Nevezetes épület

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

quin

Tag
Szia tabita6017,

Ha megvan minden részleted egy nevezetes épülethez, és a szükséges nyersanyagok is, akkor leteheted az épület alapjait. Ezután kell bele 40 FP (vagy több, a későbbi korok nevezeteseibe), amit nem egyszerre kell beadni, sőt, céhtársak, barátok, szomszédok is besegíthetnek.
Azt még meg kell jegyezni, hogy bónuszt csak azután ad, ha legalább első szintű, pl Zeusz szobor esetében bele került a 40 FP. Ezután pedig további FP-ért fejleszthető a szintje, és a bónusz amit ad.

Üdv,
quin
 

DeletedUser23440

Guest
Szia quin,
köszi a választ!
Még valami: cserélhetek-e rajzokat,honnan tudok beszerezni újabbakat.Annyit tudok,hogy takarításért,motiválásért,de mindegyik épület ad?
Mások nevezeteseinek támogatásáért is kaphatok,ha elérem azt a helyezést,ezt is tudom! Miért kaphatok még?
Medálok felhasználhatóak vagy gyémántok?
 

quin

Tag
Szia tabita6017,

Tervrajzokat cserélni sajnos nem lehet. A felsoroltakon kívül még fosztással lehet szerezni. Minden épület adhat a saját korának megfelelő nevezetes épülethez tervrajzot. Medálért, gyémántért tervrajzot venni nem lehet.

Üdv,
quin
 

DeletedUser20654

Guest
Gyémántért lehet venni tervrajzot, ha már legalább 1 részlet megvan a nevezetesből.
200 gyémánt 1 részlet.
 

DeletedUser21964

Guest
építsd meg és ha rámész majd a zeusz építési területére azt fogod látni, hogy 0/40-en áll. ha 40 pont bele lesz téve akkor lesz 1. szinten és akkor adja majd a bónuszt is.
 

DeletedUser23868

Guest
az az igazän sziväs,9böl 8reszlet megvan,2ö megvan pluszba,ranyomok cserere es erre ujra ad egy olyat ami mar megvan!
Gratulälok hozzä!Söt...
 

DeletedUser24063

Guest
Sziasztok!!

Már előrébb is olvastam ezt a problémát,és engem is nem kicsit kifeszít. Ha egyszer rendelkezem az adott nevezetessel (szám szerint 3-al) miért van az hogy azokból is kapok tervrajzot?? Mind a 3-ból....Ha csak 1-et lehet építeni mindenből,akkor mi a bánatot kezdjek a többivel?? Kicsit idegesítő hogy nehezen összeszedem a tervrajzokat,még némi kis pénzt is beleölök a dologba,és mostanában ha bármit is kapok,az tuti olyan lesz ami már megvan.
 

DeletedUser24194

Guest
Sziasztok!

A hányszor kell motiválni, takarítani, és kifosztani ahoz hogy kapjak egyett térképet.Azt tudom, hogy az aktuális kórból az aktuális kór nevezetes épületének térképétkapom.

Üdv:hobo55
 

DeletedUser1300

Guest
Sziasztok!

A hányszor kell motiválni, takarítani, és kifosztani ahoz hogy kapjak egyett térképet.Azt tudom, hogy az aktuális kórból az aktuális kór nevezetes épületének térképétkapom.

Üdv:hobo55

Teljesen változó. Van amikor napokig nem ad, van amikor egymás után többet is kaphatsz.Random van beállítva.
 

Vanek ur

Aktív tag
Nekem általában 2-t szokott adni, ha végigmegyek a ~90 fős barátlistán, a ~50 fős céhlistán és a ~60 fős szomszédlistán - vagyis ~200 emberen (van, hogy többet (volt már 5-ös napom is), és egészen ritkán van olyan, hogy csak 1-et (0-ra még nem emlékszem, de nem elképzelhetetlen, hogy már volt)).
 

DeletedUser11472

Guest
Sziasztok!

Egy moderátortól kérdeznék!

Már egy ideje bevezették a nevezetes épületek szinteltörlését és ezzel kapcsolatban az lenne a kérdésem, hogy mikorra várható az hogy kibővítsék a GYIK nevezetes épületek című topikban a nevezetes épületek 10. szint felett adott bónuszait? Láttam hogy némely épületnél már odaírták, ami elég siralmas értéket mutat, de a többi épületnél nem szerepel semmi.
 

DeletedUser21972

Guest
Sziasztok:)

Nekem is lenne egy kérdésem...nem tudom ez hiba -e ,ha nem akkor elképesztő....??!
Progresszív korban egy főküldetés ami ugye nem átugorható adott 8 db bronzkori lovast?:)...ne haragudjon meg senki de ez meg mi?! ez egy elképesztő *****ség ha nem hibáról van szó.
Mielőtt bárki is arra gondolna nem, nem maradtam le a küldetések teljesítésével mert folyamatosan végrehajtom a feladatokat és egyébként is 2 rendőrséget kellett építenem vagy egységeket kellett volna törölnöm a progi korból.
 
Szép Napot!

Nekem a Zeusz szobor szint eltörlésével kapcsolatban lenne észrevételem. Csak támadó bónuszt ad. Még a szintenként 1% támadóérték növekedés is kevésnek tűnik, de kettő szintenként nő 1%-ot a támadóérték. Ki fogja tovább építeni? Van rá esély, hogy változni fognak az értékek?

Cape Canaveralnál is a 6. és 7. szinten egyaránt 6 forge pontot ad. :-(
 
Utoljára szerkesztve:

Vanek ur

Aktív tag
A CC így van megcsinálva (http://forum.hu.forgeofempires.com/showthread.php?636-Nevezetes-%C3%A9p%C3%BCletek&p=22812&viewfull=1#post22812).

Az 1%/ 2 szint viszony tényleg kevés, de nem lehet mit csinálni. Szinte minden nevezetest így csinálták meg. A harci nevezetesek a 'páratlanodik' szinten kapnak újabb bónuszt, a forge-pontot adó épületek meg a 'párosodik'-on. És azok építik meg akiknek van rengeteg 'felesleges' terve - mást úgysem fogsz tudni azokkal csinálni; felhasználni meg ingyen van. Szóval a 10. feletti szintek feloldása ingyenes, már csak építőket kell találni - akiknek meg megérheti, mert a helyezésekért kapott díjak meg növekednek.
 

DeletedUser24227

Guest
Sziasztok,
Azt tudja valaki, hogy a "Level UP" (Lépj szintet a nevezetes épületeddel ingyen)-t meddig lehet fel használni, 10-ről 11-re is jó vagy csak 10-ig?
 

DeletedUser23505

Guest
Szia, nincs korlatozva a level up felhasznalasi ideje, ezert erdemes azt magasabb szinten elsutni.(el ne felejts olyan jatekostarsakat helyezesre behozni, mielott elhasznalod, akik valamivel kierdemeltek azt :) )
10.szint folott is felhasznalhatod.
 

DeletedUser23505

Guest
Lizzy, az valoban elkepeszto, hogy 8 bronzkori lovast adott, es szerintem ez hiba. (Altalaban bekes jatekosok valasztjak talan a Rendorseg epitest, epp ezert nincs is szukseguk 8 bronzkori lovasra, de szerintem ott, ahol tartasz, senkinek sincs ra szuksege. Az oda illo jutalom pl. lehetne 10 db progi aru) Az igaz, hogy fo kuldi, es nem kikerulheto, de az, hogy mikent teljesited a kuldit, befolyasolja az erte kapott jutalmat. En egysegeket toroltem, es nem emlekszem mar, hogy mit adott erte, de tuti nem ilyen meltatlan jutalmat, mint a 8 lovas.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Ha Vége lesz a városnak, amiben hozzájárultam egy nevezetes épülethez, akkor a Forge pontokkal és a jutalommal mi történik? Köszi a választ.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent