Hadi sikerek

DeletedUser3689

Guest
Sziasztok!

Nemrég kezdtem ajátékot, és hibái ellenére egyre jobban tetszik, ami azért durva, mert már az elején is megfogott a grafika, hangulat, de még a csaták minimalista kivitele is! semmi cifra, csak a harc!

Vadkörte! látom te sem tétlenkedsz, és nem igen szereted ha hátráltat az idő, ezédt is van több laktanyád mint bárkinek! :-D

olvasgatva a fórumot, lettem figyelmes a ijjász remek képességeire! mostanában ha a térképen harcolok, velük megyek, és 1-2 veszteséggel hozom a viadalt! :-D

ha szomszédot támadok, dárdással megyek, rövid idő alatt legyártható, és ha jól taktikázok, szinte mindent visz! :-D 8 vs 8 dárdás 5 túlélő! ;-D

nem fosztom ki a szomszédaim, miután legyőzöm csapatikat, ezt meg is szoktam nekik írni...
 

DeletedUser3968

Guest
ez 1általán nem igaz.
páncélos gyalogomat megtámadta egy full életes katona azt 2őt vett le.
amugy az én katonáimhoz képest,(6 katona,2 ballista,3 ijász,3 lovas ijász,2 légiós,1 páncélos gyalogság,)a legjobb felállás ez:
2 ballista
2 lovas ijász(ez gyenge de ha többen vannak simán jó)
2 íjász
1 légiós
1 páncélos gyalogság
volt hogy ezzel legyőztem sorba 3mat nyugat nagaachba megállás nélkül egyfolytába aztán hagytam őket pihenni.
én nem rakok képet mer nem szoktam ezt fényképezni.


igazábol a harc lényege hogy megnézed a katonákat és azokat rakod be aminek az ellen van bonusza.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Hú ezt a "hadisikert" muszáj megosztanom. Ma történt, pár órája - ha nyertem volna, 3. lettem volna a pvp-ben, nem 5.
Canturiában 3 trebusét és 5 konzervfejű ellen mentem, mindent szépen leszedtem, végén maradt 1 gyengélkedő konzervfejű és 1 íjászom. Az íjásszal lőttem, maradt neki 3 élete, odajött és megtámadott, levett szegény íjászomnak 8 életerőt, átmásztam egy másik sziklára, és maradt a konzervnek 1! életereje, és legyilkolt :(
 

DeletedUser

Guest
Hú ezt a "hadisikert" muszáj megosztanom. Ma történt, pár órája - ha nyertem volna, 3. lettem volna a pvp-ben, nem 5.
Canturiában 3 trebusét és 5 konzervfejű ellen mentem, mindent szépen leszedtem, végén maradt 1 gyengélkedő konzervfejű és 1 íjászom. Az íjásszal lőttem, maradt neki 3 élete, odajött és megtámadott, levett szegény íjászomnak 8 életerőt, átmásztam egy másik sziklára, és maradt a konzervnek 1! életereje, és legyilkolt :(

Sajna a konzervfej többet mozog így ilyenkor már valóban nincs mást tenni (ha már meglőtted, túl közel van(de 1:1 ellen nincs más választás)), viszont néha ahogy én nevezem bekapcsolódik a "Rambo üzemmód" és hiába szedsz le általában 3-4 életerőt egy konzervről 2 életerős íjásszal (néha szikla nélkül is), ennél az "üzemmódnál" életben marad "mindenáron" és nem nyerhetsz 1 íjásszal, ezt már én is tapasztaltam párszor (az 1 életerős íjásszal is megpróbáltam volna hátha bejön, de az valóban még kevesebbet sebez). Ez bosszantó tud lenni néha illetve ha ugyanazzal a seregösszeállítással visszamegyek ugyanoda akkor általában simán nyerem a harcot...
Szerk: utánanéztem és céhtárs 8 íjászból egyet vesztett és kettő sérült a többi full élettel volt győzelemkor ugyanebben a tartományrészben...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3689

Guest
Sziasztok!

Medálokat a győzteseknek mikor osztják ki?

első lettem a bronzkorban, és a vaskorban is, ott figyel a nevem mindkét toronyban! a vaskorban 66.000 pontom volt, a másdiknak 40.000...
Én 8 íjjásszal tolom, igen szép eredménnyel! Korai középkor torony után két területet foglaltam el velük...
 

DeletedUser4419

Guest
Sziasztok!

Medálokat a győzteseknek mikor osztják ki?

első lettem a bronzkorban, és a vaskorban is, ott figyel a nevem mindkét toronyban! a vaskorban 66.000 pontom volt, a másdiknak 40.000...
Én 8 íjjásszal tolom, igen szép eredménnyel! Korai középkor torony után két területet foglaltam el velük...

Már hogy ma este lettél mindkét toronyban bajnok??Egyszerre?
 

DeletedUser3689

Guest
Már hogy ma este lettél mindkét toronyban bajnok??Egyszerre?

bezony! hehehehe a bronzban dárdással, a vasban íjjásszal! de simán verem a középkori csapatokat is! ;D

és remélem megkapom, mert szerintem ha a support segítsége kell, akkor azt a medált elvitte a cica!

szerintem váltok egy jegyet...........
 

DeletedUser

Guest
Hú ezt a "hadisikert" muszáj megosztanom. Ma történt, pár órája - ha nyertem volna, 3. lettem volna a pvp-ben, nem 5.
Canturiában 3 trebusét és 5 konzervfejű ellen mentem, mindent szépen leszedtem, végén maradt 1 gyengélkedő konzervfejű és 1 íjászom. Az íjásszal lőttem, maradt neki 3 élete, odajött és megtámadott, levett szegény íjászomnak 8 életerőt, átmásztam egy másik sziklára, és maradt a konzervnek 1! életereje, és legyilkolt :(

Másodszor is nekifutottam, és 4 emberkém túlélte. A hadseregem kísértetiesen hasonló volt, bár több szikla volt, ami nagyon sokat jelentett!!
 

DeletedUser

Guest
4 nagy íjas íjász lazán leszedte a 8 íjászomat. Hozzájuk képest a számszeríjasok gyengék.

Most hogy már többször harcoltam mindenféle ijászal (az én csapatomban természetesen még csak számszerijász volt :)), továbbra is ugy érzem, hogy a számszerijász a korábbi lövös egységekhez képest nagy ugrás. Pl. az első lövös egység, amit nem lehet két szúrással elintézni egy katonával. Az utolsó kori persze, hogy erösebb, és a lötáv miatt meg különösen nehéz ellenük harcolni, de mégsem érzek ott akkora javulást.

Én is stratégiát váltottam különben, és most már beosztom a hátrelevő csatákat, nehogy ugy járjak, mint GreenBoy, hogy nincs már érdekes ellenfele. :)
 

DeletedUser

Guest
És hol marad a felebaráti szeretet,hogy hadjátok érvényesülnia többieket?:cool:

No igen vannak akiknek semmi sem elég, igaz most én is egy ilyen játékost bosszantok (neki sokkal több támadás kell ugyanannyi ponthoz így küzd rendesen, hogy mindig megelőzzön(viszont minden toronyban küzd ami csak létezik(a későit még nem tudta elkezdeni de lehet a héten azt is megoldja mert kőhajító ostromgépe már van pár napja))) így most én sem vagyok tekintettel másokra (igaz engem az sem zavar ha nem leszek első, hanem ha az első 3ba vagyok 2 toronyban az már elég)

bezony! hehehehe a bronzban dárdással, a vasban íjjásszal! de simán verem a középkori csapatokat is! ;D

és remélem megkapom, mert szerintem ha a support segítsége kell, akkor azt a medált elvitte a cica!

szerintem váltok egy jegyet...........

Nyugi nem vitte el a cica, ha jogos az igény akkor viszonylag hamar megkapod a hiányolt medálokat (én is kértem már és meg is kaptam)

Sziasztok!

Épp a térképen Sturmhonnen országánál járok, mikor hogy - hogynem szembetalálom magam egy csapat katonával...

8 íjásszal veszteség nélkül mentek a levesbe! igaz kicsit sebesülten, de mind a 8 hazatért! :-D

http://kepfeltoltes.hu/view/120724/csata2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Hehe de jó neked, hogy 14000 ponttal első vagy :D Én most kora középkoriban 120000 pont felett második (igaz még egy támadás és ismét első leszek rövid ideig, de akkor is). Illetve itt egy friss kép a virágzó tornyához kapott pontról és itt is épp második vagyok 51000 ponttal (igaz itt is egy támadás kell a rövid ideig tartó első helyért). Emellett Vaskoriban 22000 körülivel vagyok szintén második, a bronzban már jó ideje nem veszek részt (akit bosszantok, azt is viszi első helyen(én viszont hamarosan kiszállok a vaskoriból is mert hagyni kell másokat is játszani)).

622692-20120727-XdOM26.jpg
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser3968

Guest
azon a helyen még könnyűek.(én pont azután vagyok amugy[az is könnyű])
még 2 zsoldossal+2 ballista+4 íjásszal is simán megvan.
azt bevallom hogy 8íjász mellé max nagy távolsági laktanya kell de viszont zsoldosok ellen nagyon jók a páncélos gyalogok is.
Amik szerintem nagyon bénák a lovas egységek:mindegy mivel támadod 2-ből megvan pl. nekem volt hogy egy ütés?ből megvolt zsoldossal a lovas harcos.

U.I.:Az amit mondtam hogy a lényege a harcnak az egységek ellentétét berakni azt igazából én még soha nem próbáltam de anékül is tóm hogy működik.+mióta van lovas ijjászom én is bevallom hogy rossz de nagyon pedig azt hittem hogy jó.

szerkesztettem
tito
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Huh, ez meleg helyzet volt :D 8 számszeríjásszal mentem, végére az összeset legyilkolta a gép, egy maradt, az is csak fél élettel... Ekkorra csoda történt, egy lövéssel leszedtem az ágyúját, és már csak egy hosszú kardos harcos maradt. Azzal meg elsakkoztunk pár körön át, nem tudott hozzámérni :D Pedig majdnem megnyomtam a megadom magam gombot.
 

DeletedUser

Guest
Eldenboró legalsó melletti tartománya. Ha jól emlékszem, 4 paci, 2 ágyú, egy-egy császári őrség meg hosszúkardos. Kemény.
 

DeletedUser3968

Guest
ja az kemény lehet.
nekem még csak hosszú kardossal volt dolgom az nagyon béna.
milyen már az hogy lelövöd és nem tud annyit lépni hogy megtámadjon?

de viszont hogy lehetett ott nyolcnál több katona?:confused:
 

DeletedUser

Guest
Ez 8 db. Lehet, csak félreértelmezed, vagy már este van. :) 4 paci, 2 ágyú, 1 császári őr, 1 hosszúkardos az 8 db.
 
Fent