Segítség

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser22280

Guest
Az lenne a kérdésem, hogy az újvilágból hogyan mehetek vissza a régire?
Előre is köszönöm a választ.
 

DeletedUser21972

Guest
Az lenne a kérdésem, hogy az újvilágból hogyan mehetek vissza a régire?
Előre is köszönöm a választ.


Szia:)

Ha a térképen levő kontinensekre gondolsz akkor a hajóra vagy a repülőre kattintva feljön a világtérkép és ott arra a kontinensre katt amelyikre menni szeretnél:)
 

DeletedUser22280

Guest
Szia:)

Ha a térképen levő kontinensekre gondolsz akkor a hajóra vagy a repülőre kattintva feljön a világtérkép és ott arra a kontinensre katt amelyikre menni szeretnél:)
Igen arra gondoltam. Köszönöm a választ.
 

DeletedUser24348

Guest
Az épületeknél megy az animáció de nincsenek kocsik az utakon.
 

DeletedUser24831

Guest
Sziasztok! hu_2-n játszom, de szeretnék angolul játszani, kerestem nyelv beálításokat de nem találtam, valaki tudna segíteni?!
 
Hello!

Ahhoz, hogy angolul jatszhass, ahhoz angol vagy amerikai szerverre/vilagba kell regisztralnod. Itt csak magyar nyelven megy...

Smithy
 

Vanek ur

Aktív tag
Mint írták: nem. A magyar szerverek magyar nyelvűek, a németek német nyelvűek, és így tovább. Ha angol nyelvű kell, akkor angol nyelvterületű országot kell kiválasztani (brit, amerikai, ...); és ott regisztrálni.
 

DeletedUser24984

Guest
Már megint beraktak egy milliomosokból álló szomszéd környezetbe!!! Csak ezért nem szeretem ezt a játékot, ebben a környezetben nem tudok normálisan kereskedni!!! Mire jó ez, hogy ilyen környezetet teremtenek?
 

DeletedUser24995

Guest
Sziasztok. Feltűnt, hogy ha új tartomány felfedezését indítom közvetlenül egy szomszédos tartományból, akkor először kiírja a játék, hogy 4 óra kell a felfedezéshez, de amikor letelik a 4 óra, akkor újra kezdi számolni 12 órától, mintha a 20-ik tartományból fedezném fel.
Nem igazán vágom, hogy miért...
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent