Halloween játék

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
- TyRioN BlacK -;10225]Nem győzöm elégszel hangsúlyozni, hogy MINDENT megtaláltok az ismertetőkben, csak keresni kell. Ha megnyitjátok az ismertetőt, nyomjatok le egy Ctrl+F billentyűkombinációt, és bármire rá tudtok keresni.

Az ismertetőt hol kell megnyitni?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11

Guest
Szia,

Van egy olyan topic itt a fórumon, e fölött, hogy Ismertetők, Gyakran Ismételt kérdések. Oda le van minden írva, mindenről.
 

DeletedUser7560

Guest
Tyrion, én az ismertetőben jack -nél az "Egyet ebből, egyett abból" nevű küldinél én odaírnám kiegészítésnek, hogy nem mindegy milyen épületet építünk.
Minden épület típusból kell 1db (1féle út, 1 féle termelő ép. , 1féle katonai épület, stb.)
 

DeletedUser

Guest
Szia,

Van egy olyan topic itt a fórumon, e fölött, hogy Ismertetők, Gyakran Ismételt kérdések. Oda le van minden írva, mindenről.

Gondolom erre gondoltál, de ebbe nincs olyan amit én kérdeztem. Ismertetők kibeszélő <- ez link!!
Tényleg olyan nehéz leírni, hogy hol találja az ember? Mert feltételezem ezzel az erővel amivel elküldtél egy zsákutcába, már le is írhattad volna.
Nem gond, azért annyira nem érdekel ez a játék, hogy öngyilkos legyek, mert nem találom a dolgokat és segíteni is csak immel - ámmal segítenek.
Azért köszi hogy egyáltalán próbáltál egy kissé fórum lendítő lenni, mert más értelmet nem látok e-mögöt. :(
 

DeletedUser

Guest
megcsináltam a 24 órás termelést de csak egy épületben de nem fogadta el nem tudjátok mi a probléma?????
 

DeletedUser11

Guest
Az ismertetőt hol kell megnyitni?

Gondolom erre gondoltál, de ebbe nincs olyan amit én kérdeztem. Ismertetők kibeszélő <- ez link!!
Tényleg olyan nehéz leírni, hogy hol találja az ember? Mert feltételezem ezzel az erővel amivel elküldtél egy zsákutcába, már le is írhattad volna.
Nem gond, azért annyira nem érdekel ez a játék, hogy öngyilkos legyek, mert nem találom a dolgokat és segíteni is csak immel - ámmal segítenek.
Azért köszi hogy egyáltalán próbáltál egy kissé fórum lendítő lenni, mert más értelmet nem látok e-mögöt. :(

Szia Coleridge,

Nem szándékozom senkit ún. "zsákutcába" vinni. Itt egy kép, hogy hol találod az ismertetőket:

Jq35.png


Erre a részre kattints rá, és egy csomó ismertetővel találod szembe magadat. :)
 

DeletedUser

Guest
Bocsánatot kérek, igazad van! Nem figyeltem eléggé. Sajnos befordultam a sok kereséstől. :(
 

DeletedUser7560

Guest
megcsináltam a 24 órás termelést de csak egy épületben de nem fogadta el nem tudjátok mi a probléma?????

mielőtt beszedted a 24h -ás termelést rendesen el volt fogadva a küldi?
ha igen próbáld meg még1x csak mielőtt begyűjtöd a cuccost töröld az előzményeket, gyorsítótárat, sütiket és ha ez mid megvan akkor szedd be
ha akkor se mükszik a dolog írj a suppnak
 

DeletedUser11

Guest
Bocsánatot kérek, igazad van! Nem figyeltem eléggé. Sajnos befordultam a sok kereséstől. :(

Azért vagyunk emberek, hogy hibázzunk :) Kérlek mondd el a barátaidnak/társaidnak is, hogy azok ott vannak, sok hasznos információ van ott, rendszerezve is vannak, és egy csomó keresgélést lehet vele megspórolni.

További sikeres játékot kívánok.
 

DeletedUser11

Guest
Szia Liba, Üdvözlünk a Fórumon.

Igen, A fejlesztési pontok arra vannak, hogy kutatásokat fejlesszünk ki velük/belőlük. Sajnos másra nem lehet őket használni.

- Ty -
 

DeletedUser

Guest
A piacon is elköltheted, ha nem céhes ajánlatot fogadsz el, de azt nem tudom, hogy elfogadja-e a küldetésben.
 

DeletedUser9863

Guest
Nekem a Pénz mesterénél hiába bontok le egy csomó épületet mindig csak 1/3 marad , ez mért van???
 

DeletedUser20506

Guest
Sziasztok!

Jól értelmezem, hogy az utolsó feladatnál azt kéri, hogy bontsak le egy laktanyát???? Mert azért az nagy érvágás lenne!!! (A harcot kipróbáltam, nem arra gondol!!!)

Előre is köszi a választ! Nitu
 

DeletedUser20669

Guest
Sziasztok!

Jól értelmezem, hogy az utolsó feladatnál azt kéri, hogy bontsak le egy laktanyát???? Mert azért az nagy érvágás lenne!!! (A harcot kipróbáltam, nem arra gondol!!!)

Előre is köszi a választ! Nitu

Nem egy laktanyát kell lebontani, hanem 4 egységet ki kell törölni!
Tipp: Építs egy lándzsások laktanyáját (10 mp), képezz ki 4 lándzsást (4x20 mp) majd mind a 4-et kijelölve töröld ki a "Hadsereg irányítása" fül alatt. A küldi ekkor elvileg kész, bár nekem elsőre bebugolt. Először elfogadta, majd a rendben gomb után nullázta magát. Másodjára para nélkül végig ment.

- - - Updated - - -

Na én is végeztem vele.

Nagyon köszi szuper kis játék volt.

A fórumban kicsit érdekes volt, hogy azonos kérdések két-három-tíz alkalommal kerülnek elő, csak mert emberek arra is lusták, hogy olvassanak... :mad:
 

DeletedUser5602

Guest
Megszereztem 3 szektort, és Jack semmit sem reagált rá. Mi lehet a gond?

Ehh, most kezdett el számolni, pedig eddig is el volt fogadva. Kérdés tárgytalan.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11

Guest
Szia baba,

Nezd meg, hogy elfogadtad-e a kuldetest. Ha igen, es nem tortent semmi, torold az ideiglenes adatokat a bongeszodbol.
 

DeletedUser20713

Guest
Sziasztok!Miért nem fogadja el az építkezős feladatot?Már minden féle épületet próbáltam,és mégsem jó!Előre is köszi!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent