Nevezetes épület

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Sziasztok.Ha megszereztem minden alapanyagot és van szabad területem is akkor miért nem engedi megépíteni a kolosszeumot? Köszönöm a segítséget
 

DeletedUser21403

Guest
Hali!

Megvan mind a 9 különböző tervrajz ill. az 50posztó,60ében,40ékszer,70vas,80mészkő anyag és van szabad 6x7-es területed is?
 

DeletedUser20424

Guest
Sziasztok.Ha megszereztem minden alapanyagot és van szabad területem is akkor miért nem engedi megépíteni a kolosszeumot? Köszönöm a segítséget

Nézd meg nincs-e a szabad területeden mondjuk egy ház
mögött véletlen egy út fa stb...

Üdv:
Kazoda1
 

DeletedUser3868

Guest
Szevasztok!
2 kérdés a Deal kastély direkt ad kevesebb medált? 10 szint 94 medál.
Ez nem több volt?
 

DeletedUser20400

Guest
Szia Tyupi,

Kérlek olvasd el ezt és megtudod miért ad kevesebbet.
 

DeletedUser22035

Guest
Nekem lenne egy kérdésem! Ami egyben már nagyon idegesít is! Folyamatosan építem mások épületeit motiválom az épületeket kapom is a tervrajzokat ezzel nincs is problémám! De az hogy mindig ugyanazokat adja amik már megvannak és ha azokat kereskedésre bocsájtom akkor is mindig olyat kapok ami már meg van ez már dühít! Én megértem hogy nektek az a jó ha valaki gyémántért építi meg de nem mindenkinek van gyémántra pénze!

Akkor azok ki se tudják rakni az épületeket! Már lassan 900 forge pontot fordítottam mások épületeinek az építésére! mióta vannak ezek az épületek folyamatosan motiválom a többiek épületét! Az erősek még erősebbek lettek meg akiknek van pénzük az egyszerű játékosok meg le vannak szarva nekik nem jár épület!

Csak nekem van ilyen érzésem hogy nem akarja kiadni az épületet? Vagy nekünk pénztelen játékosoknak nem jár semmi?
 

DeletedUser21403

Guest
Türelem! Mást nem tudok sajnos írni! Nem kell ahhoz gyémántot venni h felépíts egyet vagy akár többet! Sok játékos van köztük én is akiknek már sikerült gyémántvásárlás nélkül is! Szóval ne csüggedj el jön még a te időd is!:)
 

DeletedUser22035

Guest
Rendben hogy legyek türelmes de amikor csak kettő hiányzik és kb már 20-szor kaptam ugyanazt ami már megvan és akkor is ugyanazt adja amikor kereskedem akkor már nem igen tudok higgadt maradni! ;-)
 

DeletedUser3868

Guest
Az miért van hogy a Miasszonyunk temploma néha 0 anyagot ad?
Holott x,y mennyiségű cuccost kellene adnia.
 

DeletedUser16887

Guest
kijelzés hiba.
az adott menyiségü áru bekerül a többi közé. csak a kijelzéssel vana gond
 

DeletedUser6840

Guest
Patyomkin!

Hihetetlenül "túlcsordult" a nevezetesem részleteinek száma.
Szerintem nem normális dolog ez az állapot.
Mit terveztek vele? Mit lehet tenni a felesleggel?
Vagy lehessen eladni, elcserélni vagy más építkezésen felhasználni, stb.
Ha kell, teszek fel képet (csak írd meg, hogyan).
 

DeletedUser23128

Guest
Rengeteg épületet takarítok, motiválok a vaskorszakból és mégis mindig csak Kolosszeum térképeket kapok (lassan még egyszer megépíthetném) a világítótorony meg nagyon ritkán jön. Előfordulhat az, hogy számít milyen épületet takarítok (mert többségében fürdőket), vagy csak pechem van?
 

DeletedUser

Guest
Kukta, csak peched van. Ezt velem is el szokta játszani a rendszer..
 

DeletedUser23270

Guest
sziasztok! szeretném megkérdezni miért ad olyan nevezetesből részletet amelyik már megvan építve holott egy nevezetest csak egyszer lehet megépíteni!!!!
 

DeletedUser23463

Guest
Sziasztok! Igazából nekem annyi lenne a problémám, hogy még csak pár napja játszom és nem tudok rájönni arra, hogy hogy kell forge ponttal támogatni egy nevezetes épületet :/ Köszönöm a segítséget!
 

DeletedUser

Guest
sziasztok! szeretném megkérdezni miért ad olyan nevezetesből részletet amelyik már megvan építve holott egy nevezetest csak egyszer lehet megépíteni!!!!

Nos ez egy jogos kerdes, mely mar sokakban felmerult. Remeljuk elobb vagy utobb lesz valami megoldas ra.

Sziasztok! Igazából nekem annyi lenne a problémám, hogy még csak pár napja játszom és nem tudok rájönni arra, hogy hogy kell forge ponttal támogatni egy nevezetes épületet :/ Köszönöm a segítséget!

Rakattintasz arra a nevezetes epuletre amelyet tamogatni szeretned es ott valaszthatsz, hogy mennyi FP-t szeretnel belerakni.
 

DeletedUser23440

Guest
Szia!

Zeuszt szeretném kihelyezni a küzdőtérre,meg van minden nyersanyagom,de azt olvasom ,hogy 40 forge pont kell (igaz zöld mezőben írja).A meglévő pontokat,tudom raktározni vagy honnan szerezzek.

köszi
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent