Első javaslatok meeting

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
2014.11.05. Első meeting



White dragon:
http://forum.hu.forgeofempires.com/showthread.php?1800-Eseménynapló-Nézet

1.Javasoljuk.Legyen külön fül erre az eseménynaplóba.


2.Javasoljuk.


3.


4.Lehetséges jelenleg is: áthelyezést kikapcsolva.

------------------------------------



Szandokan:
http://forum.hu.forgeofempires.com/showthread.php?1797-Katonai-épületek-kijelzése

Javasoljuk: jelezze a meglevő ablakban a katonák-helyek számát.
Jeleze a független egységeket
Eseménynaplóban legyen egy tooltip -az alcatrazhoz.

----------------------------


RZeee:
http://forum.hu.forgeofempires.com/showthread.php?1740-Portré-hasznossá-tétele

Nem javasoljuk: A nevezetes erre való.
----------------------------------------------

Hoshi:

http://forum.hu.forgeofempires.com/showthread.php?1763-Üzenetközpont-továbbfejlesztése


Javasoljuk:
Pipával jelölhessük ki a címzetteket.
Újraküldés: változó-> új belépők megkapják,kilépők nem
---------------------------------------------------

patyomkin:
http://forum.hu.forgeofempires.com/showthread.php?1761-Cég-vagyon-védelme

Javasoljuk:alapító és még két céhtag (vezér) legyen jelen,vagy alapító és két random személy.
-------------------------------------

tattusz:
http://forum.hu.forgeofempires.com/showthread.php?1721-Taposo-akna-az-automata-cssatazas-mumusa

További megvitatás szükséges.
---------------------------------------

Chaz :

Motiválás/takarítás értékének javítása
http://forum.hu.forgeofempires.com/...-takarítás-értékének-javítása&highlight=24385

Javaslat: egy felugró ablak-döntsd el mit kérsz a motiért
Ez után a városházán állíthassuk be,ha változtatás szükséges.
Az érték növekedjen koronként.
-------------------------------

Barackvirág felvetése:
Pvp torony helyezések nem látszanak miután lezáródott a verseny.
Tegyék láthatóvá ezeket addig,amíg a következő torony el nem indul.

---------------------------

Hoshi javaslata :
A még nem összegyűjtött termékhez vigyen ikon.(ld.: holdacska a nem termelő épületeknél.)Az eseménynaplóban az eseményeket lehessen szűrni: Motiválás, takarítás, támadás, fosztás, céhbe belépés/kilépés
 

DeletedUser24269

Guest
Sziasztok!
Köszönöm!Csak így tovább :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Vanek ur

Aktív tag
[...]
Barackvirág felvetése:
Pvp torony helyezések nem látszanak miután lezáródott a verseny.
Tegyék láthatóvá ezeket addig,amíg a következő torony el nem indul.

[...]

Ide egy ötlet: esetleg el lehetne küldeni az érintetteknek az eredményt üzenetben (vagy eseménynaplóban jelezni). Így nem marad le a végeredményről az sem, aki vasárnap éjjel már nem tud belépni arra az 1-2 órára.
 

DeletedUser10514

Guest
Tisztelt adminok! Javasolnám, hogy ez a téma kiemeltsége mellett legyen folyamatosan szerkesztett és zárt, amolyan könyvjelző jellegű, mert különben úgy jár, mint az "ötletek sokasága", hogy mindenki elkezdi itt fújni a magáét, mert lusta átnézni a többi témát!
 

DeletedUser23944

Guest
Nagyon rossz ötlet volt az 1.50 verziótól, hogy a zöld pipa a kincskeresésnél nem látszik állandóan!
:((
 

DeletedUser23652

Guest
Szeretném megkérdezni, h per pill. 2016-ban itt a fórumon nagyon sok jó ötletet olvastam. Mind a GvG, mind a piac, mind a globális pontokkal vagy a szomszédsággal kapcsolatban (harcos - termelő). Voltak ötletek, amiket vagy admin vagy más játékos megcáfolt - érvelt az mellett, hogy miért nem kivitelezhető vagy miért nem lenne jó ötlet. Viszont olvassa valaki ezeket az ötleteket? Úgy értem olvassa olyan, aki tovább tudná küldeni a "központba"??? Mert ha csak írjuk az ötletek, de visszajelzés nem jön, h ezt és ezt elküldtük vagy reakció sem jön, akkor miért írjuk le???? Nyilván nem vagyok egyedül, aki olyan embertől várja a választ, aki tovább is tudná küldeni az javaslatokat.
Előre is köszönöm a választ - válaszokat!!!
 

DeletedUser

Guest
Igen olvassuk ,de én úgy látom nem érkezett be olyan javaslat ,ami megfelelően ki lenne dolgozva. Azt nem tudjuk ötletnek,javaslatnak felvetni ,hogy legyen több az arany ,vagy lehetne egy nevezetesnek x.y tulajdonsága. Sajnos nem jött annyi ötlet ,hogy egy csokorba megbeszélhessük és továbbítani tudjuk azokat
 

DeletedUser23652

Guest
Értem. Szerintem attól még véleményt írhattok. Ahogy nézem a fórumot az esetek jó ha 10%-ba (hasra csapva mondom ezt, ez lehet több is és kevesebb is) amire válaszoltok. Akarom pontosítani, ahol véleményt alkottok. Kapásból 4 olyan ötlet van, amit leírtunk kifejtve és nem kaptunk tőletek rá választ.
Hogy pontos legyek:
Whiskey-s és/vagy az én ötletem egybe fűzve ez ugye 2 ötlet:

https://forum.hu.forgeofempires.com/index.php?threads/kibeszélő-téma-pontszámítás-változása.2097/page-2

Kicsik védelme Nina61

https://forum.hu.forgeofempires.com/index.php?threads/kicsik-védelme.1648/

És még volt 1, de azt megvitatjátok, viszont a többire nem kaptak - nem kaptunk még választ. Ha az a gond, h nincs eléggé kidolgozva az ötlet, akkor nem tom mit vártok. Nem a mi dolgunk ezt kiagyalni, hogy hogy működne jól...se lehetőségünk arra, h teszteljük se semmink...ergo csak egy nyers ötletet tudunk adni sok esetben. Ha még is jónak gondoljátok a gondolat menetet, de "nincs eléggé levezetve", akkor is lelehet írni, h dolgozd ki a menetet, mert jónak hangzik...vagy ennyire nem voltak jók az alap gondolatok???

Ui.: nem találtam meg, h ki volt az első, aki felvette, h nem lehet megoldani, h bármennyi FP-t belehessen gyűjteni? Mert naon zavaró h egyben lehet, h belehet, de darabonként nem számolja össze és sokszor kell kattintgatni feleslegesen csak mert nem adja össze a begyűjteni kívánt FP-t...
 
Szerintem az FP begyujteses resz nem szorul tul sok magyarazatra. Minden FP-t lehessen egyszerre begyujteni. A szamlalo ne alljon meg 11-nel. :)
 

follo

Tag
Tisztelt játék készítők.
Az lenne a kérdésem, hogy a nevezeteseknek nem lehetne-e nevezetes kor fejlesztetőt kitalálni?
Mint az épületeknél csak ez a nevezeteseket léptetné 1 korral feljebb.
A másik észrevétel a zászlóvivőt nem lehetne -e törölni? roppant idegesítő és semmi haszna csak a helyet foglalja.
 

DeletedUser23560

Guest
Tisztelt játék készítők.
Az lenne a kérdésem, hogy a nevezeteseknek nem lehetne-e nevezetes kor fejlesztetőt kitalálni?
Mint az épületeknél csak ez a nevezeteseket léptetné 1 korral feljebb.
A másik észrevétel a zászlóvivőt nem lehetne -e törölni? roppant idegesítő és semmi haszna csak a helyet foglalja.

1. Mit kéne hogy fejlesszen rajta?
2. Bármelyik épületedet/egységedet tudod törölni.
 

follo

Tag
1. Mit kéne hogy fejlesszen rajta? Korokkal pl ha leraktál katedrálist gyarmatkorba most meg már a távoli jégkorszagba vagy gyarmati terméket kapsz
2. Bármelyik épületedet/egységedet tudod törölni. igen de az eventek alatt elég sokszor kapok ilyen mokkás semirekelöket.
 

DeletedUser24612

Guest
Szerintem arra gondolt hogy néha lehet nyerni, de mivel 2-3 darabom van elfér. Sokkal több plusszal jár ha az ellenfél csapata -1 egységgel kezd.
 

DeletedUser23755

Guest
1. Mit kéne hogy fejlesszen rajta? Korokkal pl ha leraktál katedrálist gyarmatkorba most meg már a távoli jégkorszagba vagy gyarmati terméket kapsz

Semmit nem kell azon fejleszteni hidd el :D A terméket adó nevi a kornak megfelelő terméket adja, vagyis ha gyarmatiban teszed le az Alexet, Szt. Márkot, Royalt stb, gyarmatit ad de ha átlépsz ipariba akkor már iparit ad... Majd nézd meg ;) Ez a menet modernig, onnantól pedig azt dob ami a kor áruinak előállításához kell de dupla mennyiséget, vagyis jégkorban jelenest fogsz kapni mert az kell a termelőkhöz. :)
 

DeletedUser23560

Guest
1. Mit kéne hogy fejlesszen rajta? Korokkal pl ha leraktál katedrálist gyarmatkorba most meg már a távoli jégkorszagba vagy gyarmati terméket kapsz
2. Bármelyik épületedet/egységedet tudod törölni. igen de az eventek alatt elég sokszor kapok ilyen mokkás semirekelöket.

A katedrális pénzt ad. A termékadó nevezetesek Progresszív korig a játékos korának megfelelő terméket adnak, modern kortól olyat, ami az adott kor termékeinek legyártásához kell. Tehát modernben gyarmist, posztmodernben iparist, jelenben progist.... stb-stb.
A "mokkás semmirekellőket" is tudod törölni az egységeid közül... :)
 

DeletedUser25204

Guest
Sziasztok! Néhány ötletet szeretnék veletek megosztani
1. Terület szerzési lehetőség küldetésekkel, természetesen a nagyon ritka ajándékok között
2. Fogadó esetleges továbbfejlesztése
3. Fogadóboltban egyszerre 2 vagy több bónusz aktiválási lehetősége

Köszönöm, hogy elolvastátok! :) Sziasztok
 

fecobatyu81

Új tag
Hali. Szerintem kellenének Új nevezetesek, amik többféleképpen használhatóak legyenek.
Pl: Termék a céhnek. De a tulajdonos döntse el milyen korit adjon.
És lehetne egy ilyen többféle termelős nevezetes ami a felhasználónak adna.

Lehetne a kocsma mellé egy boltot rakni.Amiben pénzt ,szerszámot,terméket és épületeket lehetne venni.
Persze az épület: kívánságok kútja,agy más épület nagyon sokba kerülne,arányosan a megszerezhetőségének függvényében.

Lehetne tagok vagy szomszédok közti csata, amit termékért vívnának.
Amit a rendszer az ellenfelek szintjéhez képest rakna össze csatára.Az ellenfelek véletlenszerűen lennének összegenerálva.És a győztes viszi a feltett aktuális kori terméket.
Lehetne emelni a csatánál a katonák létszámát egymás elleni csatakor pl.10 a 10 ellem vagy 12 a 12 ellen sokkal nagyobb csatatérképpel.

A győzelmi toronynál ,a befejesésekor ne csak a győztest jelezze, hanem az 1.2.3. helyet is.Mert azt is elérni kemény meló.
 
sziasztok.
nézegetem a rendszeresen jövő agitálást hogy "most" mennyire megérné gyémántot venni,mert bónuszt kap a vásárló.(per pillanat térképeket)
azon nem gondolkodtak el még az oldal tulajdonosai,hogy mivel ez egy stratégiai játék,és az egész mozgató rugója a forge pont,talán azzal kéne csábítani az embereket gyémánt vásárlására. személy szerint én biztos hogy elgondolkodnék,a vásárláson ha úgy látnám megéri nekem is a plusz bónusz.
ezt lehetne valahogy továbbítani az oldal tulajai felé?
köszönöm.
 
ja és majd el felejtettem.a "kincs vadászat"
szerintem valahogy úgy kéne megoldani hogy a rendszer vegye figyelembe a játékos jelenlegi helyzetét/korát.
nem hiszem hogy egy magasabb korban levő játékosnak inspiráló lenne mondjuk a 150 arany/alapanyag az utolsó ajándék,de mire oda jutna elgondolkodik az ember hogy érdemes e azért akár éjjel is belépni.személy szerint én nagyon nem is töröm magam ezért.:(
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent