Kibeszélő FoE focikupa 2016

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser24612

Guest
Látom nagyon "megértetted" a mondanivalót, csak kár, hogy nem erről írtam...
Pont erről írtál. Vannak olyan játékosok akik csak napi egyszer, vagy akár heti párszor lépnek be és ezek nyilván a játék többi része is ennyire érdekli. Ha ők ellövik vaktában a labdáikat, akkor inkább én használjam ki mint más. Aztán egy idő után öngerjesztő folyamat lesz, mert 200 fölött már megéri ellőni és vagy sikerül vagy nem. Aki 200 alatt lő az nagyon rosszul jár, de nem is biztos érdekli az egész. 200 fölött lesz pluszos a dolog. Azért nehogy már az csináljon ilyent aki foglalkozik a játékkal hogy azoknak legyen jó akik néha betévednek. De őket sem kényszeríti senki, ha mindenki taktikusan játszana nem lenne csak 10 kupás lövés.
 

Vanek ur

Aktív tag

Mint említettem: befejeztem. Csak megemlítem, hogy erről az egészről eszembe jut egy ismerősöm, aki kikéri magának, ha rasszistának hívják, de ugyanakkor rendre zsidózik, cigányozik, arab terroristázik. Aztán nem érti az egészet. :)
Mint említettem: csak eszembe jutott az esetről... ;)
 

DeletedUser

Guest
Mint említettem: befejeztem. Csak megemlítem, hogy erről az egészről eszembe jut egy ismerősöm, aki kikéri magának, ha rasszistának hívják, de ugyanakkor rendre zsidózik, cigányozik, arab terroristázik. Aztán nem érti az egészet. :)
Mint említettem: csak eszembe jutott az esetről... ;)

Először gondoltam válaszolok, hosszan, kifejtve személyes véleményem, tapasztalataim, érdekes elméleteket boncolgatva, aztán rájöttem, neked kár is... További jó rasszistázást, aztán legyen meg a napi adag, nehogy elfelejthesse akár egyetlen fehér ember akár egyetlen napra is ezen a földön szégyellni magát, hiszen az katasztrofális volna, az meg, hogy valakinek saját véleménye legyen amit esetleg sok tapasztalatra alapoz, ami alapján több joga volna általánosítani, mint egyes liberálisoknak 1-1 fekete póló vagy 1-1 tetoválás alapján nácizni, egyenesen elképzelhetetlen és felháborító!!! Függetlenül attól a ténytől, hogy kisebbségben élünk a bolygón mi fehérek, akár ázsiaiakkal, akár arabokkal, akár feketékkel szemben, mindenképpen, mindenkinek a csúnya rasszista fehérektől kell félnie, még a többi nem csúnya rasszista fehérnek is, mer' baj lesz ha elfelejtenek rettegni, először csak megáll a Föld forgása, aztán még vissza is fordul! ;) :D
Azt hiszem ez pontosan annyira illik ide, mint a te csodás páthuzamod! :D Értetlen emberekkel nincs mit tenni, te a gondolatolvasás professzoraként bizonyosan tudod, én kiket nézek le, elnézésedet is kérem, rosszul tudtam mire gondolok, neked van igazad! :D
Tipikus mintapéldája vagy a szemellenzős embernek a mai világban, akinek halvány fogalma sincs arról amiről beszél, de azért jó hangosan teszi! :D Sok ilyet ismerek, rasszistáznak, homofóboznak, náciznak mindenkit, mindenért, és akkor sem hisznek el semmit amit az ember mond nekik, ha az orruk alá tolják a bizonyítékot, ami nem egy netes blog, vagy egy facebook bejegyzés, hanem saját élmény, vagy éppen egy megbízható, elismert nemzetközi média írása, anyaga, egyszerűen el sem olvassák, meg sem nézik, mert nem a 444-ről vagy az indexről van, számukra az hiteles nem lehet, az meg, hogy megpróbálják felfogni azt amit mond nekik valaki, és nem mögélátni azt amit ők akarnak még legmerészebb álmainkban se gondoljuk... Csak így tovább, jól csinálod, jár a taps! És mielőtt még magadtól találnád ki, igen, te eljutottál arra a pontra ahol már kiérdemled, hogy lenézzelek, ez az utolsó bejegyzésed megkoronázta eddigi teljesítményed, próbáltam megértetni veled azt amiről én beszéltem, de te csak azt fogtad fel amire te gondolni akartál, pedig igen alaposan igyekeztem megmagyarázni a VALÓSÁGOT, azt amit én ténylegesen gondolok a témáról, mindhiába. Ezek után nem csodálom, hogy nem érted miért furcsállja valaki ha rasszistázzák, mert vannak tapasztalatai esetleg, na meg néha reálisan gondolkodik is, gondolom ő sem elgázosítani akar mindenkit ezen a földön aki nem fehér keresztény, csak úgy véli nem csak a markukat kellene tartaniuk, vagy úgy, hogy a saját hazájukban kellene boldogulniuk és folytathatnám a lehetőségeket amik megfordulnak egy számodra rasszista ember fejében, már ha gondolkodó konzervatív az illető, netántán hazafi (és nem a Székely himnusz alatt kart lendítő és sieg heil-ező barmok egyike, mert azok se jobbak a neoliberális agymosottaknál), ami manapság már kimeríti a náci fogalmát egyeseknél...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser24919

Guest
Pont erről írtál. Vannak olyan játékosok akik csak napi egyszer, vagy akár heti párszor lépnek be és ezek nyilván a játék többi része is ennyire érdekli. Ha ők ellövik vaktában a labdáikat, akkor inkább én használjam ki mint más. Aztán egy idő után öngerjesztő folyamat lesz, mert 200 fölött már megéri ellőni és vagy sikerül vagy nem. Aki 200 alatt lő az nagyon rosszul jár, de nem is biztos érdekli az egész. 200 fölött lesz pluszos a dolog. Azért nehogy már az csináljon ilyent aki foglalkozik a játékkal hogy azoknak legyen jó akik néha betévednek. De őket sem kényszeríti senki, ha mindenki taktikusan játszana nem lenne csak 10 kupás lövés.

Nem, a tisztelet és a tisztelet hiányáról írtam...
 

DeletedUser24512

Guest
20% esély 9 lövésből nem jön ki
Üzenem az idióta szétfüvezett agyú kockának aki leprogramozta ezt a fos rugdosást, hogy ha ennyire ért a kódoláshoz akkor menjen birkát terelgetni hátha azt nem baxa el! :(
 

DeletedUser24612

Guest
20% esély 9 lövésből nem jön ki
Üzenem az idióta szétfüvezett agyú kockának aki leprogramozta ezt a fos rugdosást, hogy ha ennyire ért a kódoláshoz akkor menjen birkát terelgetni hátha azt nem baxa el! :(
Lol, szerinted erre mekkora az esély? Nincs kedvem számolgatni, de szerintem kevesebb mint 100 -ból 1. 5x20% az korántsem 100%.
 

DeletedUser24487

Guest
:) de vannak akik összeadnak:))
Én azt sem értem hogy a legjobb góllövő kupa miért csak egy caros dekor?
Jó hogy ez csak egy plussz,de lehetett volna valami atraktivabb ,ugye igy hogy semmit sem ér ,nem igazán költ rá gyémit a játékos,hogy megnyerje!
Valami géniusz találja ki a nyeremények értékét is:) 5 forge 550 kupa pl,de 13 ezer medál csak 280 kupa,hát nem sok fantáziájuk van:)
 
20% esély 9 lövésből nem jön ki
Üzenem az idióta szétfüvezett agyú kockának aki leprogramozta ezt a fos rugdosást, hogy ha ennyire ért a kódoláshoz akkor menjen birkát terelgetni hátha azt nem baxa el! :(

Kiprobalhatod a 20% eselyt magad is... tegyel egy dobozba 4 fekete es 1 feher azonos meretu es tapintasu golyot. Ugyebar igy 20% eselyed van, h kihuzd a feheret.
Huzz ki 100-szor egy golyot es ird le mit huztal... majd tedd vissza. Meglatod majd, hogy 20% az esely, h feheret huzz, lehet, h 20-nal tobbszor huzol feheret, de az is lehet, hogy kevesebbszer.
Ha ermet dobsz, akkor a logikad szerinte 1szer fejnek es 1szer irasnak kellene lenni...

Ha azt irnak, hogy 80% az eselye, h nem nyersz, akkor jobb lenne? ;)

Sikerult erzekeltetnem, h miert is lehet, h 9 lovesbol egyszer sem jon be a 20%-osnal a nyeremeny?
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent