Kibeszélő Haloweeni esemény

Szerintem egy nagyon elhibázott event a mostani, én nem a játék menetre gondolok a kártyás megoldás nagyon elmés, de az, hogy csak láda nyitással lehet pontot szerezni és a sebzéssel nem így csaknem lehetetlen lesz megcsinálni azt ,hogy az épület meglegyen.
szerintem a -8 szintes épület simán meg tud lenni, ha nem vagy béna a kártyázáshoz. És az ezüst fejlesztő is beeshet elég könnyen az ezüstligából. Ez valószínűleg gyémi nélkül. Az arany már más tészta, oda kell majd gyémánt, vagy ki kell várni, hogy az ezüstépület kitermelje a törmelékeket.
 

LazaSapa

Új tag
Tartalékoljatok sok fogat az utolsó napokra, akkor a megszokottnak megfelelően módosulnak majd az esélyek. Addig tarhálás lesz....
 
Minek tartalékolni? Akkor bukod a jó napidíjas nap nyereményét, és majd szórhatod el pl. őrlángra. A végén meg ugyanott leszel a ligában. Max tudsz kapkodni és gyémiért fogat venni, ha szánsz rá. Pont ugyanúgy, mintha tartalékoltál volna
 
Minek tartalékolni? Akkor bukod a jó napidíjas nap nyereményét, és majd szórhatod el pl. őrlángra. A végén meg ugyanott leszel a ligában. Max tudsz kapkodni és gyémiért fogat venni, ha szánsz rá. Pont ugyanúgy, mintha tartalékoltál volna
Na őrláng kilőve. Az holnap lesz napi fődíjként.
 

Darkpepp

Aktív tag
Nekem elfogytak a fogak es van vissza 10! nap.
3 kartyajatekra elmegy 1000-1500 fog. lol
remelem vegere legalabb a 3000 meglesz, most 2300-n vagyok es ezust liga, de ugy, hogy volt 4 nap amikor nem is jatszottam a kartyakkal mert elfelejtettem, igy csomo kulcstol elestem.
Mondjuk sokkal jobb lett volna ha az elmegyogyot lehetett volna uppolni es nem a xaros tarottat.
 
Utoljára szerkesztve:

No Comment

Új tag
Nekem elfogytak a fogak es van vissza 10! nap.
3 kartyajatekra elmegy 1000-1500 fog. lol
remelem vegere legalabb a 3000 meglesz, most 2300-n vagyok es ezust liga, de ugy, hogy volt 4 nap amikor nem is jatszottam a kartyakkal mert elfelejtettem, igy csomo kulcstol elestem.
Mondjuk sokkal jobb lett volna ha az elmegyogyot lehetett volna uppolni es nem a xaros tarottat.
Akkor sokat pazaroltál.
 
Igen, én is arra írtam, hogy minden nap mind a három ingyenes paklit el kell használni, de nem muszáj fogat is költeni mindegyikre.
már miért kéne? Ha így tettél volna eddig (és kimaxolod a kártya lehetőségeit), már régen el kellett volna fogynia az ingyenes fogaknak. A napi 3 pakli csak gyémánttal megy, vagy nem jutsz el a 11. lapig és használod ki a tolvajokat.
 
már miért kéne? Ha így tettél volna eddig (és kimaxolod a kártya lehetőségeit), már régen el kellett volna fogynia az ingyenes fogaknak. A napi 3 pakli csak gyémánttal megy, vagy nem jutsz el a 11. lapig és használod ki a tolvajokat.
én csak akkor 3 pakliztam, ha a harmadikra is kedvező vagy semleges a tipp a paklik felett.
Ha a 3-ra pont gyengébb fajú lapok jönnének a várhatónál, akkor nem. pénz fogkidobás
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
már miért kéne? Ha így tettél volna eddig (és kimaxolod a kártya lehetőségeit), már régen el kellett volna fogynia az ingyenes fogaknak. A napi 3 pakli csak gyémánttal megy, vagy nem jutsz el a 11. lapig és használod ki a tolvajokat.
Nem kell eljutni a 11. ellenfélig és tolvajkártyát sem kell venni.
Jutsz, ameddig jutsz.
Már akkor is több jutalmat gyűjtesz be, mintha hagyod elveszni az ingyenes paklit.
 
Ebben az eseményben az az undorító, amire mások is panaszkodtak; az ellenfél folyton maximumot sebez, én meg szinte soha. Van egy 7-es ellenfelem, nekem meg egy 4-6-os erősségű lapom 2-es bónusszal a másik ellen. Tehát 6-8. Persze, hogy 6-ot sebzek, hogy még egy kártyát elhasználjak és amíg én csak 1-et sebzek, ő négyet rajtam, vehetek életerőt. Ezért nem halad az ember.
 

Xadornix

Aktív tag
Ebben az eseményben az az undorító, amire mások is panaszkodtak; az ellenfél folyton maximumot sebez, én meg szinte soha. Van egy 7-es ellenfelem, nekem meg egy 4-6-os erősségű lapom 2-es bónusszal a másik ellen. Tehát 6-8. Persze, hogy 6-ot sebzek, hogy még egy kártyát elhasználjak és amíg én csak 1-et sebzek, ő négyet rajtam, vehetek életerőt. Ezért nem halad az ember.
  • Ha Frenzy-t vagy Madnesst használok, akkor nem is sebeznek olyan gyakran maximumot :)
  • Speciel 7-es max életerejű lap nincs a játékban, legfeljebb a 8-ast vagy a 11-est sebezted le ennyire.
Na de komolyabbra fordítva a szót, a magad gyógyítgatása szerves része ennek a minijátéknak, attól még épp úgy lehet haladni, csak persze fogakba fáj. Pont ennek a kiegyensúlyozása a feladat, ezen múlik, hogy mennyire lesz hatékony a napi 3 meccs. Nekem nagyjából minden nap mindhárom katakombában sikerül legyőzni a 11. ellenfelet is (amikor nem, az eddig 2 kivétellel mindig benézés volt, pl. 1 életerőnél ellőtt Frenzy :confused:), ennek ellenére még vannak fogak az utolsó 2 napra is a raktárban.
 
Fent