékosok tapasztalatából adódó információ.)

Az más kérdés, hogy az eddigi épületekre az volt a jellemző, hogy az összes elemét megkaptad egyben. Most nem, és a tendenciát nézve, a jövőben sem.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Az eseményen gyémántköltés nélkül meg lehet szerezni a fullos eseményépületet.
Azzal, hogy kilences szintű Druidakunyhód lesz, már biztosított, hogy elérd az Ősi Druidakunyhót.
Hol az ellentmondás?
Fölösleges az esemény végét belekavarni, mint mondtam, sehol nincs olyan kijelentés a játék részéről. hogy az esemény végéig. (Sőt, tulajdonképpen olyan sincs, hogy megszerezhető a fullos épület költés nélkül, ez csak a játékosok tapasztalatából adódó információ.)

Az más kérdés, hogy az eddigi épületekre az volt a jellemző, hogy az összes elemét megkaptad egyben. Most nem, és a tendenciát nézve, a jövőben sem.

Most kerestem, de nem találom, de volt olyan kijelentés, hogy a fullos épület költés nélkül elérhető, megszerezhető.
Ami amúgy korrekt is, mert a fejlesztők céljának a játékélmény adása kell legyen, ami egyértelműen azzal érhető el, hogy pl az eventépületet megszerzik anélkül, hogy költeni kelljen rá.
Hisz azért a többség nem fog fizetni, hogy egy eventépület fullos legyen. És ha már fizetni kell érte, az elég komoly különbségeket fog okozni hosszútávon a játékosok között.
Szóval az eddigi működésen való változtatás sok minden csak nem korrekt.

Arról meg nem is beszélve, hogy a szerverek egyre nehezebben töltenek és érhetőek el, mert tele van mindenféle értelmetlen és haszontalan épülettel, vagy tárggyal, amit a mindenféle töredékek tovább súlyosbítanak.
 
Fent