Kibeszélő FoE focikupa 2016

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser24757

Guest
űűű kb 60 lövésből lett egy nyerésem, és nyertem 355 kupát :O :O :O
 

DeletedUser

Guest
Rossz a taktikád, de nagyon...
Arvahall: http://prntscr.com/begw2s
Brisgard: http://prntscr.com/begx4s
Cirgard: http://prntscr.com/begy7g
Dinegu: http://prntscr.com/begzsm
Arvahallon még a 4szer 8órás termelést kérő küldi sincs kész, B-C-n az már igen, D-n egyedül az utána következő 7 pont költés is. Ugye nem gondolod, hogy ez mind csak szerencse, minden szerveren, úgy, hogy az A-n kívül a többire beléptem 3szor, nem figyeltem folyamatosan a helyzetet stb... Leírtam a taktikát... Persze ha mindig 100 kupánál kezdesz el lövöldözni, akkor magadra vess, meg akkor is ha sosem veszed meg a dupla esély opciót...

EDIT: ránéztem A-n mután megírtam, 800 fölött volt az állás, volt egy csomag rakin meg pár a számlálón, hát hajrá, VÉGIG vettem 20 kupáért a duplázót, és 1015-nél behúztam...
 

DeletedUser20435

Guest
Sziasztok.
Az érdekelne, hogy a pálya és a lelátók adnak-e bármilyen bónuszt, vagy csak a területet foglalják és mekkora terület kell hozzájuk? Köszi
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Sziasztok.
Az érdekelne, hogy a pálya és a lelátók adnak-e bármilyen bónuszt, vagy csak a területet foglalják és mekkora terület kell hozzájuk? Köszi

A lelátók boldogságot adnak, van amelyikhez kell út, ergo kult épület, és van dekor. A pálya pedig ugyanolyan, mint a bazár, termelőpület, 24órában ugyanúgy 2FP-t termel...
 

DeletedUser24757

Guest
a 24 órás küldinél járok, eddig minden rúgást felhasználtam, talán 1-et nem kaptam meg a legelején..
van kereken 0 kupám, úgy hogy 280-at véletlen össze szedtem és elhasználtam egy medálra..
hiába vártam meg 20 rúgást, 775 pontot, elkezdtem elnyomni a 20 rúgást, kb 14-nél volt duplázás, és mégse nyertem meg, és előttem se vitte el senki..
tudod mi a különbség kettőnk között? nem a taktika kérdése..
hanem az, hogy gondolom te a való életben egy kis mázlista pöcs vagy, és semmiért nem kellett még igazán küzdened.... gratulálok, csak igy tovább (Y)
 

DeletedUser

Guest
a 24 órás küldinél járok, eddig minden rúgást felhasználtam, talán 1-et nem kaptam meg a legelején..
van kereken 0 kupám, úgy hogy 280-at véletlen össze szedtem és elhasználtam egy medálra..
hiába vártam meg 20 rúgást, 775 pontot, elkezdtem elnyomni a 20 rúgást, kb 14-nél volt duplázás, és mégse nyertem meg, és előttem se vitte el senki..
tudod mi a különbség kettőnk között? nem a taktika kérdése..
hanem az, hogy gondolom te a való életben egy kis mázlista pöcs vagy, és semmiért nem kellett még igazán küzdened.... gratulálok, csak igy tovább (Y)

Válogasd meg a szavaid öcsi! A szerencse olyan távol áll tőlem, hogy azt el sem tudod képzelni, na nem mintha közöd lenne hozzám! A kettőnk közti különbség az, hogy te siránkozol itt, hogy nincs szerencséd, én pedig tervezek amennyire lehet... Előlem is vittek el ma is 500+ és 800+ kupát, úgy, hogy lőttem érte jópárat, és, kezdjek el károgni, hogy de sz*r az event? :D Vicc! Ne csináld ha nem tetszik, a személyeskedést meg szélsebesen fejezd be!
 

DeletedUser24612

Guest
Én is tudom hogy ezt kellene csinálni, de ezek szerint az én szomszédaim okosabbak, mert még 500 -at sem láttam. Ez egy szerencsejáték, van akinek szerencséje van/lesz, a többségnek nem. A 3 tárgyat a biztos 10 -el számoltam.
 

DeletedUser24757

Guest
ja, ha távol állna tőled a szerencse akkor nem nyernél, ez nem taktika kérdése..
okay pro, te vagy az istencsászár :O
 

DeletedUser

Guest
ja, ha távol állna tőled a szerencse akkor nem nyernél, ez nem taktika kérdése..
okay pro, te vagy az istencsászár :O

Tényleg ostobább vagy, mint az elképzelhető. :D Sokkal kevesebb eredményes lövésem van, mint sok szomszédomnak, csak én jókor lövök, ezért sok kupám van. Biztosan szerencsésebb vagyok náluk, amikor most is a sávon az fut végig, hogy valaki egymás után 3-400 kupákat vitt 4-5ször, közben senki más nem próbálkozott sikeresen, nyilván én vagyok az überszerencsés mert 4-5-ször össz 2 nap alatt találtam, amennyi találatot az 5%-os kísérlettel valaki 10 percen belül is összehoz, de csak annyit kupát szerez vele amit én egy lövéssel. :D Komolyan ennyire egyszerű vagy, tényleg, hogy ezeket az alap összefüggéseket sem érted meg, hogy semmivel nem kell szerencsésebbnek lenni másoknál, nem kell többször sikerüljön a lövés, mint bárkinek, csak az kell, hogy az én találatom 1000 kupánál jöjjön, míg mások 100-nál lövöldöznek? Hihetetlen, hogy ezt képtelen felfogni valaki, és ostobán szajkózza, hogy ez nem taktika kérdése... Nem csodálom, ha neked mindenért keményen kell küzdened, az eszed nem sokat segít, hogy könnyebb életed legyen...
Ezzel be is fejeztem, én segítőkészen megosztottam, hogyan is érdemes csinálni, hogy ugyanannyi sikeres próbálkozással a 280 helyett első nap 3000 kupád legyen, s erre ezt a gusztustalan, féltékeny, személyeskedő, és mindenekfelett ostoba reakciót kapom! Maradj csak abban a táborban aki feltornázza a nyerhető kupák számát, majd idejön sírni, én meg maradok abban aki akkor kezd el lőni, és elviszi! :D További jó fröcsögést rólam!
 

DeletedUser23868

Guest
Tényleg ostobább vagy, mint az elképzelhető. :D Sokkal kevesebb eredményes lövésem van, mint sok szomszédomnak, csak én jókor lövök, ezért sok kupám van. Biztosan szerencsésebb vagyok náluk, amikor most is a sávon az fut végig, hogy valaki egymás után 3-400 kupákat vitt 4-5ször, közben senki más nem próbálkozott sikeresen, nyilván én vagyok az überszerencsés mert 4-5-ször össz 2 nap alatt találtam, amennyi találatot az 5%-os kísérlettel valaki 10 percen belül is összehoz, de csak annyit kupát szerez vele amit én egy lövéssel. :D Komolyan ennyire egyszerű vagy, tényleg, hogy ezeket az alap összefüggéseket sem érted meg, hogy semmivel nem kell szerencsésebbnek lenni másoknál, nem kell többször sikerüljön a lövés, mint bárkinek, csak az kell, hogy az én találatom 1000 kupánál jöjjön, míg mások 100-nál lövöldöznek? Hihetetlen, hogy ezt képtelen felfogni valaki, és ostobán szajkózza, hogy ez nem taktika kérdése... Nem csodálom, ha neked mindenért keményen kell küzdened, az eszed nem sokat segít, hogy könnyebb életed legyen...
Ezzel be is fejeztem, én segítőkészen megosztottam, hogyan is érdemes csinálni, hogy ugyanannyi sikeres próbálkozással a 280 helyett első nap 3000 kupád legyen, s erre ezt a gusztustalan, féltékeny, személyeskedő, és mindenekfelett ostoba reakciót kapom! Maradj csak abban a táborban aki feltornázza a nyerhető kupák számát, majd idejön sírni, én meg maradok abban aki akkor kezd el lőni, és elviszi! :D További jó fröcsögést rólam!

Ne hagyjätok abba! Bontok egy chipszet.
 

Vanek ur

Aktív tag
Pár gondolat: a 'taktika', amit Whiskey-s használ, az tulajdonképp a mások kihasználása. Sokan így játszunk; de ha mindenki ilyen módszerrel játszana, akkor nem lenne még 300-400-as nyeremény sem (hiszen akkor mindenki csak állna a 11 lövésével, és várná, hogy valaki kezdjen már rúgni valahol valamit) - így nem érdemes az egyik oldalnak se támadnia a másikat; elég, ha mindenki elfogadja, a rá aggatott jelzőket (hiszen ez végülis igaz is :D ). Azon kívül nem tud mindenki folyamatosan játszani; így aki ezt mégis meg tudja tenni, annak nagyobb az előnye; hiszen akkor tud lépni, amikor kezd kialakulni egy lehetőség (valamint aki vesz lövéseket gyémántból, az meg ugyanígy növeli a saját esélyeit; vagyis megint nincs egy szinten az ingyenes, és a fizetős - de ezért megint nem kell lenézni se az ingyenest, se a fizetőst). Végül pedig ehhez a taktikához is kell szerencse, mert nekem volt olyan is a bétán, hogy a 700 körüli kupás nyereményt elkezdtem a duplázóval megszerezni, és tulajdonképpen elvesztettem 180 kupát, de nem sikerült nyernem, viszont a 9. rúgásom után közvetlenül (még a 10. előtt) meg elvitte más. Sajnos ilyen a szerencse; és hiába a jó taktika, ha Fortuna szeretne s@ggbe b@szni, akkor úgyis megteszi. :D

Vagyis a 'taktika' használatával (illetve a megvásárolt lövésekkel) csak kicsit lehet növelni a szerencse-faktor mértékét, de attól még a szerencsén múlik minden (illetve a minél hosszabb jelenléten, hogy egyáltalán bele lehessen lépni az esetleges lehetőségekbe, és ne maradjon valaki le róluk - mert hiszen, aki naponta csak 1-2-3 alkalommal tud fellépni pár percre, annak csak az az esélye, ha csak saját emelésekkel szerez 200-300 kupás nyereményt; vagy csak a kisebb kupaértékű nagyobb szerencsefaktorúakat támadja, és szerez 100-200 körülit a 11 lövésével; vagy rámegy a biztos 10-re).
 

DeletedUser

Guest
Pár gondolat: a 'taktika', amit Whiskey-s használ, az tulajdonképp a mások kihasználása. Sokan így játszunk; de ha mindenki ilyen módszerrel játszana, akkor nem lenne még 300-400-as nyeremény sem (hiszen akkor mindenki csak állna a 11 lövésével, és várná, hogy valaki kezdjen már rúgni valahol valamit) - így nem érdemes az egyik oldalnak se támadnia a másikat; elég, ha mindenki elfogadja, a rá aggatott jelzőket (hiszen ez végülis igaz is :D ). Azon kívül nem tud mindenki folyamatosan játszani; így aki ezt mégis meg tudja tenni, annak nagyobb az előnye; hiszen akkor tud lépni, amikor kezd kialakulni egy lehetőség (valamint aki vesz lövéseket gyémántból, az meg ugyanígy növeli a saját esélyeit; vagyis megint nincs egy szinten az ingyenes, és a fizetős - de ezért megint nem kell lenézni se az ingyenest, se a fizetőst). Végül pedig ehhez a taktikához is kell szerencse, mert nekem volt olyan is a bétán, hogy a 700 körüli kupás nyereményt elkezdtem a duplázóval megszerezni, és tulajdonképpen elvesztettem 180 kupát, de nem sikerült nyernem, viszont a 9. rúgásom után közvetlenül (még a 10. előtt) meg elvitte más. Sajnos ilyen a szerencse; és hiába a jó taktika, ha Fortuna szeretne s@ggbe b@szni, akkor úgyis megteszi. :D

Vagyis a 'taktika' használatával (illetve a megvásárolt lövésekkel) csak kicsit lehet növelni a szerencse-faktor mértékét, de attól még a szerencsén múlik minden (illetve a minél hosszabb jelenléten, hogy egyáltalán bele lehessen lépni az esetleges lehetőségekbe, és ne maradjon valaki le róluk - mert hiszen, aki naponta csak 1-2-3 alkalommal tud fellépni pár percre, annak csak az az esélye, ha csak saját emelésekkel szerez 200-300 kupás nyereményt; vagy csak a kisebb kupaértékű nagyobb szerencsefaktorúakat támadja, és szerez 100-200 körülit a 11 lövésével; vagy rámegy a biztos 10-re).

Attól függetlenül, hogy Te is túlzottan a szerencsére hegyezed ki, legalább látod a lényeget! Igen, kihasználom azt, hogy mások ész nélkül csinálják, 100-nál kezdenek lőni, akár mert nem gondolkodnak, akár mert alig vannak fent. Igen ha már lőttem 15-öt, és elfogy a lehetőségem, veszek gyémántért, igen régen sok gyémántot vásároltam is, de ma már csak az van amit a kutak adnak, 3 szervert csak ezért tartok, 20+ kutam van azokon, mást nem csinálok csak beszedem. Ahogyan írod, s ahogyan én is írtam csak tegnap előlem is kétszer is vittek el kupát, egyszer 500 és egyszer 800 fölöttit, pedig már sokat lőttem érte. Ez szerencse, vagy inkább annak hiánya. DE, ha és amennyiben más épp nem lődöz velünk egyidőben, akkor nincs olyan, hogy szerencse vagy nem, az csak annyit számít, hogy a 3. vagy a 30. lövésből találunk, olyan nincs, hogy soha! A számok alapján ÁTLAG, mondom ÁTLAG 20 lövésből lesz találatunk 5% esélynél, nagyjából minden játékosnak ugyanannyi, megegyező számú próbálkozásból ebben is biztos vagyok! Nyilván aki felhasznál gyémántot, vagy sokkal többet van online, előnyből indul, több lövése lehet, plusz jobb eséllyel van itt, amikor érdemes lőni, ezt is leírtam, A-n ahol be vagyok lépve 7000+ kupám van, a másik 3 ahova csak benézegetek néha pedig csak 3000-2000-2000, ergo össz kb annyi, mint A-n egyedül...
Magyarul van szerepe a szerencsének:
1. itt van-e az ember amikor érdemes lőni - totálisan kiküszöbölhető, itt kell lenni, és máris nincs ez a faktor :D
2. mennyire eszes a szomszédság, próbálnak-e ők is inkább kivárni - nem befolyásolható, de szinte 100%, hogy lesz aki lő 100-nál is
3. ha jó az állás és elkezdünk lőni, lő-e velünk párhuzamosan még más, hisz akkor lutri melyikünk viszi, én tegnap ugyanannyiszor vesztettem ilyen versenyfutást, mint ahányszor nyertem, nyilván a világ legszerencsésebbje vagyok :D
4. mennyi lövésből tudjuk elvinni a nyereményt, 3 vagy 30, van-e rá elég lövésünk - kiküszöbölhető gyémánttal teljes mértékben
Ennyi a történet, aki lő, az találni fog, nem szerencse kérdése, maximum szerencsétlenségé, hogy vele párhuzamosan lődözve más megnyeri-e előbb, bár legközelebb meg fordul a kocka...
 

DeletedUser24348

Guest
Miféle taktikáról beszéltek?
Teljesen mindegy hogy a díj 100% vagy 900%, az esély nem lesz több, csak a nyeremény. Attól hogy több a nyeremény nem lesz nagyobb a nyerési esély.
 

DeletedUser

Guest
Miféle taktikáról beszéltek?
Teljesen mindegy hogy a díj 100% vagy 900%, az esély nem lesz több, csak a nyeremény. Attól hogy több a nyeremény nem lesz nagyobb a nyerési esély.
Ez így van. Nem lesz más az esély. Viszont az nagyon nem mindegy, hogy abból a 2-3-4 találatból amit egy nap átlag össze lehet hozni az ember szerez 300 kupát, vagy 3000-et, ez a taktika. Azt senki ne várja, hogy minden lövése talál, az esély 5%, még folyamatosan duplázva is 10, de az nem is éri meg ha 100 kupa az össz díj. Átlag 20-ból egy találat, 100-ból 5, ezt tudomásul kell venni. Én sem vagyok szerencsésebb, mint más, nekem sincs több találatom, mint bárkinek, egyik nap se volt több 5-nél egy szerveren, pedig én vagy 90 lövést már vettem is össz a 4 szerveren, nagy részét az A-n, ebből kiszámolható, hogy jó sok próbálkozás kellett hozzá, hogy ennyi találatot elérjek, viszont hülye nem vagyok, ha lőttem 20-at és 1000-nél is több kupa a díj, természetesen 10-10 gyémántokat rászánok, mert az átlag alapján tudom, hogy lassan reális, hogy találjak. Aki nem teszi meg az szívhatja a fogát, leállt mielőtt jó eséllyel végre behúzta volna a díjat, majd utána talál egyet 20%-on 45 kupáért, és nem érti, hogy utána megint miért 30 lövés mire az 5%-on bemegy...
Viszont tényleg unalmas már ez a téma, én két éve is játszottam ezt az eventet, akkor is tökéletesen jól ment, 700asával 125kupákért összesen 112ezer medált szedtem össze. Pont olyan, mint a nyári, nincs a keréken amit szeretne az ember, nem kezdi el, mint a bolond elléptetni a kereket a saját jegyéből, vár, míg más megteszi, és akkor pörget ha az van fent amit akar, hát itt sem kezdem el magam a lődözést 100 kupáknál, így minden találatom sokat hoz, míg mások akik 100-nál kezdik, ugyanannyiból negyed annyi kupát sem húznak be. 2 téli és egy nyári eventen 75db tudás szentélyt hoztam össze, persze jó sok gyémánt is benne volt, de pl. legutóbbi télin 13 szentély már az első gyémis nyitás nélkül megvolt, mert más napokon nem nyitogattam eszetlenül, minden csillagot a szentélyre tartogattam, ahogy írtam nyárin soha nem léptettem a kereket, mindig kivártam míg mások megteszik, nem pazaroltam a saját lehetőségeim. Érdekes, működik mindig. Aki nem ezt csinálja, az ne az eventet hibáztassa, hogy semmi nem jön össze neki! Ennyit az esélyekről. Mindenki úgy csinálja, ahogy akarja, én tényleg segíteni kívántam azzal, hogy rámutatok, hogy érdemes csinálni, hogy a kevés találatból is sok kupája legyen az embernek, de úgy látszik a többség nem fogékony, inkább megy a saját feje után, és utána itt szitkozódik...
 

DeletedUser24487

Guest
:) Itt nem agytrösztök játszanak:)
Nekem a nyeremények nem tetszenek!!
Valamint a biztos nyereményekért ,amik kicsit jobbak,túl sok kupát kérnek értük!! 6500,meg 4500 kupa az nem kevés,
akik naponta 1-2 órát játszanak ,azoknak nincs idejük várni egy jó lehetőséget,érdemes nekik a 10% osat lőni szerintem,ott elég szép kupát nyerhet,bár volt már,hogy 20-30 lövés sem ment be:)
 

DeletedUser

Guest
:) Itt nem agytrösztök játszanak:)
Nekem a nyeremények nem tetszenek!!
Valamint a biztos nyereményekért ,amik kicsit jobbak,túl sok kupát kérnek értük!! 6500,meg 4500 kupa az nem kevés,
akik naponta 1-2 órát játszanak ,azoknak nincs idejük várni egy jó lehetőséget,érdemes nekik a 10% osat lőni szerintem,ott elég szép kupát nyerhet,bár volt már,hogy 20-30 lövés sem ment be:)

Nos igen, a nyeremények tekintetében kijelenthető, az Inno nem veti meg, ha gyémántot költünk. :D Amúgy, nem sok különbség van, a télin ugyebár 2000 gyémántért lehetett megvenni bármit, itt 4000 gyémánt a 10000 kupa, 6250 kupa a szentély, kút stb. Ergo alig több, mint átlag 2000 gyémánt ugyanúgy, hozzáéve, hogy itt ugye az ingyen szerzett kupák is belemennek, míg a téli ugye tisztán ennyi gyémánt... A húsvéti eventet se véletlenül változtatták meg, 500 tojás volt mindig a kút, pl. én tavaly 9db 300as ládát nyitottam, ergo minimális gyémánt ráfordítással akár 6 kutat is szerezhettem volna, ha arra megyek, míg a ládából semmi értelmeset nem kaptam. A cél az, hogy ha specifikusan hajtasz valamire, akkor az ne legyen egyszerű, ha nem kockáztatsz érte ládával, amiből nem fogsz kapni, vagy max 1-2szer, akkor a tuti megvételre költs gyémántot, jó sokat... Sajnos ez ilyen. Ezért írtam le azt a tanácsom is, hogy ezen az eventen aki már progresszív kor körül jár legalább, és nincs meg neki minden medálért elérhető terület, akkor hajtson medálra, mivel azért azt elég olcsón, elég sokat be lehet szerezni, ez nem csak az én tanácsom, béta fórumon is az okosabbak fejtegették ezt, nagyon könnyen, nagyon sok medálra lehet szert tenni, nekem ez már nem opció, de ha hiányozna még a területekből, akkor tuti arra hajtanék...
 

DeletedUser24612

Guest
Whiskey-s

Te átlag játékosnak gondolod magadat? Nem mondom én is kocka vagyok, de a közeledbe sem érek. 3 világon termeled a gyémántot, stb ... Hasonlítsd össze magadat azzal aki szerint naponta 2x belépni kockaság és ki kellene az összes ilyent tiltani :). Neked bejön a dolog, másnak teljesen használhatatlan. Semmi gond aki fizet vagy sokat játszik jobban halad, de azért ebből általánosítani hogy mindenki más hülye nem kellene.
 

DeletedUser

Guest
Whiskey-s

Te átlag játékosnak gondolod magadat? Nem mondom én is kocka vagyok, de a közeledbe sem érek. 3 világon termeled a gyémántot, stb ... Hasonlítsd össze magadat azzal aki szerint naponta 2x belépni kockaság és ki kellene az összes ilyent tiltani :). Neked bejön a dolog, másnak teljesen használhatatlan. Semmi gond aki fizet vagy sokat játszik jobban halad, de azért ebből általánosítani hogy mindenki más hülye nem kellene.

Nem a fizetésről van szó, utoljára jövő előtt vettem gyémántot... Valaki meg 4 világban is játszik rendesen, ahhoz képest én csak a kutakat beszedni lépek be, napi 2 percre... Régen csak eventeken lépem be, két event közt mindig törlődött is a város, mert nem léptem át vaskorba, és hónapokig tartó inaktivitás miatt ment a levesbe, így kövi eventnél mindig előről kezdhettem, úgy a legkönnyebb megcsinálni, pár perc felderítés, 3 pontos kutatás stb... Egyszer már nem törlődött, hát elkezdtem kutakat gyűjteni, ennyi, ettől nem vagyok kockább azoknál akik 4 különböző játék 8 különböző szerverén nyomják, sokan vannak. Az más, hogy időm sok van, így többet tudok online lenni, ezért sem fogok elnézést kérni, ez egy hobbi, én meg szeretek eredményes lenni. Attól, hogy valakinek nincs ideje, nem lesz hülye, én ezt nem írtam sehol. De azt, hogy miért támad be valaki, amikor segítőkészen megosztok egy taktikát, azt nem igazán értem! Én se lógok fent b-c-d szervereken, mégis 5500-2500-2300 kupám van, pedig csak random belépek max 2-3szor egy nap, és lövök, utóbbi 2-n pl 400as a max találatom, mert épp nem volt még magasabb szinten amikor benéztem. Szóval kevesebb idővel is lehet azért taktikázni, s nem engem anyázni, amikor segíteni akartam... Nem arról volt szó, kinek mennyi ideje van, mikor lép be stb., hanem arról, hogy emberünk azért mert ostoba, és nem lát meg alap összefüggéseket, engem kezd el lepöcsözni, mert segíteni akartam! Semmi rosszat nem írtam senkiről, míg ez a majom el nem kezdett személyeskedni, csak mert neki semmi nem sikerül! Sajnáltatja magát, hogy 60 lövésből 355 kupája lett, de azért 280-ért vett medált, meg 14-szer 20 kupáért a dupla esélyt... Érdekes, nem áll össze, akkor mégsem csak egy lövés talált a 60ból, jah, hogy ezt elfelejti, hogy lődözött még össze-vissza, és talált, ami befolyásolja a valószínűségét egy újabb találatnak amikor értékesebbet foghatott volna? Az okos tanács megfogadása helyett meg sír és személyeskedni kezd, hát ennyit erről!
Azt meg, hogy te is miért engem találsz be, nem nagyon értem, amikor senkiről egy rossz szavam nem volt, nem idiótáztam le senkit, megtarthattam volna magamnak is a taktikát, nem tettem. Azt viszont, hogy valaki aki értetlen és képtelen átlátni valamit, csak féltékeny és jön itt a szerencsével, mert az én 3 találatom nem 100 kupánál hanem 1000-1500-nál született, míg másoké 100-nál az nem fér bele nálam! Egy modortalan, tiszteletet hírből sem ismerő jellem, az ilyeneket pedig nem kultiválom! Aki nem ilyen, az vagy örül a tanácsnak, vagy nem foglalkozik a témával, de semmiképpen sem kezd el engem b*szogatni és szidalmazni! A jövőben majd megtartom magamnak a véleményem, ismereteim, és jót röhögök maximum magamban azon, hogy egyesek mit összeszenvednek még egy ilyen egyszerű játékban is, amivel semmi baj nem lenne, ha játéknak fognák fel mellé, és nem érdekelné őket a siker, de nem így van, gondolkodni büdös, de az eredményesség viszont fontos, ha nincs, jön a károgás, döntsük el, "komolyan vesszük", vagy nem, ha igen, akkor próbáljuk megerőltetni magunkat, ha már egyáltalán szükséges ahhoz, hogy ezt az egyszerű játékot eredményesen űzzük! Köszönöm a figyelmet! :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser24843

Guest
Sziasztok!
Itt az összes nyeremény és, hogy mennyi kupába kerülnek:
Főnix szobor - 100
Prémium Lakóépület - 900
Zsivány laktanya - 5,000
Áhítat szentélye - 6,250
Inspiráció szentélye - 6,250
Napóra - 80
Nagy alapanyag csomag - 200
Tigris barlang - 3,750
Győzelmi torony - 175
Őrláng - 400
Üdvözlő kút - 70
Sámán - 675
Kívánságkút - 6,250
Lelátó - 850
Tervrajz - 225
Bajnok sátor - 3,500
Nagy pénz csomag - 125
Díszített Majomkenyérfa - 270
Dupla esély - 20
Szurkolók boltja - 2,000
Nagy Forge Pont csomag - 1,125
Közepes Forge Pont csomag - 550
Arany láda - 700
Fedett lelátó - 850
Hírességek Csarnoka - 4,500
Király - 1,300
Nagy medál csomag - 280
1 Obszervatórium tervrajz - 350
Királynő - 1,300
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent