Kibeszélő Haloweeni esemény

Darkpepp

Aktív tag
Na annyira megse volt veszes az event, 3600 pont vagy mittomenmicsoda elerve, liga nem erdekel mert megvettem az arany ladat.
Liga nelkul is 60 nap es aranyra lehet huzni. 30 nap ezust 30 nap arany.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Így, hogy vége ennek a borzalomnak azt kell mondjam, hogy a fejlesztők megint kitettek magukért. Nem gondoltam, hogy a sütögetős vagy origami ugrálós eventnél lehet rosszabbat csinálni, de megoldották. Remélem jövőre ezt elfelejtik.


Nekem nagyjából minden nap mindhárom katakombában sikerül legyőzni a 11. ellenfelet is (amikor nem, az eddig 2 kivétellel mindig benézés volt, pl. 1 életerőnél ellőtt Frenzy :confused:), ennek ellenére még vannak fogak az utolsó 2 napra is a raktárban.

És ez mennyi gyémántodba került?
 
Így, hogy vége ennek a borzalomnak azt kell mondjam, hogy a fejlesztők megint kitettek magukért. Nem gondoltam, hogy a sütögetős vagy origami ugrálós eventnél lehet rosszabbat csinálni, de megoldották. Remélem jövőre ezt elfelejtik.




És ez mennyi gyémántodba került?
Tudod mire volt jó ez az event?
A most első eventeseket felhúzni olyan szintre, mint ami régebben (mondjuk 3 évvel ezelőtt) minimum fél év játékba került.
Több ezer fp-t adtak a ládák.
Meg egy kezdőnek a fő és napidíjként nyerhető épületek is olyan segítség, amit régen hosszú hónapok játékával tudtál összehozni.

A fejlesztők elgondolása úgy néz ki, hogy a játék felgyorsítása.
A fiatal generációt nem tudják megfogni, vagy itt tartani egy lassabb játékmenettel.
A régi nevezetesek is előbb utóbb értelmüket vesztik. Pár felsrófolt esemény és az ott kapható épület jobb lesz, mint egy Zeusz, Aacheni, vagy Castel támadóban... és egyebet is ad... lakossággal, morállal se kell foglalkozni...

Ez már egy másik játék, mint évekkel ezelőtt.
Gvg nélkül majd meg pláne.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Ez kétségetelen. De ahhoz, hogy egy felgyorsult játékot generáljanak a korábbiból, teljesen át kellene alakítani az egészet. Mondhatni a nulláról kellene egy újat felépíteni.
Mert amíg azt halljuk a supporttól, hogy ez nem sprint, hanem maraton, addig marad a régi módi. És még azért messze vagyunk attól, hogy ez a játék sprint legyen.
 
Ez kétségetelen. De ahhoz, hogy egy felgyorsult játékot generáljanak a korábbiból, teljesen át kellene alakítani az egészet. Mondhatni a nulláról kellene egy újat felépíteni.
Mert amíg azt halljuk a supporttól, hogy ez nem sprint, hanem maraton, addig marad a régi módi. És még azért messze vagyunk attól, hogy ez a játék sprint legyen.
hát a rombolás már elkezdődött
 
42 Pont és meglett volna a 8-as épület a bronz ligával, éjfél után még 200 pont előnyöm volt mára meg ezt elvették, nagyon csalódott vagyok, attól függetlenül, hogy adott egy rakás hasznos jó dolgot is de ez nagyon oda vert.:(:mad:
 
Utoljára szerkesztve:

Xadornix

Aktív tag
És ez mennyi gyémántodba került?
Amit az általad idézettben írtam, az pont 0 gyémántba került. 2 világban is. A harmadikban 2-3 nap semennyi időm nem jutott rá, de az eleve inkább egy tesztvilág számomra.
Mindhárom világban éjjel elfogyasztottam a maradék fogakat, elhasználtam a kulcsokat (és kaptam rengeteg pont semmit érő napidíjat :oops: - pl. közel 30 győztesek terét bronzkorban) és így pár száz ponttal az arany liga határa fölött voltam (B:6090, D:6384, A:5994), de sajnos ez reggel/kora délelőtt mindenütt elkopott.
Ezután B-n vettem 2100 gyémántért fogakat, és ott épp maradt időm visszahúzni aranyba. Ha a korábban említett benézős hibákat kihagyom, talán mindenütt marad az arany, de én ezzel is elégedett vagyok, a 4500-as céllal kezdtem neki, az bőséggel meglett.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Amit az általad idézettben írtam, az pont 0 gyémántba került. 2 világban is. A harmadikban 2-3 nap semennyi időm nem jutott rá, de az eleve inkább egy tesztvilág számomra.
Mindhárom világban éjjel elfogyasztottam a maradék fogakat, elhasználtam a kulcsokat (és kaptam rengeteg pont semmit érő napidíjat :oops: - pl. közel 30 győztesek terét bronzkorban) és így pár száz ponttal az arany liga határa fölött voltam (B:6090, D:6384, A:5994), de sajnos ez reggel/kora délelőtt mindenütt elkopott.
Ezután B-n vettem 2100 gyémántért fogakat, és ott épp maradt időm visszahúzni aranyba. Ha a korábban említett benézős hibákat kihagyom, talán mindenütt marad az arany, de én ezzel is elégedett vagyok, a 4500-as céllal kezdtem neki, az bőséggel meglett.

Tehát azt mondod, hogy több világban minden nap mind a három paklit le tudtad tolni fullra, azaz megnyerve? Kivéve két paklit, amikor benézted.
 

Xadornix

Aktív tag
Én a (mini)játékmenetben legfeljebb apróbb hibákat érzek. A legnagyobb bajom az, hogy több világban nagyon időigényes volt minden napra a 3 katakomba - és ez nálam többször ment az egyéb napi játékrutin (pl. csatatéri aktivitás) rovására.

A nyeremények közül a szikratornyokat kicsit OP-nek érzem, ha csak néhány darab gyűlt volna belőle az event alatt, még OK, de alacsony korban egyetlen 1*1-es torony kivált egy 9*9-es (+út) győztesek terét, magasabb korban meg másfél... és tucatjával gyűltek.

Mondjuk a 30-36 darab Halloween választókészlet is túl van a hasznos kategórián - aktívabb városban már nem fér le több diliház, vagy farkasház, egy kevésbé fejlettnek meg durva spoiler, jól példázza MagicDora "kezdőketfelhúzni" véleményét.
 

Xadornix

Aktív tag
Tehát azt mondod, hogy több világban minden nap mind a három paklit le tudtad tolni fullra, azaz megnyerve? Kivéve két paklit, amikor benézted.
Nem, nem ezt mondtam.

Nekem nagyjából minden nap mindhárom katakombában sikerül legyőzni a 11. ellenfelet is (amikor nem, az eddig 2 kivétellel mindig benézés volt
A nagyjából nem konkretizálja, hányszor nem győztem le a 11. szörnyet. Nem írtam róla statisztikát, 10% körülre becsülném az összes bukást, ami a 21 nap 3 világ esetében cirka 200 katakombából 20 eset.

A 2 kivétellel mindig benézés pedig pont azt jelenti, hogy 2 olyan bukás volt, amikor nem benéztem, hanem annyira szerencsétlenül jöttek a lapok és sebzések, hogy abszurd fogköltés nélkül nem is volt nyerhető - legalábbis az én képességeimmel. A többi bukás (azaz a fent becsült 20-ból 18) az mind figyelmetlenség volt. Többnyire jó lapot választottam, precízen legyőzte az ellenséget, csak épp elfelejtettem előtte gyógyítani, így belehaltam. A legrosszabb akcióm az volt, hogy a max 6-os sebzésű ellenfélhez felgyógyítottam magam 7-be, neki 1 élete volt már csak, és mindegy mivel ütöm alapon egy hátrányos fajjal mentem neki, és a bónusza miatt még sem 6 volt a max sebzése...
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Nem, nem ezt mondtam.


A nagyjából nem konkretizálja, hányszor nem győztem le a 11. szörnyet. Nem írtam róla statisztikát, 10% körülre becsülném az összes bukást, ami a 21 nap 3 világ esetében cirka 200 katakombából 20 eset.

Akkor ha jól értem, azt mondod, hogy a teljes event alatt kb 5-6 napon nem sikerült mind a három paklit letolnod teljesen megnyerve. De a többi nap igen, mindezt 0 gyémánt ráfordítással. Így már jól értem?
 

Xadornix

Aktív tag
Akkor ha jól értem, azt mondod, hogy a teljes event alatt kb 5-6 napon nem sikerült mind a három paklit letolnod teljesen megnyerve. De a többi nap igen, mindezt 0 gyémánt ráfordítással. Így már jól értem?
Alakul :cool: A leírtak alapján 21 nap alatt 20 vereség, vegyesen napi ~0-1-2, nagyjából 14 nap lehet érintett a 21-ből.
 
Fent