Profilképtermelőépület bevezetése a játékba

Szerinted mehet a játékba a Téli farm?

  • Igen.

  • Nem.

  • Inkább nem szavazok.


Az eredmények csak szavazás után tekinthetők meg.
És itt még mindig az a kérdés: Legyen-e a játékban a profilképtermelő Téli farm? Nem az, hogy CE-n ki hogy halad, meg hogy kinek hány felesleges profilképe van. :) Egyébként azok, akik nem akarják ezt az épületet látni a játékban, tudnak mondani jobb épületet Karácsonyra? Mert szerintem igenis jól jönne egy profilképtermelőépület bárkinek, és engem nem érdekel, hogy felesleges profilt nyerek-e, vagy hogy túl csajosat-e. És ha valakinek már megvan az összes profil, annak először is gratula, másrészt pedig akkor neki termel mondjuk termékeket a Téli farm. Ezen már nem lehet semmibe se belekötni. És adna lakosságot is bőven, meg a 7. szinten még pénzt, vagy alapanyagot. De ha nektek ez se tetszik, csak az az épület, amit még nem vezettek be, és mindenből 24565833222 milliót termelne, akkor ti igenis negatívak vagytok. :) Ez az én álláspontom, de ha senki nem ért velem egyet, akkor is én azt mondom: Legyen a játékban a Téli farm épület! :) :cool:
 

III. Dementia

Aktív tag
És itt még mindig az a kérdés: Legyen-e a játékban a profilképtermelő Téli farm? Nem az, hogy CE-n ki hogy halad, meg hogy kinek hány felesleges profilképe van. :) Egyébként azok, akik nem akarják ezt az épületet látni a játékban, tudnak mondani jobb épületet Karácsonyra? Mert szerintem igenis jól jönne egy profilképtermelőépület bárkinek, és engem nem érdekel, hogy felesleges profilt nyerek-e, vagy hogy túl csajosat-e. És ha valakinek már megvan az összes profil, annak először is gratula, másrészt pedig akkor neki termel mondjuk termékeket a Téli farm. Ezen már nem lehet semmibe se belekötni. És adna lakosságot is bőven, meg a 7. szinten még pénzt, vagy alapanyagot. De ha nektek ez se tetszik, csak az az épület, amit még nem vezettek be, és mindenből 24565833222 milliót termelne, akkor ti igenis negatívak vagytok. :) Ez az én álláspontom, de ha senki nem ért velem egyet, akkor is én azt mondom: Legyen a játékban a Téli farm épület! :) :cool:
Az a baj, hogy te láthatóan nem szeretnél megküzdeni a vágyott javakért, hanem simán beleülnél a készbe.
 
Az a baj, hogy te láthatóan nem szeretnél megküzdeni a vágyott javakért, hanem simán beleülnél a készbe.
Én tudod csak egyszer szeretnék megvalósítani egy ötletet, és én tudd meg, ha máskor lesz bármelyik játékosnak ötlete, nem fogom elkezdeni írni, hogy miért hülyeség, hanem azt fogom rá írni, hogy legyen. És akármilyen sok negatív üzenet jön rá, nekem biztos tetszeni fog, mert én pozitív vagyok. És nem ülnék bele a készbe, csak nekem még mindig tetszik az ötlet és nem értem, mi vele a bajotok. Ha nem tetszik benne még valami, írjátok meg és majd egyszer valaki csak visszaszól nektek annyira, hogy utána meghúzzátok magatokat. :)
 
Á.... Most már értem, Tudod, csinálom is. De nem mindegyikből kapok terméket. És ha kapok, akkor is max. 30-at, 1000 termék csak kb. 33 ilyen küldiből jönne ki. :)
 
Minél magasabb a Frontenac, annál több jön belőle.
És Bárkát se árt hozzá felhúzni, hogy többször meg tudd csinálni a Forgepont költős feladatot.
Köszönöm a tanácsot! :) Frontenacot kora középkorban nem könnyű felhúzni, vagy csak ha a szomszédaidnak vannak teljesen véletlenül progresszív koros termékei. Erre pedig szerintem nincs sok esély. :(
 

III. Dementia

Aktív tag
Én tudod csak egyszer szeretnék megvalósítani egy ötletet, és én tudd meg, ha máskor lesz bármelyik játékosnak ötlete, nem fogom elkezdeni írni, hogy miért hülyeség, hanem azt fogom rá írni, hogy legyen. És akármilyen sok negatív üzenet jön rá, nekem biztos tetszeni fog, mert én pozitív vagyok. És nem ülnék bele a készbe, csak nekem még mindig tetszik az ötlet és nem értem, mi vele a bajotok. Ha nem tetszik benne még valami, írjátok meg és majd egyszer valaki csak visszaszól nektek annyira, hogy utána meghúzzátok magatokat. :)
A nagy pozitivizmusoddal teszed zárójelbe a saját, és mások eredményeit.

Ahhoz képest, hogy azt írod, nem ülnél bele a készbe, az ötleted eredménye az lenne, hogy a jelenleg 1-1.5 év alatt érhető cuccokat kb két-három hét alatt be tudod zsebelni.
Miért nem inkább egy olyan gombot kérsz, ami hetente felnyom egy nevit 80-ra?
 

Deme91

Aktív tag
A nagy pozitivizmusoddal teszed zárójelbe a saját, és mások eredményeit.

Ahhoz képest, hogy azt írod, nem ülnél bele a készbe, az ötleted eredménye az lenne, hogy a jelenleg 1-1.5 év alatt érhető cuccokat kb két-három hét alatt be tudod zsebelni.
Miért nem inkább egy olyan gombot kérsz, ami hetente felnyom egy nevit 80-ra?
Bocsánat, csak sokak számára nehéz profilokat szerezni.
 

III. Dementia

Aktív tag
Bocsánat, csak sokak számára nehéz profilokat szerezni.
Másoknak is nehéz volt profilképeket szerezni.
Sőt, régebben, amikor még nem volt ekkora bőségben az fp, gyémi, minden mást is sokkal-sokkal nehezebb volt megszerezni.
Három éve pl. egy hétig sírtam a globálcseten, míg végre sikerült 1000 fp-ért plusz kétszeres mennyiségű koraközepes termékért bárka szettet szerezni, a rajzokért pedig rajzonként nettó tíz fp-t fizettem.
Ma meg ingyen van a szet, és 2-3 pont a rajz darabja.
 

Deme91

Aktív tag
A válaszok javaslatára módosítok a Téli farm termelését:

1.szint: 4 nap alatt 1 profil, 840 lakosság
2.szint: 4 nap alatt 1 profil 1 medál, 920 lakosság
3.szint: 4 nap alatt 2 profil 2 medál 1250 lakosság
4.szint: 4 nap alatt 2 profil 4 medál 1530 lakosság
5.szint: 4 nap alatt 3 profil 5 medál 1760 lakosság
6.szint: 4 nap alatt 4 profil, 8 medál 1950 lakosság
7.szint: Jégfarm: 4 nap alatt 5 profil, 10 medál, 12.000 alapanyag, 2000 lakosság VAGY Hófarm: 4 nap alatt 5 profil, 10 forge pont, 12.000 pénz, 2000 lakosság

Ez így egy év alatt körülbelül 91 db profilképet termel.
Remélem, ez már megfelel mindenkinek! :)
 
Fent