Népesség

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser11

Guest
Szia,

Sokszor a lakohazak, es mas epuletek rosszul vonjak le a nepesseget. Ilyenkor jelentkezz ki, vagy torold az ideiglenes adatokat. (ezt akkor is csinald ha nincs hiba).
 

DeletedUser

Guest
Szia

A népességem 123fő volt, eladtam egy fahzat és a népességem -14 lett !! ez hogy lehetséges ??

Tudna valaki segítenik Köszönöm

Sajnos a népesség sokszor ugrál, és előfordul, hogy olyan népességet is hozzáad, ami nincs is. Ha ilyenkor lebontasz egy házat, amit igazából nem tehetnél meg, engedi, és ilyenkor mínuszba mehet a népesség. Ez frissítéssel nem fog megoldódni, mert lebontottál egy olyan házat, amit nem engedett volna normál esetben. Úgyhogy ilyenkor csak azt teheted, hogy építesz egy újabb házat, vagy lebontasz egy másik épületet, hogy pozitívba forduljon a népesség száma.
 

DeletedUser19384

Guest
köszönöm , igen így megoldodot

Azt vettem észre, hogy a népességem 518 fő volt, átmentem a kontinenstérképre és visszaesett a népességem 261 főre

Ez is elfogadott állapot ???

Az utolsó órák változásai a népesség területén akárhányszor beléptem a kontinenstérképre :
261 fő után így alakult : 436 fő, 626 fő, 436 fő azért érdekes. Most felhúzok egy épületet és meglátom hogy alakul a létszámom. jelenleg : 436 fő a népességem.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent