Hadi sikerek

DeletedUser

Guest
Wazze, ennek 8 lándzsással kell menni. Bebújsz a bozótba, oszt vesztesz 4-5 lándzsást...

Elveszted mindet. A légiost max 2-vel sebzed (lándzsásal) ami ugye 5 támadás ha maxon tudod sebezni. De ahogy néztem kb a támadások 1/4-1/5-ben nem sikerül. Volt kb 3x nulla sebzésem lándzsásal, 2x egyes és 3-4x kettes sebzés parittyással (1-3).
 

DeletedUser

Guest

Ezen a képen láttam, hogy: Rangod: 1

Elveszted mindet. A légiost max 2-vel sebzed (lándzsásal) ami ugye 5 támadás ha maxon tudod sebezni. De ahogy néztem kb a támadások 1/4-1/5-ben nem sikerül. Volt kb 3x nulla sebzésem lándzsásal, 2x egyes és 3-4x kettes sebzés parittyással (1-3).

Persze, kell a jó terep. Be kell bújni egy ôsszefüggő erdőbe.

Ezt hol nézted meg? A magyaron még nem jöttem rá hogy hol kell, kicsit más mint az EU-s.

A fenti képen láttam. Amúgy ezt a PvP toronyban lehet megnéznu.
 

DeletedUser

Guest
A szigetest néztem 45-en vagyunk rajta, a szerverre lennék kiváncsi..
 

DeletedUser

Guest
Nem tudom mással is előfordul e de a gép meglehetősen furcsán játszik.Már-már azt mondanám,hogy csal!
Elmaradnak a visszatámadásaim,sokkal többet vesz le az életből a gépi katona mint az enyém,volt,hogy csak a lépést hajtotta végre a támadást nem stb,stb.
Lehet,hogy nálam is igy védekezik nem tudom!
Viszont elég bosszantó.
 

DeletedUser

Guest
Nem tudom mással is előfordul e de a gép meglehetősen furcsán játszik.Már-már azt mondanám,hogy csal!
Elmaradnak a visszatámadásaim,sokkal többet vesz le az életből a gépi katona mint az enyém,volt,hogy csak a lépést hajtotta végre a támadást nem stb,stb.
Lehet,hogy nálam is igy védekezik nem tudom!
Viszont elég bosszantó.

Szerintem csak nem ismered a csata szabályait és az irányítást. Egy egység egy körben (vagyis amíg újból nem kerül rá a sor) csak egyszer támad vissza az őt támadó ellenségre. Ez a gépnél is így van. Ezért érdemes azt támadni, akit már korábban mással ütöttél az adott körben. A másik, hogy ha véletlen félrenyomsz a saját egységedre, ami az ellenség mellett áll, akkor lemondasz a támadásról és nem támad. De ez csak a félrenyomás miatt van, mert véletlen a saját egységedre kattintottál!
 

DeletedUser1014

Guest
Próbáljatok meg parittyásokkal játszani! Kis taktikával minden visznek.
Én 8 parittyással már a korai középkori hadtesteket gyilkolom. :)
 

DeletedUser

Guest
Parittyásokkal? :eek: Azt hogy csinálod? Leírnád ide, mert akkor esetleg megpróbálom.
 

DeletedUser1014

Guest
Na belefutottam egy keményebbe:
http://kepfeltoltes.hu/view/120612/6457792662_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Parittyások egyetlen ellensége a nagy hatótávolságú lövős egység.
Az eddigi legkeményebb harcomnál az ellenségnek 3 ballisztája + 2 íjásza +3 valami nem lövőse volt.
Az íjász nem gond, mert nem lő távolabbra mint a parittyás, de a sok balliszta problémát jelent. (legalábbis nekem)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Kipróbálom a parittyázókat. :) Csak az a baj velük, hogy lassan kepződnek, és lassan javulnak. :(
 

DeletedUser1014

Guest
Kipróbálom a parittyázókat. :) Csak az a baj velük, hogy lassan kepződnek, és lassan javulnak. :(

hát a sietségnek megvan az ára.
Csinálhatsz több laktanyát vagy előre gondolkozhatsz, hogy egy-egy ütősebb csata után 2-3 óra pihi jön (már ha laktanyánként annyi halottad van)
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek nagy *****ség a csatákat automatikusan lezavarni?
 

DeletedUser

Guest
hát a sietségnek megvan az ára.
Csinálhatsz több laktanyát vagy előre gondolkozhatsz, hogy egy-egy ütősebb csata után 2-3 óra pihi jön (már ha laktanyánként annyi halottad van)

De hát nekem feltétlen kell az 1. hely bronzkorban, és kell a városban is hely.

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek nagy *****ség a csatákat automatikusan lezavarni?

Még 2 lándzsás ellen se éri meg. Olyan béna az MI, hogy hatalmas veszteségeid lesznek egy komoly csatában, nagyobbak, mint ami kéne a győzelemhez. Persze ha van időd és cuccod újragyártani az egységeket, mehet az auto csata is. Persze amelyik csatát manuálisan megnyerhetnél, azt autoban el is veszítheted...
 

DeletedUser

Guest
Hali,

Arra van valakinek ötlete, hogy 8 darab nehézpáncélos lovassal mi az ördögöt lehet kezdeni? Vaskorszakban vagyok, de az ellenfél már nem:S azt hiszem azok már az egyel fentebbi szint egységei.Nekem most lesz meg a lovas ijjász, ha valaki tud tanácso6 adni annak köszi.
 

DeletedUser11

Guest
A nehéz páncélzatú egységek ellen a távolsági egységek bevetését javaslom!
 

DeletedUser

Guest
Arra van valakinek ötlete, hogy 8 darab nehézpáncélos lovassal mi az ördögöt lehet kezdeni? Vaskorszakban vagyok, de az ellenfél már nem:S azt hiszem azok már az egyel fentebbi szint egységei.Nekem most lesz meg a lovas ijjász, ha valaki tud tanácso6 adni annak köszi.

Nyolc katona megteszi. Ugy kell velük beállni, hogy a térkép adottságait kihasználva, csak 3-4 tudjon elöször támadni, utána Te jösz, és persze az a jó, ha minden egységed tud ütni. Ha a nekifutás bonuszt is kihasználod, és természetesen beszirávogtál, akkor közepes nehézségű a csata szerintem. Ja, lehet spórolni az idővel, ha két katona helyett lándzsást viszel, mert két ütéstöl általában a katonák éppugy meghalnak, tehát 'golyófogónak' a lándzsások is megteszik.

Lovasok ellen a távolsági egységeket nem szokták ajánlani. :)

Off:Én a lovas ijászt egyelőre nem fejlesztettem ki, bár kacérkodtam a gondolattal, hogy végre elinduljon nálunk a középkori PvP torony. De ezen a részen éppen adtak egy picike mozgásteret a játék készitői. És a csizmadia után lehet páncélos gyalogságot, nekem az lesz az első középköri egységem. Csizmadia a gazdaság miatt jó, ha minnél hamarabb megvan, utána meg már el kell kezdeni alabástromot termelni meg a többit, ha nem akar fennakadni az ember. (6-7 nap múlva szükség lesz 14 alabástromra és 20 mézre, amit a piacon nyilvánvalóan nem fogok tudni megvenni). Szóval lovas ijjászom még pár napig azt hiszem nem lesz kifejlesztve.


AAnt
 
Fent