Kibeszélő Nagy hírek a Forge háza tájáról!

Pedig elég sok mindenérdekelne,hogyan lesz ez az egész. Ha egy céh kifoszt egy másikat,akkor mennyi idő kell a visszatámadásra a másik céhtől vagy egyből támadhat? Mi határozza meg majd a visszatámadásban a a támadást és a védekezést? A tagok létszáma befolyásolja-e ezt az egészet? Vagy egy 80 fős céh ,simán foszt egy 30 fős vagy még kevesebb céhet? Mi az a mennyiség ami rabolható egy céhtől? Le lesz maximalizálva vagy akár teljes kincstár fosztás is lehetséges? Ha egy céh kifoszt egy másikat és a fosztásból hozott nyerasanyag külön helyre kerül,mint például fosztogatásból szerzett nyersanyag vagy megy be kincstárba,mint adomány? Sok minden még be sem ugrik,de tényleg jó lenne,ha nem elkapkodnák a dolgot.
Hát itt kapkodás lesz ész nélkül.
 
Céh csatatéren szerzet töredéknél lett egy ujabb épület nyeremény ami eddig nem volt megtalálható és még információt sem találtam rá.
Eddig amit csak találtam az a Bajnokok Tornya. Ami ujdonság és nincs információ róla azaz Bajnokok Királyi tornya . Erről van valami link esetleg? és Hogyan szerezhető be és stb......???
 
Céh csatatéren szerzet töredéknél lett egy ujabb épület nyeremény ami eddig nem volt megtalálható és még információt sem találtam rá.
Eddig amit csak találtam az a Bajnokok Tornya. Ami ujdonság és nincs információ róla azaz Bajnokok Királyi tornya . Erről van valami link esetleg? és Hogyan szerezhető be és stb......???
Pont mint a Bajnokok tornya. 6*2 hetes bajnokság alatt a gyémántligában minden etap 1-2-3 helyezettje kap töredéket. Ha meg van már töredéked, rákattintasz, és kiderül mit ad szintenként.
 
Pont mint a Bajnokok tornya. 6*2 hetes bajnokság alatt a gyémántligában minden etap 1-2-3 helyezettje kap töredéket. Ha meg van már töredéked, rákattintasz, és kiderül mit ad szintenként.
Bajnokok Királyi tornya nem ér semmit mert a Bajnokok tornya több terméket termel kincstárba és a bonusz is jobb.
 
Azt írták a bajnokságos rendszer indulásakor, hogy minden 6 csatateres szakasz után próbálnak mást adni.
Vagy egyszercsak visszatér majd ez egy periódus után... és akinek nem gyűlt ki előszörre, az is megszerezheti.... ki tudja?
Szerintem még ők sem...:D
 
Utoljára szerkesztve:
Bajnokok Királyi tornya nem ér semmit mert a Bajnokok tornya több terméket termel kincstárba és a bonusz is jobb.
Te valamit nagyon elnéztél....
Más a kiosztása a bónuszoknak, valóban kicsit több a régi, Meg pár FP-vel többet is ad, De kincstári termék száma ugyanaz

De hogy semmit nem ér, az nem igaz.
 

Horribile Dictu

Aktív tag
Azt írták a bajnokságos rendszer indulásakor, hogy minden 6 csatateres szakasz után próbálnak mást adni.
Vagy egyszercsak visszatér majd ez egy periódus után... és akinek nem gyűlt ki előszörre, az is megszerezheti.... ki tudja?
Szerintem még ők sem...:D
Mindenesetre a raktárból nem tünt el még. 4.500/7.500 lett nekünk.
 

Darkpepp

Aktív tag
Amugy csak en tartom unfair-nek, hogy a level 2-s epuletet csak az allando 1. helyezett szedheti ki?
A 2. helyezett csak az 1. szintu epuletet tudja, a 3. helyezett meg nem er semmit mert o mar az 1.-t se tudja kiszedni.

Szerintem ugy lett volna fair, ahogy a regi epuleteket is meg lehet szerezni, hogy minden + helyezesnel ad toredeket.
igy ahogy latom csak az 1. es 2. helyezett harcol a 3. mar leszarja a cst-t mert nincs ertelme harcolnia.
, a tobbi meg elvan tolteleknek.

Lehet, hogy csak en gondolom ennyire rosszul. xD
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Ezt mégis honnan? Bármelyik céh megszerezheti, az már más kérdés, hogy mikorra jut el oda, hogy összejöjjön. Amelyik céh gyakran nyeri, az hamarabb szedi össze, amelyik ritkábban, az sokára szedi össze, aki meg nem nyer, az mit is szeretne?
 
Amugy csak en tartom unfair-nek, hogy a level 2-s epuletet csak az allando 1. helyezett szedheti ki?
A 2. helyezett csak az 1. szintu epuletet tudja, a 3. helyezett meg nem er semmit mert o mar az 1.-t se tudja kiszedni.

Szerintem ugy lett volna fair, ahogy a regi epuleteket is meg lehet szerezni, hogy minden + helyezesnel ad toredeket.
igy ahogy latom csak az 1. es 2. helyezett harcol a 3. mar leszarja a cst-t mert nincs ertelme harcolnia.
, a tobbi meg elvan tolteleknek.

Lehet, hogy csak en gondolom ennyire rosszul. xD
Szerintem az akarás kérdése ami hiányzik egy csapatban vagyis nem megy az összefogás harcra indulásra. Igy hát hanyagolássá válik a dolog. Nekem ez az elméletem de lehet tévedek.
 

Horribile Dictu

Aktív tag
Ezt mégis honnan? Bármelyik céh megszerezheti, az már más kérdés, hogy mikorra jut el oda, hogy összejöjjön. Amelyik céh gyakran nyeri, az hamarabb szedi össze, amelyik ritkábban, az sokára szedi össze, aki meg nem nyer, az mit is szeretne?

Bajnokok tornya​


Kezdjük a legfontosabbal: a Bajnokok tornya egy gyémántliga bajnokság-specifikus épület. De ez nem minden: a jutalmak körforgásos rendszerben fognak megjelenni, vagyis minden bajnoki kör után új nyeremény jelenhet meg és a hőn áhított jutalom akár el is tűnhet!

A torony megszerzése pedig igazi kihívás lesz: nyerj legalább ÖT gyémántligás csatateret a bajnokságban a töredékek megszerzéséhez, hogy feloldhasd a második szintet!

Szerintem itt erre gondolnak. Pirossal kiemelve.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Ha a körforgásos rendszert úgy értik, hogy egy idő után visszajön ugyanaz a nyeremény, akkor tényleg össze tudja szedni az a céh is, amelyik csak ritkábban tud győzni. Ha viszont 6 csatatér után mindig más nyeremény lesz, akkor akár két győzelemmel is előfordulhat, hogy nem lesz meg az első szint sem.
 

Byhurry

Új tag
Sziasztok , az angol fórumot nézegettem + valami mooningcat által feltöltött videót, ott vannak belinkelve képek a közelgő céh fosztogatásról ...
Nagy vonalakban : külön térpépet kapunk és valami hasonlóság lesz az Elvenar-al ( másik Inno -s játék ) és a CE -vel ...ebből kifolyólag nem tudom hogy lesz benne másik céh akivel küzdünk vagy ahogy a nevében benne van Raid- fosztunk" ?
A másik dolog , hogy lesz 4 nevezetes épület amik valamilyen frissítésen mennek át (Delphoi józsda, Zeusz, Bábel , Alexandria)...ezek mind 4x4 területre lesznek bővítve . Kérdés hogy fog elférni amik már lent vannak hogy fejlesszük őket, hacsak nem lesz még egy térkép ?
Aztán a királyi márványkapu, rotunda és kolosszus is kap upgradet...
+ Valamilyen boss-ok főellenségeket kell legyűrni, de ezt nem tudni hogy az összes céhtag kelleni fog hozzá vagy egyénileg lesz megoldva ?
Mindenesetre várós, a Bétára hamarosan érkezik , akinek kérdése lesz a C világban megtalál.
 

Próféta

Nagyon aktív tag
A videó elvileg nem hivatalos, és az információk sem teljesen helytállóak! De gondolkodásra, ötletelgetésre mindenképpen jó! Aztán majd kiderül! Bár szerintem a nagy titkolózásnak hála, majd ezt is jól összecsapják!
 
Fent