Jön a kvantumportya

va767

Új tag
Nem értem mi a bajotok a jutalommal, be kell szedni, mint a StPatriknál a 6 ládát, ha mind a 6-ot beszedi valaki, akkor bónuszt (kvantummedál) is kap rá. Jó esetben 2 ingyenes, a többi szilánkba kerül.
Ott van a kvantumportyánál, zöld-arany felugró ablak, alsó beszedés begyűjtés ikon.

Dehogy vannak. A ranglistánál bajnoksági jutalmakat látsz, az mindig csak egy "láda", és nem a befejezett szintektől, hanem a céh által szerzett összes haladástól függenek. Az jelenleg egy részeredmény, nem csoda, hogy azt még nem kapod meg.
Nem az esemény végi 6 ládás dologról beszélek. Persze, az tudom, hogy működik. Hanem arról, hogy ha bementél portya közben a nehézségi szintek áttekintő ablakába (ahol ki voltak pipálva a teljesített szintek), akkor ott minden szint mellett látható volt egy láda, ahol meg is mutatta, hogy mik vannak benne. Most így portya után nem tudok screenshotot küldeni róla. Ebből gondoltuk, hogy a 11 nap végén a szinthez tartozó ládát megkapjuk. De persze az egész portya felületén olyan igénytelenül, magyartalanul megfogalmazott szövegek vannak, hogy azokba bármit bele lehet érteni.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Nem az esemény végi 6 ládás dologról beszélek. Persze, az tudom, hogy működik. Hanem arról, hogy ha bementél portya közben a nehézségi szintek áttekintő ablakába (ahol ki voltak pipálva a teljesített szintek), akkor ott minden szint mellett látható volt egy láda, ahol meg is mutatta, hogy mik vannak benne. Most így portya után nem tudok screenshotot küldeni róla. Ebből gondoltuk, hogy a 11 nap végén a szinthez tartozó ládát megkapjuk. De persze az egész portya felületén olyan igénytelenül, magyartalanul megfogalmazott szövegek vannak, hogy azokba bármit bele lehet érteni.
Igen, azt a ládát tudod most kinyitni, ami a legnagyobb teljesített szinthez tartozik.
 

Darkpepp

Aktív tag
Ez a kvantum se fog 1 evig tartani, elszenveded magad a 10. szintig es csak 2 dolgot vehetsz ki nyeremenykent, azert ehhez grat…
 

Xadornix

Aktív tag
Nem az esemény végi 6 ládás dologról beszélek. Persze, az tudom, hogy működik. Hanem arról, hogy ha bementél portya közben a nehézségi szintek áttekintő ablakába (ahol ki voltak pipálva a teljesített szintek), akkor ott minden szint mellett látható volt egy láda, ahol meg is mutatta, hogy mik vannak benne. Most így portya után nem tudok screenshotot küldeni róla. Ebből gondoltuk, hogy a 11 nap végén a szinthez tartozó ládát megkapjuk. De persze az egész portya felületén olyan igénytelenül, magyartalanul megfogalmazott szövegek vannak, hogy azokba bármit bele lehet érteni.
A szintek áttekintőjében lévő ládák nem azt mutatták, hogy az adott szint kapuiban (csomópontjaiban) mi lehet a sikeres akciók utáni jellemző nyeremény? Amit az egyes kapuknál konkrétan mutat is, ott egy láda, 40% eséllyel kapsz belőle valamit, azon belül mondjuk 20-20% eséllyel 5 féle lehetőségből - ami persze kapunként változik, a szintnél látottak szerintiekből.
Nekem legalábbis ez jött le. De én szenilis vagyok, a rövidtávú memóriám akadozik.
 
Fent