Rémségek háza fejlesztő

Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, hogy valaki látott-e már az ócskásnál Rémsegek háza fejlesztő, vagy választó készletet?
Azt gondolom, hogy tévedésből csak az 1-es szintű épület vehető meg, nem pedig a választókészlet..
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Én pl.

Aki nem utasítja el élből a rémségek háza választó ötletét.

A rémségek háza választóból, hiszen valószínűtlen, hogy vegyen belőle, ám, ha megteszi, a saját fejlődését teszi vele zárójelbe.

Már többször jeleztem, hogy úgy írj, hogy lehessen érteni mit szeretnél mondani.
Fogalmam sincs miért lennél rettenetes, vagy mit értesz ez alatt.
A rémségek választója miért tápolás? És ha van, akkor az miért egyértelműen tápolás?
Ez a vegyen belőle és valószínűtlen mondat pedig így értelmezhetetlen.
 

III. Dementia

Aktív tag
Már többször jeleztem, hogy úgy írj, hogy lehessen érteni mit szeretnél mondani.
Fogalmam sincs miért lennél rettenetes, vagy mit értesz ez alatt.
A rémségek választója miért tápolás? És ha van, akkor az miért egyértelműen tápolás?
Ez a vegyen belőle és valószínűtlen mondat pedig így értelmezhetetlen.
Tökmindegy.
Ha lesz, én megveszem és leteszem, ha pedig nem lesz, akkor nem veszem meg és nem teszem le.
Hót fölösleges elmesélni, hogy egy cuccért, ami önmagában értéktelen, de én kb. 110-130k pénzt adnék, ha lenne, miért nem jó ötlet bedobni a kicsik közé, akiknek az éves bevételük 5-700k pénz.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Tökmindegy.
Ha lesz, én megveszem és leteszem, ha pedig nem lesz, akkor nem veszem meg és nem teszem le.
Hót fölösleges elmesélni, hogy egy cuccért, ami önmagában értéktelen, de én kb. 110-130k pénzt adnék, ha lenne, miért nem jó ötlet bedobni a kicsik közé, akiknek az éves bevételük 5-700k pénz.

Tekintve, hogy te mondtad, hogy reméled nem lesz, így elég fura, hogy most azt mondod, hogy tökmindegy.
Az előbb még egy értékes cucc volt, most meg már értéktelen, amiért kiadsz 100+k pénzt.
Az, hogy kinek mennyi érméje van nem attól függ, hogy kicsinek vagy nagynak számít. Főleg, hogy ez egy elég szubjektív dolog.
De azt továbbra sem értem, hogy mitől lennél te vagy bárki rettenetes....
 

III. Dementia

Aktív tag
Tekintve, hogy te mondtad, hogy reméled nem lesz, így elég fura, hogy most azt mondod, hogy tökmindegy.
Az előbb még egy értékes cucc volt, most meg már értéktelen, amiért kiadsz 100+k pénzt.
Az, hogy kinek mennyi érméje van nem attól függ, hogy kicsinek vagy nagynak számít. Főleg, hogy ez egy elég szubjektív dolog.
De azt továbbra sem értem, hogy mitől lennél te vagy bárki rettenetes....
Önmagában értéktelen, kell belőle venni kilencet, hogy legyen haszna.
Amikor haszna lett, akkor viszont ha nem voltál baromi erős előtte, az érte kapott előny eltörpül ahhoz képest, mintha a ráfordított erőforrásokat másba fektetted.volna.
Ez azt jelenti, hogy ha egy hozzám hasonló veszi meg, erősebb lesz tőle -én már a rotundát is csak viccből veszek- míg, ha egy nálam fejletlenebb veszi, csak a vásárlással gyengébbé válik.
Nem olyan nehéz ám ez.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Önmagában értéktelen, kell belőle venni kilencet, hogy legyen haszna.
Amikor haszna lett, akkor viszont ha nem voltál baromi erős előtte, az érte kapott előny eltörpül ahhoz képest, mintha a ráfordított erőforrásokat másba fektetted.volna.
Ez azt jelenti, hogy ha egy hozzám hasonló veszi meg, erősebb lesz tőle -én már a rotundát is csak viccből veszek- míg, ha egy nálam fejletlenebb veszi, csak a vásárlással gyengébbé válik.
Nem olyan nehéz ám ez.

Szerintem ezzel az okfejtéssel csak túlkomplikálod az eredeti kérdést és az arra adott válaszaidat.
A rémségek választó kell(ene) és hasznos. Ennyi.
Bármi más amit írtál nem igazán volt érthető (rajtad kívül) és a valóságtól is eléggé távol állt.
 

III. Dementia

Aktív tag
Szerintem ezzel az okfejtéssel csak túlkomplikálod az eredeti kérdést és az arra adott válaszaidat.
A rémségek választó kell(ene) és hasznos. Ennyi.
Bármi más amit írtál nem igazán volt érthető (rajtad kívül) és a valóságtól is eléggé távol állt.

Azt fejtegettem, hogy nem kell, és káros.
Ennyi.
 
Fent