Kibeszélő Haloweeni esemény

38. Agrippa

Új tag
Köszönöm szépen, hogy adtatok nekem szabadidőt,mivel ezt a kártyás hülyeséget megcsináltátok, így ezzel az eventtel nem kell foglalkoznom. Nagyon sok mindent hoztak már be "fejlesztés" címszóval,de ez már több a soknál!
 

erika5503

Aktív tag
az a rengeteg bajnok zászlós minek? sereget csinálok magamnak és nem kellenek a felesleges semmire való katonák. egy nevezetes rajz többet érne helyettük. remélem itt nem fog változni az elért eredmények arányában az elérhető pontok sávja és száma/eredménye amit kell a bronz vagy ezüst-arany-hobbbi szintekhez. mert az nem gerinces és fer a játékosokkal szemben napról napra :( ma még ezüstben vagy és mire végzel a kezdőben találod magad
 

Xadornix

Aktív tag
Aranykulcsot nem is ad ez a fostalicska, igy eleg nehez lesz haladni.
3 világban 25, 14 és 4 aranykulcs van a raktáramban, a napi dupla aranyláda kinyitásán túl. Mivel fix, hogy hanyadik ellenség ad aranykulcsot, csak el kell jutni addig egy-egy katakombában.
 
3 világban 25, 14 és 4 aranykulcs van a raktáramban, a napi dupla aranyláda kinyitásán túl. Mivel fix, hogy hanyadik ellenség ad aranykulcsot, csak el kell jutni addig egy-egy katakombában.
Teljesen össze vissza adja a sebzést és annak elviselését,és nem tartja be a saját szabályait, többeknek is ez a véleménye mind tapasztaljuk.És legalább 5 ládát nyitottam eddig és a napi különlegesnek semmi nyoma, ezt biztos nem lehet megcsinálni szerintem.:(
 

Xadornix

Aktív tag
Teljesen össze vissza adja a sebzést és annak elviselését,és nem tartja be a saját szabályait, többeknek is ez a véleménye mind tapasztaljuk.
Én ilyet nem tapasztaltam. Az igaz, hogy az ellenség túlnyomórészt a maximumot sebzi rajtam, de mindig benne van a tartományban.
És legalább 5 ládát nyitottam eddig és a napi különlegesnek semmi nyoma, ezt biztos nem lehet megcsinálni szerintem.:(
Mivel eddig nem volt olyan napi, amit szerettem volna, én mindenütt csak a napi dupla aranyat nyitottam. Ráér majd akkor nyitogatni, ha kell a napidíj.
 
Én ilyet nem tapasztaltam. Az igaz, hogy az ellenség túlnyomórészt a maximumot sebzi rajtam, de mindig benne van a tartományban.

Mivel eddig nem volt olyan napi, amit szerettem volna, én mindenütt csak a napi dupla aranyat nyitottam. Ráér majd akkor nyitogatni, ha kell a napidíj.
Nekem már kettő napi is jó lett volna , :) de sajna.
 

ashea55

Nagyon aktív tag
Szép napot mindenkinek :) Maga a kártya játék szórakoztató azonban kedves fejlesztőink nem tagadták meg magukat ,a szórakozás mellett szimplán nem jutsz előre , vagyis ha szeretnél elérni valamit újfent belekel tolni egy talicska gyémántot vagy pénzt. Az viszont a mentségükre legyen mondva ,hogy legalább tényleg érdekes és szórakoztató lett ez az event ! :)
 

BenZol68

Új tag
Sziasztok! Mi történik a "napi első láda automatikusan megduplázódik" opcióval, ha egy napon nem nyitok ki egyetlen ládát sem?
Elveszik, vagy átvihető a következő napra?
 

No Comment

Új tag
Eddig kb 2000 gyémi és jo játék elég volt a legjobb ligához ahogy játszottam , de ennél kb semmit nem ér a gyémánt, inkább kiegészitő funkcionak mondanám ha van tolvaj kártya abba érdemes ölni. Azért nem hogy uj játékot inditsunk.
 

Xadornix

Aktív tag
Sziasztok! Mi történik a "napi első láda automatikusan megduplázódik" opcióval, ha egy napon nem nyitok ki egyetlen ládát sem?
Elveszik, vagy átvihető a következő napra?
Ízlés kérdése :p
Ha gondolod, a tegnap el nem használt "napi első láda dupla" opciót használd fel ma. Csak akkor a mainak nem látod sok hasznát, mert napi első mégis csak egyszer van egy nap...
 

Xadornix

Aktív tag
Eddig kb 2000 gyémi és jo játék elég volt a legjobb ligához ahogy játszottam , de ennél kb semmit nem ér a gyémánt, inkább kiegészitő funkcionak mondanám ha van tolvaj kártya abba érdemes ölni. Azért nem hogy uj játékot inditsunk.
~2000 gyémántért, ebben az eseményben, nagyjából napi +50 fogat kaphatsz, soknak nem mondanám, de pont eggyel többször tudsz 2 lapot venni, mint nélküle, ami simán hozhat többlet kulcsot, az pedig többlet ligapontot.
A legjobb 1%-ba most is pont 1% fog bekerülni, és ez igaz a haladósabb, és a nyögvenyelősebb eventekre egyaránt.
Ami számomra nagyobb kérdés, hogy a 4500 előrehaladás mennyire súlyos kihívás lesz, sétagaloppnak, az eddigi tapasztalatok alapján, biztos nem nevezném.
 
Aki szerint "xar" az event meg a játék és nem megy, javaslom nézzen meg egy magyar nyelvü videót róla, hogy hogyan érdemes játszani és taktikázni a győzelemhez,
Az tény, hogy sokszor az ellenfél a maxot sebzi, miközben mi neki a minimumot, de mindig a határain belül marad,
ezért is érdemes gondolkodni és odafigyelni, mennyi életünk van és mennyi a legkevesebb sebzése, ugy hogy ne öljön meg. és figyelni arra is, hogy nincsen e pont harcibónusza ellenünk.
Sokszor kell lapot cserélni, már az elején is, mert a gyenge ellenfélre gyenge lapal kell támadni, hogy az erősekre maradjon erős lap.
Okosan kell a bónusz kártyákat is megvenni, csak azt ami hasznos, és okosan kell felhasználni, pl a kulcs lopósat a fő ellenfél ellen, akár többet, így hatványosan szerzünk tőle arany kulcsokat.
Az, hogy sok fogat el lehet pazarolni és gyémánt költésre ösztönöz a siker érdekében ez minden eventtel így volt és így lesz a későbbiekben is.
Viszont nem feltétlen kell törni érte, mert önmaga ezüst és arany fejlesztőjét idővel úgyis kitermeli, szóval nem tervezek gyémántot költeni erre.
 
Szerintem egy nagyon elhibázott event a mostani, én nem a játék menetre gondolok a kártyás megoldás nagyon elmés, de az, hogy csak láda nyitással lehet pontot szerezni és a sebzéssel nem így csaknem lehetetlen lesz megcsinálni azt ,hogy az épület meglegyen.
 
Fent