Néhány ötlet

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Üdv!
Nekem egy olyan ötlet lenne, hogy le lehesen tiltani emberkéket arról hogy meg vegyék a te piaci áruid. Pl. Én letiltanám xy-t hogy ne tudja megvenni amit kiraktam piacra, mivel ő rendszeresen szokott támadni.

Ehez hozzátenném a levelezési tiltást is és a motiválás/takarítás opciót.
 

DeletedUser

Guest
Üdv!
Nekem egy olyan ötlet lenne, hogy le lehesen tiltani emberkéket arról hogy meg vegyék a te piaci áruid. Pl. Én letiltanám xy-t hogy ne tudja megvenni amit kiraktam piacra, mivel ő rendszeresen szokott támadni.

Nos én ezt úgy oldom meg, hogy szinte kizárólag céhen belül kereskedek így "külsős" ha akarja se tudja elvinni :) Amúgy piacon is csak a céhes szűrőt bekapcsolva nézek szét, mert nem vagyok rászorulva "külsős" ajánlatokra, hiszen 3 termékem nincs meg a jelenlegi "fejlesztési fa" végéig és ebből egyet magam fogok termelni. Hozzáteszem céhen belül betartatom az 1:1-es kereskedést terméktől független.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser10514

Guest
Nos én ezt úgy oldom meg, hogy szinte kizárólag céhen belül kereskedek így "külsős" ha akarja se tudja elvinni :) Amúgy piacon is csak a céhes szűrőt bekapcsolva nézek szét, mert nem vagyok rászorulva "külsős" ajánlatokra, hiszen 3 termékem nincs meg a jelenlegi "fejlesztési fa" végéig és ebből egyet magam fogok termelni. Hozzáteszem céhen belül betartatom az 1:1-es kereskedést terméktől független.
Én nem feltétlenül. Gondolj bele, követ keresek és ébenem van cserére. Az ében előállítási költsége duplája. De ez csak példa volt.
 

DeletedUser5419

Guest
Sziasztok lenne nekünk is pár őtletünk ime A Magyarok Nyilai-ban őszesedett őtletek.
A céh ne 80 hanem tőbb fős lehesen pl 200-as nagyon jó lenne anyi emberrel lehetne csinálni egy jó társaságott és nem lenne ilyen unalmas a céh élete.
Lehessen ajándékozni is a nyersanyagokat ne csak cserélni elvégre ha nyereményjátékot akarunk csinálni a céhtagoknak akkor tujunk jutalmat osztani meg amugy is ha képes azért fáradozni csinálni egy másik várost hogy legyen nyersanyaga akkor megérdemli az eszét ami jutott neki. (már bocsi)
A raktárral is kezdhetnétek végre valamit legalább az árutermelő épületeket lehesen már elrakni.
Az egység elkészitésénél legyen kiirva valamiképp hogy milyen erős az egység amit gyártunk.
A céh főoldalán őssze vissza irják a helyezéseket van hogy 3-ik van hogy 22-dik de van hogy 125-dik a céhünk és 19-dik helyen szoktunk állni általában.
Egyenlőre ennyi de lesznek még őtleteink a többit majd legközelebb megírom.
 

DeletedUser

Guest
Elég sok a 80 fő. Így is nehéz egy jó társaságot összehozni.
A nyersanyag ajándékozás nem lenne jó, mert ki lehet használni a multisoknak.
A raktár tényleg praktikus lenne.
 

DeletedUser10514

Guest
Elég sok a 80 fő. Így is nehéz egy jó társaságot összehozni.
A nyersanyag ajándékozás nem lenne jó, mert ki lehet használni a multisoknak.
A raktár tényleg praktikus lenne.
Viszont ha a nyersanyag ajándékozás a céh szintjének fejlesztéséhez kéne, tehát nem eleve 80 fős korlát lenne a céhekben, hanem azt ki kéne fejleszteni, akkor lenne értelme. Mondjuk a céh indulna 20 fős tagságról, de szintenként 10 adódna hozzá. Így a forge pont mentes kereskedésen kívül is lenne értelme céhbe lépni. Továbbá a céhek tudnának kereskedelmi paktumot kötni és a két céh tagjai látnák egymás ajánlatát a piacon.
 

DeletedUser

Guest
Én a céhháborút hiányolom. :) Mondjuk minden céhtag 1 egységet vihetne egy nagy mezőre. :) Az összetartó céheknek ez nagyon jó buli lenne.
 

DeletedUser

Guest
Én adnék a sikeres városvédésért is harci pontot. Sok játékos nem tesz védelembe katonákat, így nem ad harci pontot a támadó félnek. Ha figyel, hogy értékesebb nyersanyagot, vagy terméket időben leszedje, csak egy kis aranya bánja ha betörnek hozzá. Ha védelemért is járna, mindenkinek érdeke lenne, alaposan bevédeni a városát.

Nagyon jó lenne, ha a céhfórum könnyebb elérhető lenne, sőt, az alapoldalon látható lenne, ha új bejegyzés született. Mint a levélnén, ahol viszont még mindig nem sikerült megoldani, hogy az olvasást követően ne jelezzen új levelet.
 

DeletedUser

Guest
Nekem néha megesik, hogy a levél elolvasása után nem villog :)
 

DeletedUser

Guest
És egy olyan újjítás, hogy a lakóházaknál is be lehessen állítani hogy hányórát adózannak? Ott mondjuk nem lenne 5 perc meg 15, csak 1 óra,4 óra meg 8. Ki mit szól hozzá? Szerintem ha így lenne többet tudna mindenki összedni pénzből.
 

DeletedUser10514

Guest
És egy olyan újjítás, hogy a lakóházaknál is be lehessen állítani hogy hányórát adózannak? Ott mondjuk nem lenne 5 perc meg 15, csak 1 óra,4 óra meg 8. Ki mit szól hozzá? Szerintem ha így lenne többet tudna mindenki összedni pénzből.
Nem tartom jó ötletnek, pont azért vannak kitalálva az 1-4-8 óráig termelő lakóházak, hogy megtaláld a neked legmegfelelőbbet. Persze, kényelmes lenne a cseréptetősből óránként kihúzni a 84 aranyat bónuszostól úgy hogy ott se vagy, de akkor hol marad az aktivitás jutalma?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Nem vágom hogy abból amit leírtam miért jön neked az le, hogy ezzel nem lennének aktívak a játékosok?
 

DeletedUser10514

Guest
Nem vágom hogy abból amit leírtam miért jön neked az le, hogy ezzel nem lennének aktívak a játékosok?
Arra célzok, hogy akkor teljesen fölösleges lenne a többi fajta épületet megépíteni, mert úgysem közelítenék meg azt a szintet, amit a kisebb - és nem mellesleg sokkal olcsóbb - épület hozni tud. Gondolj már bele: egy cseréptetős 4 órás beállítással 336 aranyat termelne bónuszt is számolva. Akkor ki építene faházat? Vagy fokozzuk: kunyhó is ugyanennyit termelne, gyakorlatilag 0 befektetéssel. Szerinted igazságos lenne?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3243

Guest
a másik, hogy amikor van 30-40-50 házad mire kipöckölöd mindegyiken az 5 percet, 10 is eltelne..
ennyi klikkeléssel sok játékos elhagyná a játékot, köztük én is...
 

DeletedUser

Guest
Akkor hagyd... már bocs. Ha nem tetszik, hogy olyan a játék, amilyen, akkor nincs más választás, nagyon sajnálom. Nekem speciel bejön.
 

DeletedUser11

Guest
a másik, hogy amikor van 30-40-50 házad mire kipöckölöd mindegyiken az 5 percet, 10 is eltelne..
ennyi klikkeléssel sok játékos elhagyná a játékot, köztük én is...

Szia.

Ez a játék ilyen. Sajnos minden esetben, a Prémium Pontok nagy előnyt jelentenek. Én Grepolison játszom, ahol már körülbelül 120 belső falvam van, és ha egyesével sarcolnám ki, az körülbelül 5-6 perc lenne, de a Prémium Ponttal ez csupán ~30-40 másodperc.


Nem mondom azt, ha ez nem tetszik, hagyd itt, hisz mindenkinek van valami ellenvetése a játékkal kapcsolatban, DE! preferálja is azt. Ha nem tetszik, nem kell játszani, de viszont ha örömödet leled benne, örülünk, hogy itt vagy :)
 

DeletedUser

Guest
A barátokat ugye úgy jelöli a szomszédságban a rendszer, hogy kiszedi alóla a támadás feliratot. Viszont ha takarítok nála, ide a szomszédok listájába is ki kéne írni, mennyi idő múlva motiválhatok nála újra, nem csak a barátok listájába.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent