Profil törlése

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser645

Guest
Még mindig nem látom a címet, amivel törölni lehet magad! Mégis titkos? Meg support, meg jegy meg egyéb baromságok, nehogy már kérvényt kell írni, vagy személyesen kihallgatást kérni egy törlés miatt! Mi ez a sok mellébeszélés?
 

DeletedUser

Guest
Még mindig nem látom a címet, amivel törölni lehet magad! Mégis titkos? Meg support, meg jegy meg egyéb baromságok, nehogy már kérvényt kell írni, vagy személyesen kihallgatást kérni egy törlés miatt! Mi ez a sok mellébeszélés?

Nem titkos.Ha jegyet nyitsz ,minden további nélkül megkapod a címet.Ahogy feljebb írtam egyrészt adatvédelem,másrészt pedig a véletlen törlések elkerülése érdekében nem adjuk ki így nyilvánosan.Ugyanis a törlésnek ez a módja végleges és mi sem tudjuk visszaállítani az eredeti állapotot.
 

DeletedUser645

Guest
nem tudom mi a jegy nyitás, nem elég világos, mit akarok?
adatvédelem, bla-bla, érdekvédelem, hülyének nézni a játékosokat
meg ez a fórum is egy káosz, minden van itt, csak amit keresel nincs, hol van leírva a jegy nyitás(micsoda magyartalan kifejezés)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser645

Guest
még mindig nem tudom hogy kell jegyet nyitni, hol van leírva? titkos az is? különben is törölni akarok, nem nyitni
 

DeletedUser645

Guest
meg kéne oldani egyszerűbben a kilépést és nem óvodás magyarázatokkal jönni
 

DeletedUser11

Guest
Ezek nem óvodás magyarázatok. Mindenhol vannak szabályok, jelen esetben itt ez. Ha elfogadod a játékba regisztráláskor a szabályokat, akkor tudomásul veszed őket, mint pl ezt is. Most arra gondolok, amit regisztráláskor átugrottál, és kipipáltál.
 

DeletedUser645

Guest
Regisztráláskor az volt a csalétek, hogy játssz ingyen, vagyis kínlódj ingyen, mert ha nem veszel gyémántot, csak arra vagy jó, hogy a fizetős tagok legyen kit támadjanak, fosztogassanak. Meg az is aranyos, hogy ha ki akarok lépni, akkor tanulmányozzam át az egész szabályzatot, olvassam végig a fórumot, mert a keresővel nem találtam semmi okosat, végül pedig könyörögjek valaminek, vagy valakinek, hogy törölhessem magam.
 

DeletedUser

Guest
Regisztráláskor az volt a csalétek, hogy játssz ingyen, vagyis kínlódj ingyen, mert ha nem veszel gyémántot, csak arra vagy jó, hogy a fizetős tagok legyen kit támadjanak, fosztogassanak. Meg az is aranyos, hogy ha ki akarok lépni, akkor tanulmányozzam át az egész szabályzatot, olvassam végig a fórumot, mert a keresővel nem találtam semmi okosat, végül pedig könyörögjek valaminek, vagy valakinek, hogy törölhessem magam.

A játékban a városodon ,bárhol jobb klikk és ott a support feliratra bal kattintással is nyithatsz jegyet. Nincs más módja a jegynyitásnak.
 

DeletedUser645

Guest
már írtam a nagyhatalmú sündisznócskának és most reménykedve várom, hogy kegyeskedik valami bürokrata választ kiizzadni
 

DeletedUser645

Guest
már egy csomó baromságot kitöltöttem meg elküldtem, de a profilom még mindig meg van! kell egy évet várni, vagy be kel fizetni valami offshore számlára?
 

DeletedUser21403

Guest
Mit szenvedsz már annyit? Törölj mindent és ne lépj többet fel és kész ha már arra is képtelen vagy hogy írj a supportnak hogy töröljenek!
 

DeletedUser645

Guest
man farkinca! neked nem osztottam lapot, még pont egy önkéntes csicska hiányzott ide
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser21403

Guest
Nekem nem kell engedélyt kérnem egy hozzád hasonlótól! Szánalmas vagy még egy kilépést se tudsz rendesen megcsinálni pedig még meg is mondják hogy mit csinálj! Hány éves vagy 2??
 

DeletedUser645

Guest
közöd? te már hányszor léptél ki Nobel-díj gyanus?
 

DeletedUser21403

Guest
Még nem volt rá szükség! De ha akarnék írnék egy kérelmet a supp-nak és ők megmondanák hogyan tehetem és kész! Nem is értem mit nyűglődsz itt ezen holott ez nem fórumtéma!
 

DeletedUser645

Guest
na majd próbáld meg és meglátod milyen egyszerű és akkor gyere okoskodni kis moderátor
 

DeletedUser21403

Guest
Adnak egy linket amivel kit tudod törölni magad és ehhez még okosnak sem kell lennie az embernek!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent