Kérdéseim a játékkal kapcsolatban!

Nemrég több kort is léptem és nincs szükségem a fölösleges katonákra. Az alca 60 szinten áll és a régi katonák is csak a helyet foglalják. Nem beszélve arról, hogy sokaknak van fölös egysége és a rendszer memóriáját sem terhelnénk.
 

Próféta

Nagyon aktív tag
Olyan meghatározás nincs, hogy felesleges katona. Például lehet velük harcolni az adott kor GvG területein, besegítve vele a többieknek vagy védőket elhelyezni a provinciákon. De a CE-n is tudsz velük hadakozni, hogy még véletlenül se az adott kor egységeit kelljen kockáztatnod. És persze ott van még LoveCanKill (szerelemgyilkos) javaslata is.
 

Csiliz

Aktív tag
Nemrég léptem a Mars korba és ott találkoztam egy olyannal, hogy "Árucikkekre vonatkozó kedvezmény". Nekem ez most 50%-on van. Ez mit takar? Mit befolyásol?
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Tudomásod szerint nem befolyásol semmit sem, azaz nincs semmilyen jelentősége?! Ha ez valóban így van, akkor meg minek van ott!!?

Ha termelsz a kolónián árut, akkor abban segít.
Viszont mivel felesleges termelni így kár vele foglalkozni.
Ha megnézed a városokat, az építhető épületek 99%-a teljesen felesleges. Kb senki nem használja őket. Egyedül azért vannak, mert anno így építették fel a játékot, ami akkoriban okés is volt. Azóta azonban elég komolyan átalakult.
Szóval most az épületek többségének annyi funkciója van, hogy egyes küldetéseket meg tudsz velük csinálni relatív gyorsan.
 

Csiliz

Aktív tag
Ha termelsz a kolónián árut, akkor abban segít.
Viszont mivel felesleges termelni így kár vele foglalkozni.
Ha megnézed a városokat, az építhető épületek 99%-a teljesen felesleges. Kb senki nem használja őket. Egyedül azért vannak, mert anno így építették fel a játékot, ami akkoriban okés is volt. Azóta azonban elég komolyan átalakult.
Szóval most az épületek többségének annyi funkciója van, hogy egyes küldetéseket meg tudsz velük csinálni relatív gyorsan.
Most, hogy ez 75%-on van jóval kevesebbe kerül a termékek gyártása a kolónián az 50%-hoz képest. A pénz- és alapanyag-szükséglet a közel a felére csökkent. A mars érc mennyisége viszont maradt változatlan, pedig azt is csökkenthetné! :)
Ha viszont szerinted felesleges termelni, akkor hol szerzed be a marsi árucikkeket?!
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Most, hogy ez 75%-on van jóval kevesebbe kerül a termékek gyártása a kolónián az 50%-hoz képest. A pénz- és alapanyag-szükséglet a közel a felére csökkent. A mars érc mennyisége viszont maradt változatlan, pedig azt is csökkenthetné! :)
Ha viszont szerinted felesleges termelni, akkor hol szerzed be a marsi árucikkeket?!

Onnan ahonnan az összes korábbi kor áruit is.
Eventépületek, himi, teher, egyéb nevik.
 

Csiliz

Aktív tag
Hogyan lehetséges az, hogy a kisebb bónuszokkal rendelkező egység a nagyobb bónuszokkal rendelkező ugyan olyan egység ellen nagyobb sebzést tud bevinni az esetek 70-80 százalékában?!
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Hogyan lehetséges az, hogy a kisebb bónuszokkal rendelkező egység a nagyobb bónuszokkal rendelkező ugyan olyan egység ellen nagyobb sebzést tud bevinni az esetek 70-80 százalékában?!
Ha ő üt először, akkor előfordulhat.
Gyakran a sérült egységek már nem tudnak ugyanakkorát ütni, mint az épek, akkor sem, ha egyébként nagyobb lenne a bónuszuk.
 

No1 HUNnibal

Új tag
Azt szeretném megkérdezni, ha két céh egyesül akkor a céhek kincstáráűban lévő cuccokkal mi lesz? Összeadódnak, vagy a beolvadó elveszít mindent?
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Azt szeretném megkérdezni, ha két céh egyesül akkor a céhek kincstáráűban lévő cuccokkal mi lesz? Összeadódnak, vagy a beolvadó elveszít mindent?
Olyan nincs, hogy két céh egyesül.
Olyan van, hogy az egyik céhből kilépnek a tagok és belépnek egy másik céhbe. Ilyenkor viszont a céh kincstárát nem viszik magukkal.
 
Sziasztok! Nem tudom, ez eddig is így volt-e, de ha céhkincstárba ad be az ember terméket, akkor se felugró ablak nem jön fel a tranzakcióról, se a szám nem frissül az éppen beadott saját áru mellett. Be kell zárni az ablakot, és újra megnyitni ahhoz, hogy frissüljenek az adatok.
Helyesbítek... 10-ből 1-2 alkalommal az elvárt módon működik.
 
Utoljára szerkesztve:

koridor

Új tag
Sziasztok.
Nem találom a raktáramban az Azték naptemplom alapját (valószínűleg én voltam a balf@sz és eladtam vagy elcseréltem).
Volt vagy lesz belőle választókészlet, vagy írjak a supportnak?
 
Fent