Profil törlése

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser645

Guest
adtak egy linket nagy nehezen, megcsináltam amit kellett és nem történt semmi, de te ezt jobban tudod ész nélkül is
az e-mail címemhez már nem tartozik fiók, de továbbra is be tudok lépni
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser21403

Guest
Nekem veled ellentétben van! Ha ostoba vagy az már a te bajod!

u.i: Kérném hogy töröljék a a hozzászólásokat mert nem ide illenek és felesleges egy érthetetlen emberrel vitát folytatni,köszönöm!
 

DeletedUser5320

Guest
Taturek, ezzel így nem értenék egyet:)
"Regisztráláskor az volt a csalétek, hogy játssz ingyen, vagyis kínlódj ingyen, mert ha nem veszel gyémántot, csak arra vagy jó, hogy a fizetős tagok legyen kit támadjanak, fosztogassanak. Meg az is aranyos, hogy ha ki akarok lépni, akkor tanulmányozzam át az egész szabályzatot, olvassam végig a fórumot, mert a keresővel nem találtam semmi okosat, végül pedig könyörögjek valaminek, vagy valakinek, hogy törölhessem magam."
arvahall világon játszok, 1 árva fityinget sem költök a játékra és 33. helyen állok, nem egy olyan szomszédom van akik orrba-szájba gyémántoznak és mégis napról-napra én gyepálom és fosztom őket, illetve hétről-hétre nyerem a pvp tornyokat és nem csak egyet, hanem hetente 2-3-at is:) csak játszani kell tudni
 

DeletedUser645

Guest
Nekem veled ellentétben van! Ha ostoba vagy az már a te bajod!

u.i: Kérném hogy töröljék a a hozzászólásokat mert nem ide illenek és felesleges egy érthetetlen emberrel vitát folytatni,köszönöm!
te nem is érted miről van szó, de játszod a cenzort

- - - Updated - - -

Malboroman! Nem lehet mindenki nyerő, valakinek veszíteni is kell, meg aztán meg is lehet unni valamit. Ez a herce-hurca a kilépéssel a teteje mindennek és még ilyen kis pöcsök idegesítik az embert, mint ez a kis fogalma sincs de beleugat.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser7560

Guest
látom ti se unatkoztok :)
két dolgot tudok írni/tanácsolni

Taturek, felejtsd el a játékot, lépj ki és jó reggelt/napot/estét (tudom is én nálad milyen napszak van), te se idegeskedsz rajta és az ittenieknek se mész az idegeire :)

Mindenki más, ahogy jó apám szokta mondani, ne süllyedjetek le a szintjére mert ha megteszed legyőz a rutinjával ;)

És még a végére egy megállapítás, a hsz-eket végigolvasva, van egy sanda gyanúm, hogy Taturek "barátunk" fórumtiltásban fog részesülni 24h-án belül.

(és igen, ez három dolog nem kettő, matek 2-es már megvan, grat ;) )
 

DeletedUser645

Guest
Én csak tötölni akarom a profilomat, itt a hozzászólók funkcionális analfabéták, nem tudnak egy ilyen bonyolult kérdést megérteni, de okoskodni, minősíteni annál inkább. A profilom legyen törölve, aztán a fórumtiltás sem fog zavarni. Ez olyan, mint amikor a legyet büntetésből ledobták a toronyból! :))))
 

DeletedUser7560

Guest
de miért akarod ennyire töröltetni?
az emberek 99%-a azt teszi, hogy törli a gyorsító tárat és előzményeket hogy véletlenül se ugorjon fel a címsorba és utána le van tudva a dolog
az acc amúgy is x idő után automatikusan törlődik

ne idegeskedj miatta
ha a spam levelek zavarnak csinálsz egy spamcímet és arra állítod át a játékot, kész :)
 

DeletedUser645

Guest
Csak egyszerúen elvi kérdést csináltam belőle és nem szeretem, ha madárnak néznek.
A profilom még mindig megvan és be tudok lépni, pedig e-mailben visszajelzést kaptam, hogy törölve lett. Amúgy kösz, hogy te is minősítettél jó apád bölcs mondásával.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Taturek, eloszor is kerlek nyugodj meg egy kicsit, ez az egesz nem vezet igy sehova.
Itt amint latom mindenki csak segiteni szeretne neked, hogy a problemad megoldast kapjon.


mert ha nem veszel gyémántot, csak arra vagy jó, hogy a fizetős tagok legyen kit támadjanak, fosztogassanak.

Ez igy ebben a formaban nem igaz. En mindket vilagomban gyemant nelkul jatszok ... annyi gyemantom volt eddig amit a baratok meghivasaval kaptam. Nem tamadnak, nem fosztanak ... pedig egy szazadrangu cehben vagyok.
Ebben a kerdesben szerintem az indulatok vezerelnek teged.


tanulmányozzam át az egész szabályzatot,

Ezt pedig akkor kell megtenned amikor regisztalsz a jatekba ... es nem akkor amikor el akarod hagyni.

Ezen kivul pedig ha nem lepsz be x ideig akkor automatikusan torlodik a jatekod.

Azt hiszem a kerdesedre boven ( tobb embertol is ) megkaptad a valaszt, innentol mar tudod mi a teendod.

Udv.:
Lady Drakhe
 

DeletedUser645

Guest
Valóban sok segítőkész emberrel találkoztam itt a fórumon, akik sohasem töröltek, de szakértők a témában és még le is hülyézik az embert. :(
Ha egyszer létrehoztam egy profilt, akkor törölni is akarom, ilyen egyszerű. Harmadik napja próbálkozom, még mindig nem sikerült, de van egy ötletem, reklámfelületnek fogom használni a városaimat! :))) Szebb jövőt!
 

DeletedUser

Guest
Valóban sok segítőkész emberrel találkoztam itt a fórumon, akik sohasem töröltek, de szakértők a témában és még le is hülyézik az embert. :(
Ha egyszer létrehoztam egy profilt, akkor törölni is akarom, ilyen egyszerű. Harmadik napja próbálkozom, még mindig nem sikerült, de van egy ötletem, reklámfelületnek fogom használni a városaimat! :))) Szebb jövőt!

Ugye aki céhtársad volt a törlési szándékod előtt ismer már téged.
Szitkozódsz, parasztokat emlegetsz, most pedig "Szebb jövőt" köszönéssel távozol?
És akkor te beszélsz funkcionális analfabétizmusról és hasonlókról...
 

DeletedUser

Guest
A téma többszörösen megválaszolva!
A fölösleges sértegetéseket, beszólogatásokat, és egymás minősítését most elnézem mindenkinek.
A témát zárom!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent