Profil törlése

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Amikor először regisztráltam rosszul kezdtem bele a játékba, ezért újra kezdtem másik accountal, érdeklődnék, hogy hogyan lehet accountot törölni? Sinnerlol volt mikor először kezdtem el játszani utána újra kezdtem Sinnerlól névvel és jó lenne a Sinnerlol-t kitörölni valahogy. :)
 

DeletedUser6

Guest
Account törlésre még sajnos nincs lehetőség semmilyen formában.
 

DeletedUser

Guest
Remélem a frissítés után ez megoldódik. Jelszó változtatási lehetőséget sem találtam.
 

DeletedUser

Guest
A karakter törlés akkor még nem megoldott?

A régi pontszámítás alapján vezettem a csoportomat, menden tevékenységben az élen voltam és fektettem be az energiámat a játékba, ami most az új szerint teljesen átalakult. Nagyon sok játékban tapasztaltam ilyent és ezek a változtatások veszik el a kedvemet a játéktól. Gondolom az új számítás valakinek persze jól jön, aki kevesebb energiával jobban jár. Én nem ilyen játékot játszom. Köszönöm az eddigi lehetőséget. További jó játékot, én befejeztem.
 

DeletedUser

Guest
Hogyan tudom törölni a felhasználómat?

Nem találok olyan opciót, mellyel törölhetem a felhasználómat a szerverről. Hogyan lehet törölni??
 

DeletedUser

Guest
erről én is kerestem már múlt héten, és azt találtam, h ez még nincs megoldva egyelőre. keress rá a "profil törlése" topicra, abban írták ezt :)


Témát összevontam! Angyal
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Ebek harmincadjára pedig nem akarom hagyni... Akkor nincs más lehetőség, mint eladni minden épületet és szellemvárost csinálni.
 

DeletedUser8501

Guest
Én is ezt tettem,mert ez a játék egy vicc... Majd ha erre akarok szánni havi 20-30ezret jó lesz...
 

DeletedUser

Guest
Tudtommal törvény írja elő hogy a felhasználó törölhesse a saját accountját. Az nem válasz hogy ez még nem megoldott.
 

DeletedUser

Guest
Az acc inaktivitás esetén 1-3 hét alatt eltűnik.Más megoldás egyelőre nincs.
 

DeletedUser

Guest
Tudtommal törvény írja elő hogy a felhasználó törölhesse a saját accountját. Az nem válasz hogy ez még nem megoldott.

A törvény a személyi adataidat védi. Ha nem kívánod, hogy az InnoGames tovább kezelje ezeket; akkor olvasd át ismét az ÁSZF-t.
Az account az InnoGames tulajdona, nem a tied; te azt csak használat céljából kapod meg.
 

DeletedUser

Guest
Magyarországon az itteni törvények az irányadók. De hagyjuk, majd kérek egy hivatalos állásfoglalást ;-)
 

DeletedUser11

Guest
Szia,

Kerlek nezz vissza par hozzaszolast.

Jelenleg a felhasznalo torlesere nincs lehetoseg, ha nem szeretnel jatszani, ne jelentkezz be, es az account 2-3 heten belul torlodik.
 

DeletedUser21916

Guest
Szia,

Kerlek nezz vissza par hozzaszolast.

Jelenleg a felhasznalo torlesere nincs lehetoseg, ha nem szeretnel jatszani, ne jelentkezz be, es az account 2-3 heten belul torlodik.

Tisztelt Tyron!
Sajnálom de ezzel a hozzászólásoddal nem értek egyet, úgyanis szintén szerettem volna törölni az accomat, és nagyjából november vagy december vége óta nem léptem be az accba, Thor15 néven fut, az acc azóta is aktiv,( ez barátok közt is több mint 2-3 hét) viszont én vissza tudtam térni a régi accomba,( anno azért kényszerültem csinálni egy másikat mert nem engedet be hetekig, ahogy beengedett többet nem léptem be) igy meg viszont multizásnak tünne, de nem szeretném ha emiatt elbuknám amit előtte és azóta is fejlesztgettem. Tehát szeretném megkérdezni hogy az acc törlése lehetséges e már vagy milyen módon lehetne az!
Köszönöm.
 

DeletedUser3

Guest
Van lehetőség törlésre, a supporton kell jegyet nyitni róla.
 

DeletedUser21991

Guest
Üdv mindenkinek !
Lehet hogy én vagyok értetlenke , nem értem miért kellett bonyolítani a profil törlését .
Pedig nagyon egyszerű , legalábbis utólag . Miért kell a SUPPORT-ot feleslegesen kérdezgetni , ha elég lenne itt közzétenni azt a címet amit a SUPPORT-tol megkaphat az ember .
Remélem nem titkos adat , ha mégis akkor az leminősíti a "céget" .
Erről a címről lenne szó:

Köszönöm és viszlát .

A cím nem titkos ,de mindenkinek jobb ha supporton keresztül törölteti magát egyrészt az adatok védelme miatt másrészt ,mert így kisebb az esélye a nem kívánt törléseknek.
by patyomkin
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
A cím nem titkos ,de mindenkinek jobb ha supporton keresztül törölteti magát egyrészt az adatok védelme miatt másrészt ,mert így kisebb az esélye a nem kívánt törléseknek.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent