Profilképtermelőépület bevezetése a játékba

Szerinted mehet a játékba a Téli farm?

  • Igen.

  • Nem.

  • Inkább nem szavazok.


Az eredmények csak szavazás után tekinthetők meg.

Deme91

Aktív tag
Kedves Játékosok!

Felvetés: Az az ötletem támadt, hogy be lehetne vezetni a játékba egy olyan épületet, ami profilképeket (avatárokat) termel. Az általam kitalált épület neve: Téli farm
Ok: Mivel közeledik a karácsony, mindenképp kell egy téli épület, amit lehet fejleszteni, stb.. Szerintem amúgy is izgalmasabbá tenné a játékot egy profilokat adó épület, és aki esetleg ritkán nyer profilképeket, annak most lenne esélye szerezni párat.
Részletek: Egysávos út kell hozzá, 1 random még megszerzetlen profilképet termel 24 óránként.
1. szinten 840 lakosságot ad, 1 random profilt,
2. szinten 920 lakosságot és szintén 1 profilképet ad,
3.szinten 1250 lakosság, 2 db random profilkép,
4. szinten 1530 lakosság, szintén 2 random profilkép,
5. szinten 1760 lakosság, 3 random profilkép,
6. szinten 1950 lakosság, 4 random profilkép.
7. szintnél választható: Jégfarm (1620 lakosság, 16 000 alapanyag valamint 5 random profilkép) VAGY Hófarm (1620 lakosság, 16 000 pénz, valamint 5 random profilkép).

Remélem, megfelelő az ötletem, ha kell, szívesen le is rajzolom (már amennyire tudom).

Üdvözlettel: Deme91
 

Lef------

Nagyon aktív tag
Aranyos ötlet, de ha 1x1-nél nagyobb helyet foglalna, akkor igen szűk réteg rakná le :)
S mi van akkor ha elfogytak a profilképek?
 

Deme91

Aktív tag
Hát.....Akkor csinálnak újakat, egyébként nem muszáj egyből a jövőbe gondolni és szerinted van, aki megszerez minden profilképet? Mert szerintem nincs.
 
Utoljára szerkesztve:

III. Dementia

Aktív tag
Én is több mint 1 éve játszom, mégis csak 4 db felesleges profilom van. :)
Ez, hogy lehet?

Én egyetlen profilképet használok, azt, aminek van masni a hajában.
De még ha váltogatnám is a profilképeket, akkor sem tudom elképzelni, hogy a jelenleg meglévő 304 kép ne lenne elég.
Mondjuk, lehetne 366, és akkor minden napra, még február 29-re is jutna egy külön kép.
 

Próféta

Nagyon aktív tag
Na, ez az a rész, amire teljesen felesleges volt, akár 1 másodpercet is fordítani. Valóban a profilkép mennyisége okozza az egyik legnagyobb problémát? Ez akkora gond, hogy külön épület kell hozzá? Biztos vagy benne, hogy ez valóban egy olyan körmünkre égő hiba, amit most azonnal orvosolni kellene?
Már bocsi, de lenne mit javítani azon a városon, fejleszteni a nevezeteseken, bővíteni a területen :)
 
Kedves Játékosok!

Felvetés: Az az ötletem támadt, hogy be lehetne vezetni a játékba egy olyan épületet, ami profilképeket (avatárokat) termel. Az általam kitalált épület neve: Téli farm
Ok: Mivel közeledik a karácsony, mindenképp kell egy téli épület, amit lehet fejleszteni, stb.. Szerintem amúgy is izgalmasabbá tenné a játékot egy profilokat adó épület, és aki esetleg ritkán nyer profilképeket, annak most lenne esélye szerezni párat.
Részletek: Egysávos út kell hozzá, 1 random még megszerzetlen profilképet termel 24 óránként.
1. szinten 840 lakosságot ad, 1 random profilt,
2. szinten 920 lakosságot és szintén 1 profilképet ad,
3.szinten 1250 lakosság, 2 db random profilkép,
4. szinten 1530 lakosság, szintén 2 random profilkép,
5. szinten 1760 lakosság, 3 random profilkép,
6. szinten 1950 lakosság, 4 random profilkép.
7. szintnél választható: Jégfarm (1620 lakosság, 16 000 alapanyag valamint 5 random profilkép) VAGY Hófarm (1620 lakosság, 16 000 pénz, valamint 5 random profilkép).

Remélem, megfelelő az ötletem, ha kell, szívesen le is rajzolom (már amennyire tudom).

Üdvözlettel: Deme91
Nekem tetszik az ötlet és egyébként nekem sincs sok profilképem. Abban mondjuk igazatok van, hogy túl sok profilt termelne, de attól még maga a felvetés jó és nincs vele nagy gond szerintem. Ezt én most nem azért mondom, mert egy céhben vagyok Deme91-el, hanem mert én is többször tapasztaltam, hogy sose nyerek új profilt, a szektoroknál meg nem haladok semmit, mert a hadseregemet CE-n elvesztem, termékeim nincsenek, és aki tudna adni, nem ad, inkább megtartja magának, mert kapzsi és mert nem adja oda csakúgy egy kora középkoros szomszédnak, kizárólag modern koros céhtagoknak, akik nyertek már minimum 30 menő profilt az eseményekről meg a szektorokból meg mindenhonnan. Igen, nekik nem termelne lehet sokat ez a Téli farm, mert már tele vannak profilokkal, hát akkor nekik termel mást. Mondjuk gyémántokat, vagy termékeket, vagy bármit. Nem értem, miért kell mindig minden bejegyzésbe belekötni. Mivel tőletek (Proféta, Lorant96, Lef, stb.) nem sok pozitív megjegyzést láttam eddig a fórumon és ezt többen is tudnák bizonyítani. Megjegyzem, Deme91 előző ötletét is leszavaztátok, pedig az se volt hülyeség. Nektek ezek az ötletek nem jelentenek sokat, mert már minden profil megvan, meg már a Vénuszban tartotok és nem kell pénz se, mert úgyis tele vagytok vele. Hát, nekünk meg kellene. Úgy hogy én egyetértek Deme91 ötletével és legalább én nem szavazom le és nem vagyok negatív, mert hangsúlyozom: Nem hülyeség és felesleges belekötni a nagyobb korú játékosoknak.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Igen, igazad van. Ez már nekem is feltűnt, hogy itt a fórumon minden új ötletet leszólnak azok, akiknek éppen nincs rá szükségük.
Több ilyen pozitív hozzáállású ember kéne, aki támogatja az ötleteket.
És akkor talán a fejlesztőkhöz is több ötlet jutna el.
 

III. Dementia

Aktív tag
Ezt én most nem azért mondom, mert egy céhben vagyok Deme91-el, hanem mert én is többször tapasztaltam, hogy sose nyerek új profilt, a szektoroknál meg nem haladok semmit, mert a hadseregemet CE-n elvesztem, termékeim nincsenek, és aki tudna adni, nem ad, inkább megtartja magának, mert kapzsi és mert nem adja oda csakúgy egy kora középkoros szomszédnak, kizárólag modern koros céhtagoknak, akik nyertek már minimum 30 menő profilt az eseményekről meg a szektorokból meg mindenhonnan.
Rossz céhben vagy.
Ha jó céhben lennél, finanszíroznák a 64 kapuját azoknak, akik még nem elég fejlettek ahhoz, hogy önerőből végig tudjanak menni rajta, feltéve, ha azzal foglalkozol, hogy önjáró legyél.
Nektek ezek az ötletek nem jelentenek sokat, mert már minden profil megvan, meg már a Vénuszban tartotok és nem kell pénz se, mert úgyis tele vagytok vele.
Tettünk érte.
Hát, nekünk meg kellene.
Tegyetek érte
Úgy hogy én egyetértek Deme91 ötletével és legalább én nem szavazom le és nem vagyok negatív, mert hangsúlyozom: Nem hülyeség és felesleges belekötni a nagyobb korú játékosoknak.
A profilkép, nem stratégiai elem.
Profilképet szerezni meglehetősen egyszerű már így is.
A drága területre tegyél inkább olyan cuccot, ami segít a harcban, vagy terméket, fp-t ad.
 
Rossz céhben vagy.
Ha jó céhben lennél, finanszíroznák a 64 kapuját azoknak, akik még nem elég fejlettek ahhoz, hogy önerőből végig tudjanak menni rajta, feltéve, ha azzal foglalkozol, hogy önjáró legyél.

Tettünk érte.

Tegyetek érte

A profilkép, nem stratégiai elem.
Profilképet szerezni meglehetősen egyszerű már így is.
A drága területre tegyél inkább olyan cuccot, ami segít a harcban, vagy terméket, fp-t ad.
Teljesen jogos amit írsz, csak az elejét nem értem, hogy:
Rossz céhben vagy.
Ha jó céhben lennél, finanszíroznák a 64 kapuját azoknak, akik még nem elég fejlettek ahhoz, hogy önerőből végig tudjanak menni rajta, feltéve, ha azzal foglalkozol, hogy önjáró legyél.

Ez mit jelent, hogy finanszírozzák a 64 kaput? Hogy adnak termékeket és rendszeresen kereskednek? Mert ha ezt, akkor az tudod a mi céhünkben megvan.
 
A profilképre pedig szerintem igenis sokaknak szüksége van és szerintem akkor se hülyeség az ötlet. Annak, meg hogy milyen szerinted az én céhem, semmi köze ehhez. Egyébként barátságosak vagyunk és aktívak, csak hogy tudd. Jobbak, mint hinnéd. :) És a profilképet nekem például nem könnyű szerezni. Eseményeken szinte soha nem nyerek, szektoroknál béna vagyok, ezt bevallom. Kastélyrendszerben nehéz odajutni nekem, incidensből meg nem lehet szerezni... De aki szerint egyszerű profilképet szerezni, annak gratulálok a sok profilképhez, amihez hozzájutott. :)
 

Deme91

Aktív tag
Úgy látom, megoszlanak a vélemények a Téli farmról, úgy hogy indítok egy szavazást. Aztán kiderül, legyen-e téli farm, vagy sem.
 

Lef------

Nagyon aktív tag
Kevés olyan ötletet olvasni itt a forumon amiről már ne lett volna szó, valakinek ne jutott volna már eszébe és előremutató...
Általában ezért születnek a "negatív" kritikák, amelyek egyébként nem azok, csak mivel már volt téma vagy az __égvilágon__ semmi realitása nincs így elvetésre kerülnek
 

III. Dementia

Aktív tag
Teljesen jogos amit írsz, csak az elejét nem értem, hogy:
Rossz céhben vagy.
Ha jó céhben lennél, finanszíroznák a 64 kapuját azoknak, akik még nem elég fejlettek ahhoz, hogy önerőből végig tudjanak menni rajta, feltéve, ha azzal foglalkozol, hogy önjáró legyél.

Ez mit jelent, hogy finanszírozzák a 64 kaput? Hogy adnak termékeket és rendszeresen kereskednek? Mert ha ezt, akkor az tudod a mi céhünkben megvan.
Adnak terméket arra, hogy ne kelljen a katonáid elhasználni a CE-n.
A céhexpedíciót kb. 1000 saját, és 1000 előző kori termékből teljesíteni lehet.
Ez, egy fejlett városnak nem tétel.
 
Fent