Jön a kvantumportya

Xadornix

Aktív tag
Kicsit sok a hiba, Ti nem úgy tapasztaljátok?

  • Néha egy egy épület nem veszi tudomásul a bekötőutat bizonyos helyeken. Felcserélem egy másik ugyanolyannal, akkor mindkettő rendben ?!?!
  • Az eufória sem mindig jön össze, most pl. 3 Amfiteátrum (3*150) + 1 Fürdő (300) + 1 Diadalív (675) + 1 Diadaloszlpo (-75) az összesen 1350 helyett csak 1125 a játék szerint :-( **
  • Aratás után építettem egy termelőt (szabó?), hamarabb felépült és aratható is lett, mint a már készről induló!
** Közben rájöttem, hogy a még csak épülő diadaloszlop is levonja az eufóriát...
 
Utoljára szerkesztve:

EricaG

Új tag
Sziasztok!
Megtudná valaki mondani, hogy miért nem tudok tovább haladni? - Van 81685 kvantumlépésem, de nem tudok tovább lépni, mert nem aktív (szürke) az adományozási rész.
Van egy rész, ahol ki kell választani a kvantumtisztet, kvantumtiszteket, de mi van akkor, ha valaki egy szál maga van a céhben? Attól még végig tudná vinni, vagy mindenképp több embernek/játékosnak kell résztvenni?
Köszönöm előre is a választ.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Megtudná valaki mondani, hogy miért nem tudok tovább haladni? - Van 81685 kvantumlépésem, de nem tudok tovább lépni, mert nem aktív (szürke) az adományozási rész.
Lehet, nincs mit adományoznod.
Képet tudsz csatolni?
Van egy rész, ahol ki kell választani a kvantumtisztet, kvantumtiszteket, de mi van akkor, ha valaki egy szál maga van a céhben? Attól még végig tudná vinni, vagy mindenképp több embernek/játékosnak kell résztvenni?
Ha egyedül vagy a céhben, akkor nyilván alapítói jogokkal bírsz, így automatikusan kvantumtiszt is leszel.
Elvileg egyedül is kéne tudnod csinálni, de két hét alatt végig vinni mind a 10 nehézségi szintet esélytelen lesz.
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
A (kvantum)szilánkok megmaradnak a bajnokság végéig (június 13-ig). A bérlet is ugyanekkor áll vissza.
A (épület)töredékeknek meg semmi közük a bajnokság állásához, végéhez, kezdéséhez. Ami a raktáradba került, az ott marad.
 

EricaG

Új tag
Lehet, nincs mit adományoznod.
Képet tudsz csatolni?

Ha egyedül vagy a céhben, akkor nyilván alapítói jogokkal bírsz, így automatikusan kvantumtiszt is leszel.
Elvileg egyedül is kéne tudnod csinálni, de két hét alatt végig vinni mind a 10 nehézségi szintet esélytelen lesz.
1.278.1d8a8b96ec (13.03.2024 10:13)

Segítéget szeretnék kérni fotó készítéséhez, mert itt a Ctrl C - Ctrl V a fenti sort hozta be. :D
Köszönöm
 
Utoljára szerkesztve:

Horribile Dictu

Aktív tag
Sziasztok!
Mi adja a támadó bónuszt?
Fontos!!! Fővárosból csak az Elfeledett Templom és Lovagi torna harci bónusza érvényes a kvantumportyán ,illetve vízvezeték, szobor talapzaton, diadaloszlop.
Sziasztok!
Mi adja a támadó bónuszt?
Elfeledett templomom nem is volt, Lovagi tornát elbontottam nagy helyet foglalt,akkor nem láttam értelmét :(
 
Fent