Rémségek háza fejlesztő

III. Dementia

Aktív tag
Igen. Ott vannak. Csapkodják egymást össze vissza. És ebből mi szűrődik le? Semmi.
Olyan dolgokat próbálsz mondani, amik számodra értékek. Ami okés, nincs vele gond. De attól, hogy neked azok, még másnak nem feltétlen.
Az volt a kérdésed, hogy hogyan lehet eldönteni a 10 kor különbséggel rendelkező városokról, hogy melyik hadereje a nagyobb.
Erre volt válasz, hogy a mindenkori térképen egyértelműen kiderül, ha tényleg érdekli őket, hogy ki az erősebb.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Az volt a kérdésed, hogy hogyan lehet eldönteni a 10 kor különbséggel rendelkező városokról, hogy melyik hadereje a nagyobb.
Erre volt válasz, hogy a mindenkori térképen egyértelműen kiderül, ha tényleg érdekli őket, hogy ki az erősebb.

Nekem nem volt ilyen kérdésem. Kijelentettem, hogy az alacsonyabb kori az erősebb.
 
Azért nem értem Dementia az álláspontod, mert a játék része, hogy egyre jobb épületek jelennek meg!
Talán nem akarod a városod átépíteni, ezért harcolsz a Farkas háza ellen? ;)
 

III. Dementia

Aktív tag
Azért nem értem Dementia az álláspontod, mert a játék része, hogy egyre jobb épületek jelennek meg!
Talán nem akarod a városod átépíteni, ezért harcolsz a Farkas háza ellen? ;)
Nem egyre jobb épületek jelennek meg, hanem időnként megjlenik egy-egy elbasott cucc, ami egy nagyságrenddel erősebb, mint a többi.
Ilyen a kutyaól is.
 

Próféta

Nagyon aktív tag
És akkor most ezzel mi a baj? Ilyen az élet. Fejlődünk, jobbak leszünk. Ha Te szeretnél ott megállni ahol éppen tartasz, az a Te dolgod, aki meg szeretne több lenni, annak ne vedd el a kedvét, mert már nincs kedved, időd, energiád vagy türelmed a városodat átépíteni! A pozíciók, a helyezések nem végérvényesek, nincsenek kőbe vésve! Ma Te vagy a legjobb harcos, holnap majd jön valaki és ledönti a trónusod!
 

III. Dementia

Aktív tag
És akkor most ezzel mi a baj? Ilyen az élet. Fejlődünk, jobbak leszünk. Ha Te szeretnél ott megállni ahol éppen tartasz, az a Te dolgod, aki meg szeretne több lenni, annak ne vedd el a kedvét, mert már nincs kedved, időd, energiád vagy türelmed a városodat átépíteni! A pozíciók, a helyezések nem végérvényesek, nincsenek kőbe vésve! Ma Te vagy a legjobb harcos, holnap majd jön valaki és ledönti a trónusod!
Neked az jött le a szövegemből, hogy attól tartok más is szerez kutyaólat?
 
Fent