Harc

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser19384

Guest
Hogy lehet más játékosokat megtámadni, mert mindig csak a szomszédokat támadni az elég gáz

Köszönöm
 

DeletedUser11

Guest
Szia -kata-, jó reggelt kívánok,

Sajnos csak azt a másik 79 játékost tudod megtámadni, akikkel egy szomszédságban vagy. De a szomszédságok hetente frissülnek, így lehetőséged lehet másik 79 játékost támadni, de ezzel sajnos elveszíted az előzőeket. Egy szóval mindig csak 79 embert tudsz támadni, mert az elsők pl. nem örülnének, ha mindenki megtámadná őket.

- TyRioN -
 

Csiliz

Aktív tag
Most, hogy vissza lehet nézni a csatákat visszanéztem mindet, amit csak tudtam. Hát mit mondjak róluk!? A program elég bénán vezeti a gépnél nem lévő játékos csapatait. Ez direkt így van megírva, hogy a program, ne adj isten, még véletlenül se nyerjen?! Kivéve persze, ha az ellenfél mindjárt visszavonul az elején és ez minden büntetés nélkül. Legalább a védők megkergethetnék a visszavonuló csapatokat. Jobban járnánk, ha valami módon közvetve irányítani tudnánk a csapatainkat és ezzel a csata lefolyását még ha nem is vagyunk gépközelben.
 

DeletedUser

Guest
Eddig is ilyen bénán vezette :D
Igen, ebben egyetértek, hogy ha valaki azon nyomban visszavonul, az legyen megkergetve :) Jó lecke lenne biztos.
 

DeletedUser16956

Guest
hello
Mitől függ hogy mikor jelenik meg az "eredmények" gomb.
VAn amikor megjelenik, van amikor nem. Az 1-1 elleni összecsapások száma van meghatározva? HA igen, az mennyi?
 

DeletedUser

Guest
sziasztok
egy csatában le kellene győznöm 6 dárdavetőt + 2 katonát...
mit javasoltok? az íjászok nem jók, mert nem kisebb a hatótávolsága
köszi
 

DeletedUser11

Guest
Szia lowend, Üdvözlünk a Fórumon.

Én a nehézgyalogságot javaslom neked. Bónuszt élveznek a könnyűgyalogság ellen, és a védekezésük is jó. Úgy 5-6 nehézgyalogos egységgel, legyen ez harcos, vagy légiós, le lehet őket győzni.
 

DeletedUser

Guest
ismét jótanácsra lenne szükségem...
4-5 db nehézlovas ill. zsoldos és páncélos gyalogos az ellenfelem
dárdavetővel ill. íjásszal próbálkozom, de rendre lekaszabolják őket
 

DeletedUser11

Guest
Szia,

Zsoldosokkal kell támadnod, vagy más Könnyűgyalogsággal, azok élveznek bónuszt a lovas egységek ellen. Az Ismertető: Egységek topicban részletes leírást találsz az egységekről (kattints az aláírásomra)!

Maradok Tisztelettel,
- TyRioN -
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok.
kezdő játékos vagyok és meg akadtam " kaszárnya- bővítés-Pvp stb" gyártásában aki szívesen segít megköszönöm.

Üdv. morcos28
 

DeletedUser11

Guest
Szia morcos28,

Tudnál részletesebb leírást adni a kérdésedről? Mert a katonaság, és a PvP-tornák sok dologból tevődnek össze. Pontosan hol akadtál el?
 

DeletedUser

Guest
Szia.
A fejlesztéseket elvégeztem felis adja ,hogy építsek laktanyát -fejleszek katonákat stb de nem tudok építeni, bár hová helyezem nem marad ott,talán kicsi hely? hogyan lehetne bontani? mert tul sürün be ágyaztam. Rákellene nézned! Marad még a PvP-tornák kérdése.

Köszönöm a segítségedet
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent