Kibeszélő FoE focikupa 2016

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser24843

Guest
Előbbiekhez meg annyit, hogy Whiskey-snek 100%-osan igaza van!
Az első napon rámentem a fix 10kupákra, a végeredmény nagyon siralmas lett, felnéztem a forumra és elolvastam amit W írt a taktikájáról...
Másnap szinte egész nap figyeltem az 5%-os kupát, hát ki se merem írni, de a végeredmény 6525kupa lett... :D Meglett volna a 7.000+ csak hát előlem is többször elvitték... Akinek van egy kis esze az megfogadja W tanácsait, aki meg nem az magára vessen.. :p
W írta, hogy akinek nincs meg az összes medálos terjeszkedése az menjen rá, azzal si egyetértek, akinek meg nincs meg annak ajánlom az őrlángot... Nagyon olcsó az őrláng a többi jó nyereményhez képes, 400kupáért szinte ingyen van.. :) 1kivánság kút 6250 amiből kikerül vagy 15 őrláng... Minden másik eventen elégé drága az őrláng és nem éri meg rámenni, hát ezen az egy eventen megéri!!! Olyan magas %-ot összelehet kaparni a 30nap alatt... ;)

Üdv: Csaba
 

DeletedUser24487

Guest
Mire költsek én?:)
Vagy egy olyan játékos,aki már mindent elért?:)
Lehetne egy 30 ezres kupáért valami extra a végén,mondjuk egy atombomba:)
 

DeletedUser24612

Guest
Azt meg, hogy te is miért engem találsz be, nem nagyon értem
Egyáltalán nem támadtalak, csak azt írtam, hogy sokaknak a 2 belépés is már sok, elindít napi egy 24 órás termelést és ennyi a játék. Vagy 2x belép elkölti még a FP -t. Ezek úgy játszanak hogy nem fogják azt nézni mi a legjobb stratégia, gyorsan ellövik a 11 labdát és kész. Igaz ezek nem is fordulnak meg itt. Nekem alap, hogy okosabbtól, vagy inkább tapasztaltaktól tanuljak, ha elkezdek egy játékot a fórumot átolvasom hogy ne kövessem el azokat a hibákat mint más. Pont az a bajom, hogy az itteni fórum elég kihalt.
 

Vanek ur

Aktív tag
[...]Akinek van egy kis esze az megfogadja W tanácsait, aki meg nem az magára vessen.. :p[...]

Na, ez a baj. Hogy azt hiszitek, hogy valaki azért csinál azt, amit, mert "nincs esze". Pedig lehet, hogy csak -ahogy Zivos is írta, és én is emlegettem- nincs annyi ideje. Nem mindenki ér rá napi 24 órában a gép előtt ülni, így pedig nem tud várni sem; de ettől még nem igaz, hogy "nincs esze"...
 

DeletedUser

Guest
Na, ez a baj. Hogy azt hiszitek, hogy valaki azért csinál azt, amit, mert "nincs esze". Pedig lehet, hogy csak -ahogy Zivos is írta, és én is emlegettem- nincs annyi ideje. Nem mindenki ér rá napi 24 órában a gép előtt ülni, így pedig nem tud várni sem; de ettől még nem igaz, hogy "nincs esze"...

Csak egyet nem értesz továbbra sem! Ez a játék, olyan, amilyen. Az eredményességhez időt kell rászánni, ez a kiindulási alap! Nem csak az eventen kell várni, figyelni, de már csak a napi FP-k miatt is többször be kell lépni, ha azt akarjuk a termelésünk optimális legyen, elég gyakran támogatni kell a közösség tagjait a listáinkon, kereskedni kell, harcolni, és folytathatnám! Aki időt nem tud/akar rászánni (bár úgy érzem a nem tud igen ritka, mivel a játék legtöbb része elérhető telefonon, tableten is, amit az emberek 90%-a nyomkod még egy 10 perces busz úton is), az ne hibáztassa a játékot azért, mert olyan amilyen! Az törődjön bele, hogy neki csak napi 10 FP-je lesz a 24-ből, az törődjön bele, hogy az épületei motiválatlanok lesznek, mert nem viszonozza, az törődjön bele, hogy mindig gondja lesz azzal is, hogy egy fejlesztést feloldjon mert nem kereskedik, és jó eséllyel nem kér belőle komolyabb céh sem. Léteznek olyan játékok amikre elég napi 2 perc, ez nem olyan, időigényes, ha valaki játszani akarja, akiket ti megfogalmaztok, nem játékosok itt, csak van egy felhasználói fiókjuk, de tulajdonképpen nem vesznek részt a játékban, maximum szomszédlátogató hajlamú társaiknak fosztási alapot nyújtanak... Aki már belép 2-3szor, ebből egyszer legalább fél-egy órára, az már tud az eventen is taktikázni! Mint többször már írtam, én a B-C-D szerverekkel nem foglalkozom, pontosan a napi kétperces belépő vagyok, beszedni a kutakat, nem érdekel, hogy napi csak 10 ponttal építettem chateau tervekért, ill. most már a sajátjaim építem annyival, nem kívánok ott játszani, vannak, nem törlődnek, akkor már kihasználom, hogy közös a gyémánt, ennek ellenére mindegyik ilyen szerveremen is bőőőven 3000 fölötti kupám van, sőt pl. B-n majdnem annyi, mint az A-n (kb. 7000, A-n 8 fölött járok), ahol viszont folyamatosan be vagyok lépve, ennyit erről. Kifogásokat lehet keresni, csak fölösleges! Aki akar, az megoldja, ha nem akarja, ne a játékot szapulja, és főleg ne egy segítő szándékú emberbe kössön bele, amikor az akár saját kárára is tanácsot oszt, hisz az én kedves szomszédaim is olvasgathatnak, magyarán akár rászokhatnak az én taktikámra, aminek következményeképp nekem lesz kevesebb az esélyem, de megteszem, mert nem sajnálom mástól sem, hogy eredményes legyen!
Talán a fórum sem lenne olyan kihalt, ahogy Zivos írja, ha a magamfajta elég idővel rendelkező, a játékkal talán az átlagnál komolyabban foglalkozó ember nem lepöcsözve lenne, ha ír valami tippet... De ez már igazán csak egy elméleti felvetés, bár amennyire én figyelem a fórumot, a B szerver első helyezettjei is elég gyakran megfordulnak itt, nyilvánvalóan nem hülyék a játékhoz, sokat foglalkoznak vele, szóval biztosan többen is lennének akik érdemi, értelmes és használható infokat osztanának meg, de ehhez értő fülekre volna szükség, és nem hőzöngő véglényekre, akik azt követelik, hogy az Inno írja át a játékot olyanra ami az ő igényeiknek, és elsősorban szellemi képességeiknek megfelel... Ez nem azt akarja jelenteni ne legyenek negatív vélemények, sok dolog lehetne jobb is a játékban, de itt nem ilyesmiről volt szó, ezen is lehetne javítani, de most is működőképes, használható, és okosan játszva szép eredményeket is el lehet érni benne! Jah, s a negatív vélemények mellé is legalább egy szerintünk jobb ötletet oda kéne azért böfögni, már elnézést, mert azt könnyű mondani, hogy ez egy sz*r, és várni, hogy más jobbat találjon ki...
 

DeletedUser24919

Guest
Azért kicsit elvagytok szállva un. "taktikázók"
Vanek foglalta össze jól. Mások által összegyűjtött pontokat szeditek le. Közben hú de okosnak hiszitek magatokat, és lenézitek akik ész nélkül lőnek.
De mit csináltok, ha mindenki olyan okos lesz mint ti, és senki nem lő. Mindenki vár egy nem okosra...
Szóval kicsit több tiszteletet onnan az elefántcsonttoronyból...
 

Vanek ur

Aktív tag
Csak egyet nem értesz továbbra sem! Ez a játék, olyan, amilyen. [...]

Úgy tűnik, nem sikerült átadnom, amit akartam - vagy nem sikerült túllépned a korlátaidon. Én a játékot, a taktikázást és az időt ilyetén módon nem is kritizáltam ..... sőt!, mint írtam, én is használom (bár teljesen feleslegesen, mert egyedül felújítókészletre lenne szükségem, semmi másra, az meg úgyis csak a ládából jön (legalábbis nem láttam külön nyereményként a bétán sem); és arra is nagyon kicsi az esély - a bétán meg most tűnt el vagy 5k kupám (~4k-t obi tervrajzra már korábban beváltottam)); csak azt, ahogy 'lenézitek' azokat, akik nem tudnak annyi időt (vagy pénzt) beleölni, mint Ti; és ezáltal már "nincs is esze". Pedig ők is játékosok; mégha csak 'korlátozottan' tudnak is játszani. És csak erre reagáltam (ha nem tűnt volna fel, most konkrétan ki is emelem így, hogy leírom). Ha visszaolvasod, és megnézed, mire volt a reagálás (csak azt a kiragadott félmondatot idéztem direkt - és direkt csak arra reagáltam); akkor remélem észreveszed, hogy kicsit túltoltad a biciklit. ;)
Mert a tapasztalt játékosok tippjeire/tanácsaira (illetve a bétás tapasztalatokra) sokaknak szüksége van; de nem kell senkit lenézni, mert csak korlátozottan tud játszani.


(Mellesleg jegyzem meg, hogy tegnap este direkt másfél órát arra szántam, hogy nézzem, lesz-e valami a szomszédságomban. A legnagyobb nyeremény 175 kupa volt - szinte csak 100-as vagy 60-as magasságokban voltak nyeremények folyamatosan. Szóval ennyit a 2-3-szor belépő, belépésenkénti fél órában nyerő taktikákat használó játékról is, amit most speciel megemlítettél. Ide is kell szerencse, hogy mikor vagy fent (ha nem tudsz folyamatosan), mert a szomszédságok sem ugyanazok; a hozzáállások sem ugyanolyanok. Mint ahogy hajnal 1 felé meg elhoztam 200 kupáért majdnem 1100-at, miközben más is próbálkozott az elvitelével; így ide is kellett nagyon a szerencse.)
 

DeletedUser

Guest
Úgy tűnik, nem sikerült átadnom, amit akartam - vagy nem sikerült túllépned a korlátaidon. Én a játékot, a taktikázást és az időt ilyetén módon nem is kritizáltam ..... sőt!, mint írtam, én is használom (bár teljesen feleslegesen, mert egyedül felújítókészletre lenne szükségem, semmi másra, az meg úgyis csak a ládából jön (legalábbis nem láttam külön nyereményként a bétán sem); és arra is nagyon kicsi az esély - a bétán meg most tűnt el vagy 5k kupám (~4k-t obi tervrajzra már korábban beváltottam)); csak azt, ahogy 'lenézitek' azokat, akik nem tudnak annyi időt (vagy pénzt) beleölni, mint Ti; és ezáltal már "nincs is esze". Pedig ők is játékosok; mégha csak 'korlátozottan' tudnak is játszani. És csak erre reagáltam (ha nem tűnt volna fel, most konkrétan ki is emelem így, hogy leírom). Ha visszaolvasod, és megnézed, mire volt a reagálás (csak azt a kiragadott félmondatot idéztem direkt - és direkt csak arra reagáltam); akkor remélem észreveszed, hogy kicsit túltoltad a biciklit. ;)
Mert a tapasztalt játékosok tippjeire/tanácsaira (illetve a bétás tapasztalatokra) sokaknak szüksége van; de nem kell senkit lenézni, mert csak korlátozottan tud játszani.


(Mellesleg jegyzem meg, hogy tegnap este direkt másfél órát arra szántam, hogy nézzem, lesz-e valami a szomszédságomban. A legnagyobb nyeremény 175 kupa volt - szinte csak 100-as vagy 60-as magasságokban voltak nyeremények folyamatosan. Szóval ennyit a 2-3-szor belépő, belépésenkénti fél órában nyerő taktikákat használó játékról is, amit most speciel megemlítettél. Ide is kell szerencse, hogy mikor vagy fent (ha nem tudsz folyamatosan), mert a szomszédságok sem ugyanazok; a hozzáállások sem ugyanolyanok. Mint ahogy hajnal 1 felé meg elhoztam 200 kupáért majdnem 1100-at, miközben más is próbálkozott az elvitelével; így ide is kellett nagyon a szerencse.)

Totális félreértés. Nem néztem le senkit. Azt írtam aki akar, az tud is. Nem tudom ebben hol a lenézés! Én nem kritizálok senkit, olyanokat se akik 4 év alatt csak prog korig értek el, ők úgy játszanak, annyi időt szánnak rá, ettől nem lesznek sem rosszak, sem hülyék. A baj azokkal van akik 2 percet szánnak rá, de ott akarnak tartani ahol mondjuk Mézes Barack a B-n, és ha az nem jön össze, akkor hőzöngenek. Érthető, vagy annyira bonyolult ezt is felfogni? A másik gond, meg az, hogy kiragadsz félmondatot, miközben én végig összefüggésekről beszélek, amiből kiragadva azt a fél mondatot, még akár igazad is lehetne, csakhogy elfelejted, hogy volt ott körítés! És persze, nem lesz 5 percenként 1000 kupa fölött, de minden nap fél órára belépve, biztos lesznek olyan napok amikor igen... Viszont tényleg unom már ezt a vitát, aki akar, az úgyis talál mindig egy félmondatot amibe bele lehet kötni szavaimban...
 

Vanek ur

Aktív tag
Totális félreértés. Nem néztem le senkit. Azt írtam aki akar, az tud is. Nem tudom ebben hol a lenézés! Én nem kritizálok senkit, olyanokat se akik 4 év alatt csak prog korig értek el, ők úgy játszanak, annyi időt szánnak rá, ettől nem lesznek sem rosszak, sem hülyék. A baj azokkal van akik 2 percet szánnak rá, de ott akarnak tartani ahol mondjuk Mézes Barack a B-n, és ha az nem jön össze, akkor hőzöngenek. Érthető, vagy annyira bonyolult ezt is felfogni? A másik gond, meg az, hogy kiragadsz félmondatot, miközben én végig összefüggésekről beszélek, amiből kiragadva azt a fél mondatot, még akár igazad is lehetne, csakhogy elfelejted, hogy volt ott körítés! És persze, nem lesz 5 percenként 1000 kupa fölött, de minden nap fél órára belépve, biztos lesznek olyan napok amikor igen... Viszont tényleg unom már ezt a vitát, aki akar, az úgyis talál mindig egy félmondatot amibe bele lehet kötni szavaimban...

Már megint nem nézted meg, amit kértem? Hogy mire és mit reagáltam? És lehet, hogy most nem írtál semmi lenézőt (korábban viszont igen), de ha egy olyan ember pártjára állsz, aki viszont azt tette (mondtam: nézd meg, mire és mit reagáltam), akkor Te is egyetértesz vele - vagyis Te is ugyanolyan módon lenézed őket (már ha nem jelzed ezt valahogyan, mint mondjuk most, hogy leírod, hogy nem nézed le őket - bár nem értem, hogy lehet kiállni valami mellett, ha nem értesz egyet vele; de ez már legyen az én gondom).
Vagyis én értem, amit mondtál (és még mindig nem fogok olyan dolgokkal vitázni, amivel egyetértek); de Te nem akarod valamiért túltenni magad ezen a 'szerencselovag-taktikázó'-s dolgon. Pedig én nem támadlak, csak a stílust (amit speciel hcw csaba írása után éreztem, hogy ki kell emeljek; és amit Te kezdtél el védeni). Épp ezért írom le sokszor, hogy végre nézd már meg, és olvasd el! Köszi! ;)

Ja, és azt a félmondatot nyugodtan ki lehetett szedni a szövegkörnyezetéből. Nem változott sem a stílusa, sem a mondanivalója, sem semmi más. Ugyanolyan értelme maradt az agész idézettel együtt is, mint így, csak a lényeget kiemelve.
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser24843

Guest
Sziasztok!
Tényleg ideje lenne ezt lezárni, mert már elégé unalmas és szánalmas... Whiskey-s segítő szándékból adott egy jó tippet, de csupa negatív és kulturálatlan választ kapott érte cserébe... :/
Idézek:
" tudod mi a különbség kettőnk között? nem a taktika kérdése..
hanem az, hogy gondolom te a való életben egy kis mázlistaxxxx vagy, és semmiért nem kellett még igazán küzdened.... gratulálok, csak igy tovább (Y) "
"ja, ha távol állna tőled a szerencse akkor nem nyernél, ez nem taktika kérdése..
okay pro, te vagy az istencsászár :O "
Utána meg csodálkoznak egyesek, hogy kihalt a forum.. :p
Na de nem baj, whiskey-s az a tanulság, hogy máskor nem kell jó fejnek lenni és hadd főljenek a levükbe...

Üdv: Csaba
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Már megint nem nézted meg, amit kértem? Hogy mire és mit reagáltam? És lehet, hogy most nem írtál semmi lenézőt (korábban viszont igen), de ha egy olyan ember pártjára állsz, aki viszont azt tette (mondtam: nézd meg, mire és mit reagáltam), akkor Te is egyetértesz vele - vagyis Te is ugyanolyan módon lenézed őket (már ha nem jelzed ezt valahogyan, mint mondjuk most, hogy leírod, hogy nem nézed le őket - bár nem értem, hogy lehet kiállni valami mellett, ha nem értesz egyet vele; de ez már legyen az én gondom).
Vagyis én értem, amit mondtál (és még mindig nem fogok olyan dolgokkal vitázni, amivel egyetértek); de Te nem akarod valamiért túltenni magad ezen a 'szerencselovag-taktikázó'-s dolgon. Pedig én nem támadlak, csak a stílust (amit speciel hcw csaba írása után éreztem, hogy ki kell emeljek; és amit Te kezdtél el védeni). Épp ezért írom le sokszor, hogy végre nézd már meg, és olvasd el! Köszi! ;)

Ja, és azt a félmondatot nyugodtan ki lehetett szedni a szövegkörnyezetéből. Nem változott sem a stílusa, sem a mondanivalója, sem semmi más. Ugyanolyan értelme maradt az agész idézettel együtt is, mint így, csak a lényeget kiemelve.

Szőrszálhasogatás, ennyit tudok mondani! :D Semmi lenézés nincs benne... Szeretem amikor mások jobban tudják mondjuk én mire gondolok ha mondok valamit! :D Az asszony szokta ezt csinálni, ő tudja, hogy én ezért vagy azért mondok valamit, és mondhatok én akármit, úgysem azt hiszi el, hogy én milyen indíttatásból mondom amit, és milyen gondolatok vannak mögötte valójában, hanem azt amit ő bele akar látni! :D Nah ezt csinálod te is, ti is! Semmi lenéző nem volt az írásomban! Aki ide feljön, és az eventet szídja, az már komolyan foglalkozik vele! Márpedig aki komolyan foglalkozik vele, sok időt rászán, még a fórumra is feljön szitkozódni, sírni, mindegy, az már a taktikázásra is tudna időt szánni! :D Innentől fogva, pedig az ilyen valóban egyszerűen nem túl okos ha mégsem teszi. Hol a francban volt szó az én soraimban olyanokról akik napi 2 percet játszanak, és nem tudnak taktikázni? Olyanok itt sem fognak írkálni, de még olvasgatni sem, mérd le mennyi idő csak ezt az egy topicot elejétől a végéig elolvasni! Ha mégis a napi 2 perc mellett itt fognak írkálni, mert annyi időt rászánnak, akkor megint nem túl okosak, hisz ezt az időt is fordíthatták volna taktikázásra és a játékra magára a fórumon való kötekedés helyett. :D
Egyszerűen szőrszálhasogatók vagytok, ennyi a történet, és ti jobban tudjátok én lenézek-e bárkit vagy nem. :D Úgy akarjátok értelmezni a soraim ahogyan nektek jólesik, szeretnétek rajta megsértődni, akkor írhatok én bármit, úgysem fogjátok másként értelmezni, úgy ahogyan én gondolom. Egy árva lenéző szavam nem volt, csak összemosod folyamatosan a dolgokat! Én a fórumozókhoz szóltam, akiknek van idejük és kedvük még a fórumot is bújni, hogy jönnek ide egyáltalán azok, akik az egész játékra napi 2 percet szánnak csak, ők soha nem is fognak tudni ennek a topicnak még a létezéséről sem, mégis rajtuk lovagolunk! :D
Ha pedig valaki sok időt szán a játékra, komolyan veszi, de mégsem eredményes, az valóban nem túl okos, ez sem lenézés, csak ténymegállapítás, ráadásul az ilyen játékosoknak kívántam segíteni azzal, hogy helyettük gondolkodom, ha az önzetlen segítségnyújtásból valakinek az következik én lenézem az ilyeneket, azzal megint nem nagyon tudok mit kezdeni...
 

DeletedUser23505

Guest
Épp az imént, délutáni órákban értem haza, nem ültem egész nap a gép előtt, hogy az eventet lessem, csak megjegyzem, hogy tiszta legyen a kép. :)
Benéztem a focira, volt 8 lövésem, semmi sehol. 2 perc sem telt el, megjött a verebem! :D Elkezte lőni az alap 100 kupán álló 5% -osat, felvitte úgy 205-ig. Szinte hallottam az "Ezt nem hiszem el!" tipusú szitkolózó mérgelődését, ezután egy rövid időre elvesztette a kontrollt, és lövöldözött vaktában mindenre egyet egyet, majd megállt. Nem akartam estig itt ülni, ezért kicsit besegitettem Neki, egyet rálőttem, 220.ra felment. Ennél a pontnál eldőlt szegény szomszédom sorsa, mert megijedt, hogy valaki jött, és mindjárt viszi a kupákat! :D Felvitte gyorsan 370 körülire, de ezalatt elgondolkodtatta az a tény, hogy már nem csak lövöldözik, hanem már "bukóban" van, mert nincs több lövés csomag, esetleg már gyémántból lövöldözik, vagy már sokat duplázott, ezzel sok X20 kupát adott a dupla esélyért és ezért úgy érzi, innentől már nem tét nélküli a dolog, minuszban van, és boldogan kiszállna ott, minha megvette volna gyémántért a kupákat.. Ez annyira lefoglalhatta, hogy észre sem vette, eddig csak az egyetlen lövésem volt, a többit mind Ő tornázta fel ilyen szépen! :D Ekkor elkezdtem löni rá, a kb. 400 kupát 3. lövésre kiadta. :) Ezen gondolom, nagyon felháborodott a szomszi, és itt Neki is kell nyerni valamit jelmondattal, megint nekiállt! :D :D
Lehet, hogy segitettek Neki most, mert más is felfigyelt rá, vagy eléggé sokat költhetett, de megint 400-on a kupa! :D Volt 4 lövésem még, ezt meg 2 után adta ki! :D Ezután már csak a 10%-osra rugott, amire 170-nél becsatlakoztam, a2. lövést dupláztam, azt is elvittem! :D Az egész mutatvány lezajlott kb. 15 perc alatt, ennyi ideje mindenkinek van a játékra.
Még mielőtt valaki kibogarászná, spórolok Neki időt, igen, Whiskeyssel céhtársak vagyunk, de nem Tőle tudom a "taktikát", magamtól is "volt annyi eszem" hogy igy játsszam az Eventet. :)
Erre meg, hogy kinek van ideje, esze, kinek gyémántja, kinek mindhárom, vagy egyik sem, azt tudom irni : Akinek esze van, de nincs se gyémántja, se ideje az megy mindig a biztosra, meg a 20%-osra, ha már van rajt 2-3 lövés, valamint, ha szerencsés, és belefut egy 5%-os Jackpotba néha, akkor arra lövi el. Aki gyémántol, annál kb. mindegy, hogy van-e esze, ideje, vagy nincs, előbb-utúbb valamit nyerni fog. Akinek van elég rafkója, és ideje is, tudjuk, 100 % -ban tud itt teljesiteni, gyémánt nélkül is akár, vagy minimális gyémánt használattal, ha nem olyan szerencsés.
Akinek meg se esze, se ideje, se gyémántja, az se keseredjen el, a fokozott izgalom állapotát egy másik sikon ugyan, de Ő is átéli. Bár az igaz,nem sok kupát visz majd haza, de többnyire nem is a kupaszerzés az Ő szerepe ezen az Eventen, hanem hogy áldozatul essék egyik ravaszdi szomszédjának... :D
Egy dolgot azért ne felejtsünk el: Ez az Event nem tojásdugdosás, nem az előzékenykedésről szól, hiszen akkor a céhen belül zajlana. A Szomszédoddal küzdesz meg a kupákért, aki ellen igenis taktikát kell használnod, mint amikor megtámadod, csak ott a gép válaszol a taktikádra, ez meg interaktiv.
Sok sikert Mindenkinek, aki olvassa, és sok kupát nyerjetek! :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser24487

Guest
Végülis leirtad,hogy mekkora szerencséd volt!!
Ha jellemezni kellene ,ez a játék 10% -ban taktika,és 90%-ban szerencse kérdése.
Lehet ódákat regélni,de ami jobban izgat,hogy mik a nyeremények!! és mennyiért!!
Nekem a focipálya nagyon csúnya lett!! egy modern stadion sokkal jobban mutatna a városokban!!
A lelátók,hát nagyon durván néznek ki:) 7 nyeremény van azthiszem a ládában,4-nél tuti mindenki szivja a fogát:)
De örülni kell mindennek,hisz a pohár félig tele van:).Ja a tippelős verseny az egy jó ötlet volt,az tetszik nagyon,lehetett volna még egy ,ahol a pontos végeredményre lehetett volna tippelni,mondjuk egy ládanyitásért:)
 

Vanek ur

Aktív tag
Szőrszálhasogatás, ennyit tudok mondani! :D Semmi lenézés nincs benne... Szeretem amikor mások jobban tudják mondjuk én mire gondolok ha mondok valamit! :D Az asszony szokta ezt csinálni, ő tudja, hogy én ezért vagy azért mondok valamit, és mondhatok én akármit, úgysem azt hiszi el, hogy én milyen indíttatásból mondom amit, és milyen gondolatok vannak mögötte valójában, hanem azt amit ő bele akar látni! :D Nah ezt csinálod te is, ti is! Semmi lenéző nem volt az írásomban! Aki ide feljön, és az eventet szídja, az már komolyan foglalkozik vele! Márpedig aki komolyan foglalkozik vele, sok időt rászán, még a fórumra is feljön szitkozódni, sírni, mindegy, az már a taktikázásra is tudna időt szánni! :D Innentől fogva, pedig az ilyen valóban egyszerűen nem túl okos ha mégsem teszi. Hol a francban volt szó az én soraimban olyanokról akik napi 2 percet játszanak, és nem tudnak taktikázni? Olyanok itt sem fognak írkálni, de még olvasgatni sem, mérd le mennyi idő csak ezt az egy topicot elejétől a végéig elolvasni! Ha mégis a napi 2 perc mellett itt fognak írkálni, mert annyi időt rászánnak, akkor megint nem túl okosak, hisz ezt az időt is fordíthatták volna taktikázásra és a játékra magára a fórumon való kötekedés helyett. :D
Egyszerűen szőrszálhasogatók vagytok, ennyi a történet, és ti jobban tudjátok én lenézek-e bárkit vagy nem. :D Úgy akarjátok értelmezni a soraim ahogyan nektek jólesik, szeretnétek rajta megsértődni, akkor írhatok én bármit, úgysem fogjátok másként értelmezni, úgy ahogyan én gondolom. Egy árva lenéző szavam nem volt, csak összemosod folyamatosan a dolgokat! Én a fórumozókhoz szóltam, akiknek van idejük és kedvük még a fórumot is bújni, hogy jönnek ide egyáltalán azok, akik az egész játékra napi 2 percet szánnak csak, ők soha nem is fognak tudni ennek a topicnak még a létezéséről sem, mégis rajtuk lovagolunk! :D
Ha pedig valaki sok időt szán a játékra, komolyan veszi, de mégsem eredményes, az valóban nem túl okos, ez sem lenézés, csak ténymegállapítás, ráadásul az ilyen játékosoknak kívántam segíteni azzal, hogy helyettük gondolkodom, ha az önzetlen segítségnyújtásból valakinek az következik én lenézem az ilyeneket, azzal megint nem nagyon tudok mit kezdeni...

OK. Kezdjük előről a dolgot. Majmoztál? Igen. Voltak hasonló megnyilvánulásaid? Igen (pl.: "ész nélkül csinálják", "mint a bolond elléptetni a kereket", "nem nyitogattam eszetlenül", "emberünk azért mert ostoba", stb.). Akkor? És az nem mentség, hogy ki 'ütött' először (ha azt akarod felhozni, hogy de hát téged támadtak először). Vagyis voltak ilyen jellegű megszólalásaid, mégha esetleg nem is ezt akartad volna átadni - de mégis ezt adtad át (és ezért nem gondolok bele semmit többet, mint ami benne van; mert az viszont tényleg benne van).

De ezt a vitát is kezdjük a legelején. hwc csaba írta ezt. Egyetértesz vele? Ha nem, akkor miért kezdted védeni? Miért nem szólalhatok fel ellene? És miért akarsz bele mást magyarázni, mint ami benne van?
Igen, belekevertelek téged is (nem csak közvetlenül csabának címeztem a gondolatomat), mert a fentiek (az előző bekezdésemben írtak) alapján voltak ilyen jellegű megjegyzéseid (mégha ezt többször állításoddal próbálod tagadni, de ezek a jegyek valamiért másról árulkodnak); ugyanakkor valamiért nem vagy képes elfogadni, hogy valakinek nincs annyi ideje/pénze, hogy ugyanazt a taktikát alkalmazza, amit Te. Mert azt is leírtam, hogy nem az időn múlik; hanem a szerencsén is, hogy akkor legyen szabadideje valakinek, amikor felmegy a szerezhető kupák száma 1000 környékére (mert -mint írtam példaként- 1,5 óra jelenlét sem garantálja, hogy másvalaki fel fogja vinni a kupák számát akár 500-600-as magasságba is akkor, amikor X-nek éppen jó, és ráér) - de ezt sem vagy hajlandó elfogadni. Pedig én nem támadtalak, csak jeleztem, hogy nekem nem tetszik ez a fajta stílus - többet már tényleg nem akarok tenni ezért. Ha megérted, és elfogadod, akkor jó; ha nem, akkor meg ez van (én is ÍJ (így járt(am)), meg Te is :) )...
 

DeletedUser

Guest
OK. Kezdjük előről a dolgot. Majmoztál? Igen. Voltak hasonló megnyilvánulásaid? Igen (pl.: "ész nélkül csinálják", "mint a bolond elléptetni a kereket", "nem nyitogattam eszetlenül", "emberünk azért mert ostoba", stb.). Akkor? És az nem mentség, hogy ki 'ütött' először (ha azt akarod felhozni, hogy de hát téged támadtak először). Vagyis voltak ilyen jellegű megszólalásaid, mégha esetleg nem is ezt akartad volna átadni - de mégis ezt adtad át (és ezért nem gondolok bele semmit többet, mint ami benne van; mert az viszont tényleg benne van).

De ezt a vitát is kezdjük a legelején. hwc csaba írta ezt. Egyetértesz vele? Ha nem, akkor miért kezdted védeni? Miért nem szólalhatok fel ellene? És miért akarsz bele mást magyarázni, mint ami benne van?
Igen, belekevertelek téged is (nem csak közvetlenül csabának címeztem a gondolatomat), mert a fentiek (az előző bekezdésemben írtak) alapján voltak ilyen jellegű megjegyzéseid (mégha ezt többször állításoddal próbálod tagadni, de ezek a jegyek valamiért másról árulkodnak); ugyanakkor valamiért nem vagy képes elfogadni, hogy valakinek nincs annyi ideje/pénze, hogy ugyanazt a taktikát alkalmazza, amit Te. Mert azt is leírtam, hogy nem az időn múlik; hanem a szerencsén is, hogy akkor legyen szabadideje valakinek, amikor felmegy a szerezhető kupák száma 1000 környékére (mert -mint írtam példaként- 1,5 óra jelenlét sem garantálja, hogy másvalaki fel fogja vinni a kupák számát akár 500-600-as magasságba is akkor, amikor X-nek éppen jó, és ráér) - de ezt sem vagy hajlandó elfogadni. Pedig én nem támadtalak, csak jeleztem, hogy nekem nem tetszik ez a fajta stílus - többet már tényleg nem akarok tenni ezért. Ha megérted, és elfogadod, akkor jó; ha nem, akkor meg ez van (én is ÍJ (így járt(am)), meg Te is :) )...

Ugye nem azt várod, hogy valakit aki nemhogy a játék terén, de az életemre vonatkozóan személyeskedő, tiszteletlen stílusban szólít meg, azt majd utána én emberszámba veszem és nem hordom el annak ami? Csak és kizárólag arra az egy illetőre használtam bármilyen negatív jelzőt, ezt pedig tartom is, mert aki a tanács megfogadása helyett, vagy ahelyett, hogy tovább lapozna szó nélkül, kötekedni kezd valakivel aki önzetlenül, segítő szándékkal időt szán rá, hogy megosszon egy jótanácsot, az pontosan az aminek leírtam, egy ostoba, modortalan véglény! Senki másról nem volt szó, és pont, minden egyebet te magyarázol bele! Akinek van ideje fórumozni, annak játszani is lesz. S mivel a fórumon vagyunk, szállj már le azokról akiknek nincsen ideje rá, hogy játszanak az isten szerelmére ember! :D Aki másfél órákat rászán, annak tuti lesz olyan alkalom amikor egekben a kupák száma, senki nem mondta, hogy mindig és minden nap! Pl. beléptem az imént a 3 gyémántfarmomra, kettőn magasban volt, ma már többször beléptem, korábban nem. C-n sokkal kevesebb a kupám, ott még nem kaptam el igazán magasan. Nekem sem mindig nyerő az állás ha belépek, ránézek, de azért JÓPÁRSZOR, és hidd el elég komoly szomszédságban vagyok, nem csupa kezdő vesz körül, sokan nálam is régebb óta játszanak, láttak már eventet, konkrétan ezt is (A-n), mégis el-elkapok jó állásokat! Ez az event 30 napos, bőséggel lesz lehetősége annak aki már fél-egy-másfél órát általában fent van minden nap, hátha még mellé plusz 1-2szer belép csak percekre FP-t költeni és ránéz! Hát mit nem lehet ezen felfogni??? Mindemellé pedig lenézésen rugózol, miközben nekem édesmindegy ki, hogy játszik, komolyan veszi-e! Mégis miért néznék én le bárkit akit egyszerűen nem érdekel, és ezért nem ésszel csinálja??? Ez egy JÁTÉK, s sokan nem foglalkoznak azzal mennyire eredményesek benne, pénzt sem költenek rá, mégis sok időt itt töltenek akár, nyomkodják a gombot, dumálnak chaten és ennyi, nincs ezzel semmi gond, nem is ők fognak itt siránkozni, mert ők elégedettek azzal ami van, hisz NEM ÉRDEKLI őket, hogy jobb legyen. És vannak akik a maximumot szeretnék benne elérni, mint én is, és akár a város tervezésével is órákat foglalkoznak, hogy 1db üres mező ne legyen kihasználatlan, vagy, hogy az utak aránya 13% alatt legyen és sorolhatnám! Attól még az állításom igaz az ilyen játékosokra is akik nem foglalkoznak vele, holott idejük lenne, sőt van, de lenézés semmi nincs benne, hisz nem az értelmi képességeikkel van a gond, hanem egyszerűen érdektelenség szüli az ész nélküli játékot! Ezredszerre írom a baj azokkal van, akiket rohadtul érdekel, idejárnak sírni és szitkozódni, mert még erre is van idejük, nemhogy a játékra, DE az eszüket büdös nekik használni, és ha valaki használja helyettük, abba meg belekötnek, ilyen a fent említett illető volt jelen esetben! Az ilyet sem a butaságáért nézem le, hanem mert nincs modora, tiszteletlen, amit én a magánéletemben sem tűrök el senkitől, mivel én magam sosem szólok ilyen stílusban senkihez (mielőtt belekötnél, míg ki nem provokálja), ennek pedig megint semmi köze a játékhoz és a játékstílushoz! Hányszor írjam ezt még le? Értetlenség a tetőfokon komolyan!
 

DeletedUser24612

Guest
Azért kicsit elvagytok szállva un. "taktikázók"
Vanek foglalta össze jól. Mások által összegyűjtött pontokat szeditek le. Közben hú de okosnak hiszitek magatokat, és lenézitek akik ész nélkül lőnek.
De mit csináltok, ha mindenki olyan okos lesz mint ti, és senki nem lő. Mindenki vár egy nem okosra...
Szóval kicsit több tiszteletet onnan az elefántcsonttoronyból...
Ha nem én használom ki, akkor kihasználja más. Rossz ajánlatot nem teszek ki a piacra, de ha valaki kitesz egy nekem kedvezőt simán elfogadom. Legalább ennyi előnye legyen ha már feljár a fórumra valaki.
 

DeletedUser

Guest
Ha nem én használom ki, akkor kihasználja más. Rossz ajánlatot nem teszek ki a piacra, de ha valaki kitesz egy nekem kedvezőt simán elfogadom. Legalább ennyi előnye legyen ha már feljár a fórumra valaki.

Jól írod... Ha meg annyira nem akarnám, hogy bárki taktikázzon, nem adnék tippeket, hogy csinálja! :D De mivel mindig van aki kevesebbet van fent, vagy nem érdekli, így aki akar az tud taktikázni, mert elkezdenek lőni, s ha egy elkezdi, előbb-utóbb más is csatlakozik akár... A lenézés részt pedig már szerintem elég részletesen kifejtettem, ez egy vesszőparipa amin lovagolhatnak néhányan, mert ők tudják...
 

DeletedUser23505

Guest
Focipálya??? Ez egy Szocipálya, egy 80 -as évekbeli, falusi szocipálya, a kapuk előtt található, kikopott, sárdagonyás foltokkal, a tetőlécből összetákolt kapukkal, amin szintén nem volt háló! :D Még jól is nézne ki, ill. poén lenne, ha nem lenne ott mellette az a Nairobi külvárosi részén fotózott, ledigitalizált, copypaste gettólelátó, mert ilyen ocsmányság talán még a kommunizus idején sem rongálta a borgőzös mámorban szurkoló elvtársak hangulatát! :D
A régies stilusú, meg az igénytelen között nagy különbség van. Ez a "Focipálya" egy rendezett vaskori városban is kirivóan hányigerkeltő egy undormány... :D
 

DeletedUser20993

Guest
26 lövés a 20%-ba és semmi. Ez lassan már a szánalmas szinvonal alá sűlyed. Ebből 5 lövést gyémántért vettem. Nagy az éhség a cégnél ahogy látom. Szégyen.
 

DeletedUser24919

Guest
Ha nem én használom ki, akkor kihasználja más. Rossz ajánlatot nem teszek ki a piacra, de ha valaki kitesz egy nekem kedvezőt simán elfogadom. Legalább ennyi előnye legyen ha már feljár a fórumra valaki.

Látom nagyon "megértetted" a mondanivalót, csak kár, hogy nem erről írtam...
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent