Kicsik védelme

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Üdv purutty!

Azért támadnak mert kell a pont a toronyba nekik, és a medál. Nem a kihívás miatt mennek hidd el (gyanítom, hogy automatán lenyomják ellened mert úgyse tudod sebezni őket).
Ők is abból a szomszédokból kénytelenek pontokat szerezni mint mindenki más, szóval nyilván fognak rád menni...még ha túl sok pontot nem is kapnak utánad.
A ~70 emberből meg a 2-3 fosztás meg még nem is sok sztem...ha szemetek lennének mindened elvinnék minden nap...de a játékosok nagy többsége normális és hagyja élni a kicsit is. Pár énvagyokmosta****agyerekéskifosztalak meg minden szomszédságban akad.
A többi tanácsot fentebb is elmondták, nem ismétlem őket.
 

DeletedUser23505

Guest
A kicsik védelme érdekében az is egy megfontolandó módositás lenne, ha teszem azt, a megtámadott város kőkorszaktól ipari korig van valamelyik korszakban, akkor csak házat, és alapanyagot lehetne fosztani.
Progressziv kortól viszont, ahol már bőven tehet az illető a támadások ellen, lehetne mindent. :D Akár kivánság kutat , Nevezetest is. :D
 

DeletedUser23659

Guest
Szentvik, nem 2-3 fosztásról, hanem 2/3 fosztásról, azaz a támadók 66,666%-áról van szó, ha jól értelmezem:)
 

DeletedUser24248

Guest
a támadók kétharmada, tehát elég sok... mondjuk csak értéket visznek... nyersanyagot, ami elengedhetetlen a továbblépéshez, nem termelek mostantól, amíg nem kerülök át egy olyan szomszédságba, amelyiket legalább egy kicsit sebezni tudom... nagyon szép válogatott káromkodásaim vannak erre a helyzetre...

levettem az összes védőt, már azt a pár pontot sem viszik:p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser23505

Guest
Próbálj a Supportra irni, és kérni, hogy rakjanak máshová, hivatkozva a helyzet szélsőséges mivoltára, hátha segitenek.
Azzal nem változik semmi, ha kiveszed a védelmet, mert a szomszédaid egymással nem konkurálnak, Mindannyian csak 216 pontot kapnak utánad, nem befolyásol semmit a Medálokért folytatott versengésben, amin ugye, a hangsuly van. Ráadasul még a kevés hasonló korban lévő is rádjár, akiktől esetleg védőkkel megvédenéd a termést. :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser24189

Guest
Hát csak gratulálni tudok. C szerón abba kellet hagynom me összetettek 18%-os későikkel meg egy 90%-os pmodernessel. 8 Mg csapattal jött a 8 Harcosomra, és mindig kifosztott. De hát, ez érthető is. Én 1 napra kapok 200 alapot, és ő azt elviszi. Ez érthető, hisz Posztmodern korú, ő 5 perce többet kap mint én 1 napra, így tuti, TUTI, hogy szüksége van arra a 200 alapra.

Tényleg, gratulálok, ügyes ez a szomszédválogató! Így tovább!!:)
 

DeletedUser23547

Guest
ja.. elég "fair" a rendszer, hogy a szerény kis 300k pontos városkámat 6millió pontos f4szkalapok támadják és fosztogatják napi szinten.. legalább valami bevédés lehetne, mondjuk hogyha voltam olyan rendes és takarítottam vagy motiváltam az illetőnél, akkor 24 óráig ne csak én ne tudjam támadni őt, hanem ő sem engem.. szerintem így lenne logikus, nem csak magamat akadályoznám a támadásban.
 

DeletedUser23659

Guest
Nekem tetszik DraveLord javaslata is! Majdnem annyira, mint a saját, harcos-kereskedő szomszédságos javaslatom.
Na minnnyá' megkapjuk, hogy romboljuk a fosztogatók játékélményét, meg ők nem is fosztogatnak, meg nincs tiltva a fosztás, meg azé' fosztanak, me' nincs védelem, aztán a másik is ír, hogy ő meg azé' me' mitképzelsz, kiskocsog, megölted a drága katonáját a védőddel? :) Szóval kifogás van mindenre... Vedd le azt a füstszűrős sapkát a fejedről, kiccsávó.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser24724

Guest
Én is csatlakoznék.
Szerintem is meg kellene védeni a kicsiket a nagyoktól mert ezzel csak azt érik el hogy sokan ott fogják hagyni a játékot. Tudom hogy nem a kicsik jelentik a pénzt a fejlesztőknek hanam azok a nagyok akik képesek több 10 ezer forintokat is gyémántra költeni csak hogy minél erősebbek legyenek és lenyomhassanak bárkit. Persze hogy nekik kell kedvezni mert belőlük jön a pénz és nem a hozzám hasonló játékosokból akik naponta csak 1 szer 2szer ránéznak a városra hogy hogy épülget szépen lassan. De azért az már tényleg felháborító hogy a 3 korral és több 100ezer pontal erősebb támadó minden nap elveszi azt a kis nyersanyagot, pénzt, terméket ami neki semmit nem jelent mert 5 perc alatt 10 szer annyit termel de engem akár napokkal is hátráltat a fejlődésben. És ha netán üzenetben megkeresed hogy ugyan magyarázza már meg mit élvez abban hogy folyton szivat akkor még neki ál feljebb és megfenyeget azzal hogy amiért írni mertem neki akkor mostantól minden nap kimondottan csak arra megy hogy engem szivasson és jobban járok ha reménykedek a gyors szomszédcserében mert amíg ő itt van addig nekem végem. Aztán ha erre az üzenetre hasonló stílusban reagálsz mint Ő akkor azonnal szalad jelenteni a fejlesztőknek hogy "a gonosz bácsi be mert szólni nekem és tessék kitíltani" és természetesen a fejlesztők engem tiltanak le 24 órára mert hát Őt nem lehet mert ő fizet a játékért kemény pénzzel én meg nem. Bár így visszagondolva ez a játék tényleg az életről szól pont ez megy a valóságban is akinek pénze van annak nagyobb a hatalma és bármit megtehet a kicsikkel. Azért reménykedem hogy ezen változtatni fognak de szerintem erre kicsi az esély mert akkor a nagyok lázonganának hogy nincsenek könnyen megalázható ellenfelek. Amíg ez nem változik addig egy játékost már biztosan elvesztettek. Szép estét mindenkinek
 

DeletedUser24612

Guest
Én is csatlakoznék.
Szerintem is meg kellene védeni a kicsiket a nagyoktól mert ezzel csak azt érik el hogy sokan ott fogják hagyni a játékot. Tudom hogy nem a kicsik jelentik a pénzt a fejlesztőknek hanam azok a nagyok akik képesek több 10 ezer forintokat is gyémántra költeni csak hogy minél erősebbek legyenek és lenyomhassanak bárkit. Persze hogy nekik kell kedvezni mert belőlük jön a pénz és nem a hozzám hasonló játékosokból akik naponta csak 1 szer 2szer ránéznak a városra hogy hogy épülget szépen lassan. De azért az már tényleg felháborító hogy a 3 korral és több 100ezer pontal erősebb támadó minden nap elveszi azt a kis nyersanyagot, pénzt, terméket ami neki semmit nem jelent mert 5 perc alatt 10 szer annyit termel de engem akár napokkal is hátráltat a fejlődésben. És ha netán üzenetben megkeresed hogy ugyan magyarázza már meg mit élvez abban hogy folyton szivat akkor még neki ál feljebb és megfenyeget azzal hogy amiért írni mertem neki akkor mostantól minden nap kimondottan csak arra megy hogy engem szivasson és jobban járok ha reménykedek a gyors szomszédcserében mert amíg ő itt van addig nekem végem. Aztán ha erre az üzenetre hasonló stílusban reagálsz mint Ő akkor azonnal szalad jelenteni a fejlesztőknek hogy "a gonosz bácsi be mert szólni nekem és tessék kitíltani" és természetesen a fejlesztők engem tiltanak le 24 órára mert hát Őt nem lehet mert ő fizet a játékért kemény pénzzel én meg nem. Bár így visszagondolva ez a játék tényleg az életről szól pont ez megy a valóságban is akinek pénze van annak nagyobb a hatalma és bármit megtehet a kicsikkel. Azért reménykedem hogy ezen változtatni fognak de szerintem erre kicsi az esély mert akkor a nagyok lázonganának hogy nincsenek könnyen megalázható ellenfelek. Amíg ez nem változik addig egy játékost már biztosan elvesztettek. Szép estét mindenkinek
Azt hiszem ennél jobban nem is foghattál volna mellé: Minden egyes online játékban a kicsik hozzák a pénzt. A nagyoknak nincs mire költeni a gyémántot, esetleg néha eventre, míg a kicsik a gyorsabb haladás érdekében vesznek terméket, lerövidítik az építési időt. stb ... Amúgy egy kis szókinccsel, fogalmazással valakit úgy is el lehet küldeni a fenébe hogy a support sem tud semmit tenni ellene. Ahogy a vicc is mondja: Az a diplomata, aki úgy küld el a fenébe hogy alig várod hogy indulhass :). Mindent ki lehet védeni egy kis szervezéssel: Ha te tudod hogy csak este 8 -kor tudsz a gép előtt, akkor ne olyan termelést indíts el ami már délben befejeződik ... Nem mondom hogy akkor nem fognak megtámadni, de legalább nem veszítesz el fontos anyagokat.
 

DeletedUser23560

Guest
Alapanyagot és pénzt siratókhoz szólnék: Napi 1-2 tudsz belépni? Sem alapanyagtermelőt, sem házat nem lehet fosztani, ha az motiválva van. Órákig állhat beérve, nem férhetnek hozzá. Sok baráttal, nagy céhhel ezt nem lehetetlen elérni.
Természetesen a termékekre ez nem igaz (szerencsére). :)
 

DeletedUser24760

Guest
Sziasztok! Igazából elég morbid dolog, mikor 2-3 kor (pl.:8milla vs 500 ezer) különbség van támadó és védekező között. Nem is zavarna, ha nem élne vissza az erőfölényével az illető és nem fosztana ki.
Javasolnám, hogy ha már a szervezők ez ellen nem tesznek semmit, legalább azt tegyék meg, hogy ne lehessen fosztogatni.
Ezt úgy gondolom, hogy a támadó csak abban az esetben fosztogathasson, ha a védőkkel megegyező kor katonákkal támad.
Így talán a kecske is jóllakik (van támadópont) és a káposzta is megmarad.:)
 

DeletedUser23560

Guest
Szóval nekem előre tudnom kellene, milyen korú védői vannak az ellenfelemnek? és 2pálcás védelem ellen bronzossal kéne mennem? Vicceske. :D
 

DeletedUser24760

Guest
Szerinted az nem vicces, hogy lebegő tankokkal támadják a gépesített lövészeket?:)
De szerintem nem jól értelmezted az írásom: HA A VÉDŐKKEL MEGEGYEZŐ KOR...
Ha én modern kor játékos vagyok, Te meg magasabb szintű, csak az én koromhoz megfelelő támadók esetén fosztogathass...
Azt hittem ez egyértelmű.:)
De lehet nem jól fogalmazok...:)
 

DeletedUser23560

Guest
Értem.
Illetve továbbra sem. Ha azt akarod írni, hogy a városházáddal megegyező korú, akkor írd azt.
Ha nem egy korból van bent a védelem, akkor mi történik? (Tudod, a védelem elég könnyen változtatható)
De tegyük fel, kort lépsz, de még nincs olyan korú katonád, amibe léptél, akkor mivel is kéne támadnom hogy igazságos legyen?
 

DeletedUser24774

Guest
Már két hónapja játszom, de én még nem találkoztam a problémáitokkal.
Most vagy én vagyok lemaradva, vagy itt nem vették észre egyesek hogy a problémát egy fair szomszédleosztással már megoldották.
Mindenesetre örülök is neki hogy megoldották, mert nem kellett szembenéznem arrogáns, befizetős hülyegyerekek támadásaival, akik tankokkal fosztják ki a bronzkoriakat is. Talán mázlim van hogy ezt megúsztam (időben léptem be)
 

Vanek ur

Aktív tag
Ha az új szerveren (azt hiszem, Dinegu a neve) játszol, akkor nem is fogod észrevenni; csak ha kihagysz pár hónapot - hiszen csak most nemrég (pár hónapja) indult. Viszont akik a régire regisztráltak, és ott kezdték el a játékot (mert akkor még nem volt új szerver, csak a régiek - ahol már sokan sokkal sokkal előrébb jártak, mint az újak), azok rendszeresen szembesültek a fenti problémával.
 

DeletedUser24774

Guest
Én a brisgard (vagy mi a szösz) világban indítottam két hónapja, de eddig csak olyan szomszédokkal találkoztam akik legfeljebb egy korral voltak előrébb nálam, mostanában pedig még olyanokkal sem. Van egy olyan érzésem hogy a probléma megszűnt.
 

DeletedUser24774

Guest
Minden korlépés után új szomszédokat kapok a szintemnek megfelelően, ezért nincs ilyen problémám. Csak az a furcsa hogy a probléma megoldásáról nem születtek kommentek, mintha csak változatlan volna a helyzet.
 

Vanek ur

Aktív tag
Minden korlépés után új szomszédokat kapok a szintemnek megfelelően, ezért nincs ilyen problémám. Csak az a furcsa hogy a probléma megoldásáról nem születtek kommentek, mintha csak változatlan volna a helyzet.

Akkor lehet, csak neked van szerencséd. Az elején még én is a koromnak/pontszámomnak megfelelő szomszédokat kaptam, aztán olyan gyarmatosítás/ipari kortól jöttek nagyobbak is.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent