Kibeszélő Nagy hírek a Forge háza tájáról!

Darkpepp

Aktív tag
Erika inkabb vegyel jobb gepet/tablet/telefont/netet mert senki masnal csak nalad hasznalhatattlan abban az idoben a jatek erdekes.
 

A Fényhozó

Új tag
Sokan leírtátok már előttem azt amit én is leírhatnék miért jó és miért kellene megtartani, rendbe szedni és nem kiiktatni a GvG-t.
Csak annyit fűzök hozzá---- a GvG kiiktatásával egyre kevésbé nevezhető ez a játék stratégiai játéknak......
Eszembe jutott egyik "nagy" játékos szava, amit a Titán kor megjelenése után írt nekem.......... "Te kész vagy már, hol tartasz? Látod én fél éve be sem léptem és már kész is vagyok." Csak annyit válaszoltam neki "ügyes vagy"! Na ez kell ide, az ilyen játékos...........
 
Utoljára szerkesztve:
Sokan leírtátok már előttem azt amit én is leírhatnék miért jó és miért kellene megtartani, rendbe szedni és nem kiiktatni a GvG-t.
Csak annyit fűzök hozzá---- a GvG kiiktatásával egyre kevésbé nevezhető ez a játék stratégiai játéknak......
Eszembe jutott egyik "nagy" játékos szava, amit a Titán kor megjelenése után írt nekem.......... "Te kész vagy már, hol tartasz? Látod én fél éve be sem léptem és már kész is vagyok." Csak annyit válaszoltam neki "ügyes vagy"! Ne ez kell ide, az ilyen játékos...........
Miután szokássá vált este nyolckor oldani és újrafoglalni a parti szektorokat, így a létszámon, vagy az autoclickeren múlik minden. És itt jön a fent említett probléma is képbe, miszerint este nyolckor van a dömping gvg-n, amit nem tud rendesen feldolgozni a rendszer. ÉVek óta téma, hogy rendbe kell szedni a gvg-t. Többen leírták fentebb, miért dönthetett az Inno a törlés és teljesen új játékelem bevezetése mellett. Szerintem várjuk meg, milyen lesz. Én jobban "aggódom" amiattt, hogy az is, ahogy az új cst a gyémántköltés felé fog tolódni.
 
Miután szokássá vált este nyolckor oldani és újrafoglalni a parti szektorokat, így a létszámon, vagy az autoclickeren múlik minden. És itt jön a fent említett probléma is képbe, miszerint este nyolckor van a dömping gvg-n, amit nem tud rendesen feldolgozni a rendszer. ÉVek óta téma, hogy rendbe kell szedni a gvg-t. Többen leírták fentebb, miért dönthetett az Inno a törlés és teljesen új játékelem bevezetése mellett. Szerintem várjuk meg, milyen lesz. Én jobban "aggódom" amiattt, hogy az is, ahogy az új cst a gyémántköltés felé fog tolódni.
Csak azt nem akarod érteni, hogy a játékosok, aki játszanak GvG-t, azok szeretik, és nem akarják egy CE klón szerű hülyeségre, de semmi másra sem lecserélni.
És ugyan milyen dömpingről beszélünk, nem azzal érvelnek, hogy nem is játszik ott senki? De ha játszik 100-200 játékos, akkor csak ki kellene tiltani az egy id-vel elküldött több kérés alapú scripteket, mondjuk, hogy csak 1-et lehessen küldeni - de az legalább legyen feldolgozva - és nem is lesz akkora dömping.
Ha az ablakok véleltlen koordinátákkal picit meg lennének bolondítva, akkor az autoclickerek közül is csak a képfelismerős progik maradnának, ami azért megszűrné a csalás nagy részét.
Nem értek hozzá, de úgy hallottam, hogy CST-n ugyanúgy használnak autoclickert, amivel sebességben 1 játékos többel is felér, ami el is dönti a versenyszekik sorsát. Ha ezzel párhuzamosan egyes játékosok több account jelszavával is rendelkeznek, mert mondjuk ők rendezik át a városaikat, akkor az a clickerrel kiegészítve, a cst sorsát is eldöntheti.
Akkor talán egy érvet ismét kihúzhatunk a "miért is szüntessük meg a GvG-t" listából?
 
Csak azt nem akarod érteni, hogy a játékosok, aki játszanak GvG-t, azok szeretik, és nem akarják egy CE klón szerű hülyeségre, de semmi másra sem lecserélni.
És ugyan milyen dömpingről beszélünk, nem azzal érvelnek, hogy nem is játszik ott senki? De ha játszik 100-200 játékos, akkor csak ki kellene tiltani az egy id-vel elküldött több kérés alapú scripteket, mondjuk, hogy csak 1-et lehessen küldeni - de az legalább legyen feldolgozva - és nem is lesz akkora dömping.
Ha az ablakok véleltlen koordinátákkal picit meg lennének bolondítva, akkor az autoclickerek közül is csak a képfelismerős progik maradnának, ami azért megszűrné a csalás nagy részét.
Nem értek hozzá, de úgy hallottam, hogy CST-n ugyanúgy használnak autoclickert, amivel sebességben 1 játékos többel is felér, ami el is dönti a versenyszekik sorsát. Ha ezzel párhuzamosan egyes játékosok több account jelszavával is rendelkeznek, mert mondjuk ők rendezik át a városaikat, akkor az a clickerrel kiegészítve, a cst sorsát is eldöntheti.
Akkor talán egy érvet ismét kihúzhatunk a "miért is szüntessük meg a GvG-t" listából?
Szerintem egyetértünk. Több levél ment a supportnak / fejlesztőknek videókkal. Nem csináltak semmit. Azt írták egyszer, hogy 2 ütés/mp megengedett. Ezt egyébként egy jó gamer egérrel el is tudom képzelni. De igazából meg sem próbálják kiszűrni az autoclickert. A CST mint írtam, kicsit más. Ott a demó, az egységek száma és a kincstár is számít. Ami az utolsó mondatodat illeti. Nem ez volt az érv a megszüntetés mellett. Már a cst bevezetésekor is felmerült, hogy a gvg helyett lenne. De nem merték megszüntetni, viszont nem is javítottak / fejlesztettek rajta. Azért szüntetik meg, mert nem akarnak tovább foglalkozni vele. Teljesen új játékelemet akarnak helyette, ami mobilon is működik. Várjuk meg mi sül ki belőle, még az is lehet, hogy szeretni fogják a jelenlegi gvg-sek. :)
 

* KOL *

Új tag
Bármi legyen is a megoldás, a célirányos beszélgetés az egyértelmű kommunikáció, a másik iránti figyelem után már szinte nyert ügyünk van.



Én úgy látom a FoE egyre messzebb kerül a játékosközösség valós megértéséhez és ma már az EBIT az egyetlen, ami számukra fontos
 

Lord Kettyo

Új tag
Miért szűnik meg a GVG?
Mivel a fejlesztő csapat változik folyamatosan (ebben a szakmában érdemes 2-3 évente munkát váltani és feljebb lépni) , így ezt a GVG rendszert valakik zseniálisan megírták, utána valószínűleg elmentek a cégtől és vagy nincs rendesen doksizva melyik funkció mit tölt be így nem értik az újabb fejlesztők melyik funkció miért felelős vagy pedig az újabb fejlesztő csapat nem akar vele foglalkozni mivel nagyon komplikált a rendszer amit felépítettek.
Teljesen nyilvánvalóan igazad van. A GvG fejlesztői már nincsenek a cégnél, a többieknek pedig gőzük nincs hozzá, ezért nincs semmi változás GvG-n évek óta.

Az autoklikkert marha könnyű lett volna kiszűrni ha az UI elemek helye időről időre változik, ahogy a CST-n is van. De még az UI átírása sem megy az eredeti fejlesztők nélkül.

A GvG védelmi bónuszokat is jelentősen meg kellett volna növelni hisz a jelenlegi támadó bónuszok nagyságrendekkel nagyobbak mint amik a GvG megalakotásakor voltak szokásosak.

Amúgy sajnos nincs más lehetőség így mint elengedni ezt az amúgy valóban nagyon élvezetes és szórakoztató játékmódot.
 

* KOL *

Új tag
Az úgynevezett availability bias (elérhetőségi heurisztika) olyan kognitív torzítás, amelynél az emberek egy esemény valószínűségét az elérhető információk alapján becsülik meg.



Ennek következménye, hogy bizonyos témák aránytalanul nagy figyelmet kapnak, míg másokat elhanyagolunk.





Ebben az esetben is pont ez figyelhető meg. A jelenlegi GvG nem hoz kimutatható bevételt, így a döntéshozók meggyőződésé lett, hogy a játékosközösség jelentős többségének nincs rá szüksége.



Ma közel 3,8 milliárd regisztrált online játékos van világszerte, így biztosan kimondható, hogy a sikeresen /nagy nyereséggel/ működő online játékok „titka” a közösségi csapatfeladatok lehetősége és az presztízs érték valós elismerése.



A FoE játékosok nagy része középkorú aktív sikeres nő, akik számára kiemelten fontos a megbecsülés. Amennyiben ennek lehetőségét elvesszük mert nem lesz csapatfeladat /a CST NEM az, csak kattintgatás/ vélhetőleg kikopnak majd a játékból, akiket nagy számba követnek majd a „macho” férfiak.





Amennyiben nem lesz a GvG bezárásával egy hasonló csapatfeladatra és küzdelemre esélyt adó lehetőség, az szinte biztosan egy dominót fog indítani. ☹
 

erika5503

Aktív tag
Az úgynevezett availability bias (elérhetőségi heurisztika) olyan kognitív torzítás, amelynél az emberek egy esemény valószínűségét az elérhető információk alapján becsülik meg.



Ennek következménye, hogy bizonyos témák aránytalanul nagy figyelmet kapnak, míg másokat elhanyagolunk.





Ebben az esetben is pont ez figyelhető meg. A jelenlegi GvG nem hoz kimutatható bevételt, így a döntéshozók meggyőződésé lett, hogy a játékosközösség jelentős többségének nincs rá szüksége.



Ma közel 3,8 milliárd regisztrált online játékos van világszerte, így biztosan kimondható, hogy a sikeresen /nagy nyereséggel/ működő online játékok „titka” a közösségi csapatfeladatok lehetősége és az presztízs érték valós elismerése.



A FoE játékosok nagy része középkorú aktív sikeres nő, akik számára kiemelten fontos a megbecsülés. Amennyiben ennek lehetőségét elvesszük mert nem lesz csapatfeladat /a CST NEM az, csak kattintgatás/ vélhetőleg kikopnak majd a játékból, akiket nagy számba követnek majd a „macho” férfiak.





Amennyiben nem lesz a GvG bezárásával egy hasonló csapatfeladatra és küzdelemre esélyt adó lehetőség, az szinte biztosan egy dominót fog indítani. ☹
így igaz---élő példa rá GooD Empire is hasonló cipőben jár ----- lehúzhatják a rolót a fejlesztők az és Inno is így fog játni-- a Zinga is megszűnt. egyik napról a másikra este mége bent voltál a játékban reggel már nem volt elérhető City Ville-----Piramyd Ville játék onnan is jöhettek fejlesztők mert a felület itt is ismerős volt onnan csak ez már jobban kivitelezettebb lett. És nem kellett kéregetni Facebook keresztül a haladáshoz.
 
Utoljára szerkesztve:

Cidra

Tag
Szerintem egyetértünk. Több levél ment a supportnak / fejlesztőknek videókkal. Nem csináltak semmit. Azt írták egyszer, hogy 2 ütés/mp megengedett. Ezt egyébként egy jó gamer egérrel el is tudom képzelni. De igazából meg sem próbálják kiszűrni az autoclickert. A CST mint írtam, kicsit más. Ott a demó, az egységek száma és a kincstár is számít. Ami az utolsó mondatodat illeti. Nem ez volt az érv a megszüntetés mellett. Már a cst bevezetésekor is felmerült, hogy a gvg helyett lenne. De nem merték megszüntetni, viszont nem is javítottak / fejlesztettek rajta. Azért szüntetik meg, mert nem akarnak tovább foglalkozni vele. Teljesen új játékelemet akarnak helyette, ami mobilon is működik. Várjuk meg mi sül ki belőle, még az is lehet, hogy szeretni fogják a jelenlegi gvg-sek. :)
Na de a tortát miért kell Zoo csemegére lecserélni, ráadásul egy csomó munkával???
 
Na de a tortát miért kell Zoo csemegére lecserélni, ráadásul egy csomó munkával???
A gvg fejlesztői már nincsenek az Innonál, vagy nem is élnek (betán írták tegnap, hogy lesz egy épület a fejlesztő emlékére talán). Egyszerűbb újat fejleszteni, mint egy régit javítani / újítani.
 
Sziasztok! Én most nem szeretnék újra és újra érvelni a gvg mellett, bár én is azok közé tartozom, akik szerették. Most csak leírnám, hogy a környezetemben lévő játékosok hogyan látják, hogyan reagálnak a bejelentés óta. Itt most a barátlistámon lévőkre és a céhtársaimra gondolok. Minden este discord a gvg alatt. És utána attól függően, hogy ki mennyire ért rá, pár perces vagy akár félórás, órás beszélgetés. Erről-arról. Remek csapatformáló ereje van. Volt. Sok régi játékos kedvét sikerült elvenni, akik „csak” játszani, kikapcsolódni jártak ide. Lehet azt mondani, hogy felgyorsult a foe, de az átlagos hétköznapi emberek nem tudnak, nem akarnak egész nap játszani. A régi játékosok nem erre az útra fizettek be. A hajó másfelé veszi az irányt, de tény, nagyon sokan leszállnak emiatt. Nem akarnak hajtást a játék helyett. Én sem akarok nagy létszámú céhbe átmenni. Összeszoktunk 20-akárhányan, így jó nekünk. Akik még maradnak, arra várnak, mit kapunk a gvg helyett, de nagy valószínűséggel még többen fogják abbahagyni. Jönnek majd az újak, akik az újfajta játékot keresik. De ők már nem fognak 6-8, vagy akár 10 évig játszani. Végigrobognak majd, és egy-két év alatt kiégnek.
 

Próféta

Nagyon aktív tag
Akkor nyilván én vagyok az ellenpólus, hisz több mint 6 éves múltra visszatekintő itt létem alatt, valahogy a GvG nem tudott magával ragadni. Pedig volt időszak, mikor még GvG-ztem is. De akkor sem lett a szívem csücske. Egyik alapvető hiányossága az este 8 órára beállított össznépi csatározás. Az aki dolgozik, annak ez okozhat némi fejtörést. Én például nem voltam hajlandó beáldozni azért a néhány percért a családomat. Hogy nézett volna már ki, hogy este 7 után beesek az ajtón, puszi-puszi mindenkinek, bocsi gyerekek, de apának sűrgős elintézni valója van. Legyél már türelemmel Kedvesem, amíg ezt a néhány csatát lenyomom, meg a játékostársaimmal átbeszélem az élményeket! Na nem, köszönöm, én ebből nem kértem.
És nem csak a FoE gyorsult fel, hanem a körülöttünk lévő világ is. Míg ez 7-10 évvel ezelőtt egy élvezetes dolog volt, addigra ma már a FoE-val töltendő játékidőnk csak egy nagyon pici része.
És értem én, hogy vannak akik ezt szeretik, és még az is lehet, hogy élvezik is, de a szervereken található játékosállomány csekély részét érinti csak meg. Több oka is van! Az egyik a fentebb példaként hozott szűk intervallumú, majd hogy nem korlátok közé szorított játékforma, a másik, hogy csak PC-n elérhető. És ha csak egy picit is belegondolnátok abba, és nem a magatok vélt igazát hajtogatnátok, akkor talán megértenétek, hogy az INNO is egy vállalkozás, aki a piacról, piacból él. És mint cégnek jogában áll, az olyan nem rentábilis dolgokat megszűntetnie, átalakítania, amik miatt kevesebb bevételhez juthatnak.
Sajnos a két GvG fejlesztő felállt az asztal mellől, és velük együtt a tudás és a forráskódok tömege is távozott. Mikor kitalálták a GvG-t, akkor a jövő kor volt a csúcs. Hány kor érkezett azóta? Elárulom: 8! A kitalált térképen nincs hely hova tenni őket! Nem tudják semmilyen szinten fejleszteni, bővíteni! És közben a játékosok hada csak fejlődik, fejlődik, egymás után lépik a korokat. A régi, csatározós GvG-nek is leáldozott. Néhány erős céh dominálja szinte az egész térképet. Stratégiailag már régen túlhaladtunk a GvG nyújtotta alaplehetőségeken. Persze, nyilván akadnak játékosok, céhek, akik csak ezért játszanak a a FoE-val, de a GvG-zésüktől nem fog megdagadni az INNO pénztárcája.
Változik körülöttünk a világ! Haladni kell a korral! Nem véletlenül van ennyi feladat ilyen sűrűn a FoE-ban is! Nehogy a játékosoknak eszébe jusson más játékkal játszani, és ha költeni, áldozni szeretne a szórakozására, akkor ezt a FoE-nál tegye meg. Tehát a döntés mögött nagyon nagy valószínűséggel még gazdasági okok is meghúzódhatnak.
Én imádtam még a mobilon saját zenét komponálni, mert volt ilyenre is lehetőség! Megszűntették, és meg sem kérdeztek róla. Kedvenc sorozatomat elkaszálták a tv-ben, mert esett a nézettsége, pedig én imádtam! A kutyát nem érdekelte az én véleményem! Mint ahogy vállalkozóként én is az olyan termékeimet preferálom, amik hozzák a bevételt nekem, nem pedig azokat, amiket szívesen megfogdosnak, megnézegetnek az ügyfelek, és ha ajándékba adom, akkor szívesen el is rakják! De attól nekem még nem fog emelkedni a büdzsém! És ha idővel csak ilyen ügyfeleim lesznek, akkor lehúzhatom a rolót!
 
Nem hajtogatom én a vélt igazamat, így is kezdtem: nem szeretnék újra érvelni a gvg mellett. Csak leírtam, hogy hogyan reagálnak körülöttem a játékostársaim. És hidd el, pontosan értem és tudom, hogy piaci vállalkozás a FoE, nincs is ezzel semmi bajom. Elárulom: én is költöttem már rá egyszer-egyszer. Megszűnt az a rész, amit igazán szerettem, hát ezentúl nem fogok költeni rá semmit, nem fogok azért fizetni, hogy monoton játékrésszel töltsem az időmet. És nem vagyok ezzel egyedül, lásd pl. az említett játékosokat, akik nem vágnak bele az újba. Itt is volt olyan hozzászóló a barátlistámról, aki azóta törölte a városát. Azt írod: haladni kell a korral. Én egy játékban a „kell” szót nem szeretem. Azt is írod: nehogy a játékosoknak eszébe jusson más játékkal játszani. Aki a gvg-t szerette, annak bizony eszébe fog jutni, sőt sokan már találtak is másik játékot. Te mint vállalkozó sosem adtál senkinek repiajándékot? Maradhatott volna a gvg ilyen, akkor itt maradt volna több játékos, akik más részén a Foe-nak esetleg költöttek volna. És az sem biztos, hogy olyan nagyon kevesen vagyunk gvg-t szeretők. Esetleg csak nem használják a fórumot, hiszen itt azért max. 10 rendszeres hozzászóló van, és ők azért nem fogják át a teljes játékospalettát. Igazából nem tudjuk a többség véleményét. Igaz, nem is számít. És bocs, hogy le mertem írni, de hát miért is ne?
 

Próféta

Nagyon aktív tag
Értem az okfejtésed! Viszont tartom magam ahhoz, hogy ha nem csak egy oldalról néznéd, és akkor ragadjunk le nálad, ezt az egészet, akkor talán tovább látnál annál az első fánál, ami eltakarja elöled a kilátást!
Ha, mi emberek, nem változnánk, és ezáltal nem változtatnánk meg a magunk körüli világot, akkor még az is lehet, hogy még mindig fákon ugrálva bogyókat majszolnánk! Mondjuk ezzel több évezreddel meghosszabbíthattuk volna élőhelyünk, a Föld bolygó élettartamát, de ez egy másik kérdés.
A játékok, játékrendszerek változnak, fejlődnek, és a régi, kevésbé játszott dolgokat pedig sajnos meg kell szűntetni. A GvG maga is elfoglal bizonyos tárhelyet, gyanítom, hogy nem is keveset, mindezt azért fenntartani, hogy a játékosok 10-15 %-a naponta max 15 percet játsszon rajta, az egy roppant felelőtlen gazdasági döntés lenne. A GvG-re nem költ senki és különösen nagy hasznot sem termel (se forge pont, se termék, se gyémánt, de még medált sem ad! Max a segédprogramokkal secperc alatt játszó játékosok! Akik ellen megint programokat kellene írni, hogy ki lehessen szűrni őket!
A legtöbb esetben mi történik este 8 órakor? A partner céhek Mindenkorban lecserélik a szektoraikat. Kevés kivételtől eltekintve alig van mozgás. Máskorokban pedig oldás/foglalás van. Esetleg bezavarhat néhány troll, aki csak a bosszú kedvéért elfoglal néhány szektort, mert amúgy őt a GvG egyáltalán nem érdekli, de mivel még mindig ez határozza meg, nagyon helytelenül, a globális ranglistát, ezzel tud kártékonykodni!
Amikor ezt az egészet kitalálták, akkor még nem voltak eventek, nem volt csatatér, ami játékidőben sokkal nagyobb szabadságot biztosíthatott volna!
És leírom még egyszer, mivel a GvG-t nem tudják tovább fejleszteni, mert nem is így lett kitalálva, és ráadásul az agytrösztök is távoztak, egész egyszerűen nincs más választásuk, mint a fejlődést szem előtt tartva, ezt az ágat lenyesni.
Hisz minden új eleme a játéknak arra próbálja rávenni a játékosokat, hogy költsenek! És azzal nincsenek kisegítve, hogy valamit pénzért csak azért fenntartsanak, hogy páran ingyen szórakozzanak. Tudom, hogy így hirdetik, meg ez a vonzó benne, hogy ingyenes, de ne legyünk már naívak, senki sem fog ingyen dolgozni. Bár gondolom az sem tetszene senkinek, ha azt mondanák, hogy oké marad a GvG, de a tárhelyért mindenki fizessen teszem azt 3 000 Ft-o havonta. Akkor hányan hagynák abba játékot?
És igen, van repi ajándékom! De ha csak az ajándék cukorkát, csokikát, tollat és más egyebet vinnék tőlem, attól felkopna az állam. És ha mondjuk cukorkából bevásároltam 10 évvel ezelőtt egy halommal, de még mindig van belőle, bár már lejárt a szavatossági ideje, akkor azért azt én kidobom, bárhogyis ragaszkodik hozzá néhány ügyfelem! És vagy veszek helyette másik cukorkát, vagy lecserélem valami másra, kártyanaptárra, kulcstartóra vagy akármi másra, mivel repi ajándék én döntöm el, hogy mi lesz az!
És valószínűnek tartom, hogy ha az INNO-nak lett volna rá esélye, akkor a meglévőt fejleszti tovább, de nem volt rá esélye. Szóval ez egy parttalan vita, mert nem volt és nincs más választásuk! Ezt kellene megértened!
Aki nem szeretne megalomán céhhez tartozni, az ne tegye! Semmi sem kötelező. Még céhhez tartozni sem! Az event, a csatatér, a CE sem kötelező. Sőt naponta belépni a játékba sem kötelező! Szabadkezet kap mindenki, úgy játszik, ahogy akar, a szabott és hozott határokon belül. De hogy milyen lehetőségeink vannak, azokat nem mi döntjük el! Véleményünknek hangot is adhatunk, bár hogy azzal kezd-e valaki valamit, a tapasztalat azt mondatja, hogy csukott fülekre talál! Amit, mi játékosok tehetünk, hogy vagy elfogadjuk ezeket a változtatásokat és így szórakozunk tovább, vagy keresünk másik játékot! Gyanítom, hogy a nagy többség az előbbi mellett fog dönteni, még azok is, akik pillanatnyilag a játék befejezésével riogatják az INNO-t!
 

Asani

Tag
Egy további gondolat a GvG ellen: Már lehet, hogy le lett írva, de amióta létezik mobilon játszható verziója a játéknak, azóta diszkriminálja a játékosok azon részét a GvG akik a játékot kizárólag ezen az eszközön játsszák. Ezáltal céhek is bekerülnek ebbe a helyzetbe, mivel ha nem válogatnak játékplatform alapján a játékosokat, akkor saját eredményességüket rontják. Márpedig azok a céhek tudnak jól szerepelni a céhháborúban ahol összegyűlnek az eredményes és nem csak vagy nem mobilról játszó játékosok. Ha a kezdetekben le lett volna fejlesztve a játékelem mobilra nem lenne semmi gond vele. De így most egy olyan stratégiai játékelem mellett kardoskodtok ami épp nektek jól fekszik, míg sokan - vagy platform vagy idő híján nem tudnak benne részt venni. Ez egy igazságtalan játékrész jelenleg és már nagyon régen meg kellett volna szüntetni a játékosok ilyentén megkülönböztetését. Már azt is rossznak tartom, hogy a mobilosokkal etetik a reklámot míg gépről egyelőre ez alól mentesülnek a játékosok. Miért kell ilyen különbségeket fenntartani?
 
Fent