Népesség

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
lakosság.

Sziasztok, lehet nem jó helyre írom a kérdésem, de azért felteszem.
Miért van az, hogy mondjuk van 230 szabad lakosom, és ha bemegyek pl. a hadsereg menübe, ahol a katonákat lehet ide-oda helyezni, elvesz a lakosságbol.
 

DeletedUser

Guest
Véletlenül nem a helyezéseddel kevered össze? Az az érték frissül olyankor.
 

DeletedUser

Guest
nem. a népesség száma az ami csökken, általában 30-35 el. eddig nem is nagyon vettem észre, de párszor már feltünt hogy változik, amikor tudtam megvan a népességem száma egy adott épülethez, aztán eltünt belőle, és nem tudtam építkezni. a helyezésem nem csökken soha vagy nől, egy kattintással 30 helyet:)


http://www.kepfeltoltes.hu/view/120629/n_pes_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ha pl a kontinenstérképre megyek fel, akkor is csökken a népességem.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Azért kösz hogy segíteni próbáltál. Akkor írok nekik.
 

DeletedUser

Guest
nem. a népesség száma az ami csökken, általában 30-35 el. eddig nem is nagyon vettem észre, de párszor már feltünt hogy változik, amikor tudtam megvan a népességem száma egy adott épülethez, aztán eltünt belőle, és nem tudtam építkezni. a helyezésem nem csökken soha vagy nől, egy kattintással 30 helyet:)


http://www.kepfeltoltes.hu/view/120629/n_pes_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Ha pl a kontinenstérképre megyek fel, akkor is csökken a népességem.



na ezzel en is igy vagyok...sokszor minuszba vagyok az emberekkel ...( van amikor -30 ,-40 emberem van)!!!
 

DeletedUser

Guest
Nekem is egy olyan kérdésem lenne hogy hogy lehet növelni a népességet?
Mert azt tudom hogy a házakkal lehet de anyit meg nem tudok már épiteni és még mindig csak 9 és kéne 108 !!!????
 

DeletedUser

Guest
Javasolt az épületek folyamatos fejlesztése. Pl a vadászházakat cserélni fazekasra, később gyümölcsösre. A termelékenység egy kockára számítva folyamatosan nő az új fejlesztéseknél. Persze ez nem mindíg segít a népességen, de vannak kis emberigényű termelők is (kovács).
Természetesen a nagyobb házak kifejlesztése és építése a legcélszerűbb. Valamint a már nem használatos katonai épületeket is elbonthatod (katonák nem maradnak meg).
 

DeletedUser

Guest
Egy olyan kérdésem lenne mág , hogy a város az mikor fejlődik tovább?
 

DeletedUser

Guest
A városházád változik amikor belépsz egy új korba a fejlesztésekkel.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok, lehet nem jó helyre írom a kérdésem, de azért felteszem.
Miért van az, hogy mondjuk van 230 szabad lakosom, és ha bemegyek pl. a hadsereg menübe, ahol a katonákat lehet ide-oda helyezni, elvesz a lakosságbol.

Sziasztok! Nálam is ez a probléma. Többször eltüntek az emberek. Most pl. 33 lakos tünt el nyomtalanul. Nem építettem semmit... :( Mi lehet ennek az oka?
Köszönöm: Badu
 

DeletedUser

Guest
Az okát még nem sikerült tisztázni -_-

Játék frissítés általában megoldja a gondot, de nem mindig. Egyébként jelenleg a problémád fordítottja is előfordulhat: nincs elegendő szabad lakos, de hozzáad néhányat; ezután építesz valamit és bemész negatív lakosba.
 

DeletedUser

Guest
Az okát még nem sikerült tisztázni -_-

Játék frissítés általában megoldja a gondot, de nem mindig. Egyébként jelenleg a problémád fordítottja is előfordulhat: nincs elegendő szabad lakos, de hozzáad néhányat; ezután építesz valamit és bemész negatív lakosba.


Köszönöm.
 

DeletedUser

Guest
Az okát még nem sikerült tisztázni -_-

Játék frissítés általában megoldja a gondot, de nem mindig. Egyébként jelenleg a problémád fordítottja is előfordulhat: nincs elegendő szabad lakos, de hozzáad néhányat; ezután építesz valamit és bemész negatív lakosba.


Hello mindenkinek ! Jelenleg minusz 210 lakosom van...mi lesz kesobb , amikor keszen lesznek a megkezdett epuletek...(ugy vettem eszre hogy amikor valaki " kitakarit " nalam akkor megno a nepesseg) ...nos ezt gyorsan kihasznalva epitettem nehany epuletet ...de nem tudom mi lesz ha lejara hatasa a takaritasnak...es felepulnek az epuleteim is...
 

DeletedUser

Guest
Egy épület népességigényét azonnal levonja az építkezés kezdetekor, a népességed ezért van már most mínuszban. Először elvette a 'bónusz' lakosságodat, majd ugye levonta az épület igényét is. Azt viszont nem tudom, hogy ez a módszer mennyire ütközik a szabályokba.
 

DeletedUser

Guest
megvarom mi lesz ...aztan jovok a valasszal...mar csak azert is hogy masok is okuljanak ebbol... ( meg tart a hatasa a takaritasnak , kozben az egyik epulet siman felepult , a masinak meg kell egy kis ido )...mindenfelekeppen jovok nemsokara !!!

na emberek...siman felepult a masik epuletem is...es a nepessegem ... -210...na ez erdekes...mindenesetre epitek nehany hazat...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3953

Guest
Nekem jelenleg -6 a népességem, így nemtudok építeni semmit. Hogyan tudnám megnövelni a népességemet?
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent