Céhtagság

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Igen működik és elég jól, mivel a válaszokat ugyanazon levélben kapja mindenki és látja is az összes érintett :)
 

DeletedUser11

Guest
Szia,

Kattints a három bábu képre a bal alsó sarokban lévő menün, és ott a céh menüre. Ott tudsz alapítani.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Olyan problemam van ,h regen alapitottam egy cehet ahol en vagyok csak egyedul benne. Viszont most kiszeretnek lepni mert meghivtak egy masikba. De a rendszer vmiert nem akarja engedni! Vkinek van vmi otlete ,hogyan tudnek kilepni belole? Elore is koszonom a segitseget!
 

DeletedUser11

Guest
Szia,

Mit értesz azon, hogy a rendszer nem engedi?

Ilyenkor töröld a cookie-kat, és próbáld meg megint. A céh ablakban kéne tudnod kilépni.
 

DeletedUser

Guest
A vezér nem léphet ki, asszem. Valahogy a céhet kéne megszüntetni.
 

DeletedUser11

Guest
Céh/Adminisztráció/Feloldás és utána egy megerősítő OK kell.
 

DeletedUser

Guest
Halihó

Nem tudom jóhelyen érdeklödöm e. Arra lennék kiváncsi, hogy céhen belül lehet- látni, hogy éppen ki van online?
 

DeletedUser

Guest
Sajnos még nincs ilyen lehetőség. Ha nagyon kell ez, érdemes skype-ot, teamspeaket, stb. használni.
 

DeletedUser11

Guest
Kedves szoranya,

A céhen belüli szavazások lezárására nincsen lehetőség, ilyenkor azt tudod tenni, hogy kiírod, hogy már ne szavazzanak tovább, vagy törlöd a témát.

Maradok Tisztelettel,
- TyRioN -
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser5711

Guest
Köszi a gyors választ.
Pedig jó lenne egy ilyen funkció.Eredmény jelzéssel, de nem baj.
Mégegyszer köszi.
 

DeletedUser20424

Guest
Hello!

Céh alapító vagyok, és szeretnék
céhtagaimnak jogot adni.
Az lenne a kérdésem, hogy
melyik jog mit jelent.
 

DeletedUser18199

Guest
Hali! Következőben kérek segítséget: egy játékost szeretnék beléptetni a céhembe. Meghívó elküldve. Ő egyedül van az általa alapított céhben és hiába lép ki belőle (hibaüzenet nincs) mégse sikerül kilépni :D Ilyenkor mi a teendő?
 

DeletedUser11

Guest
Szia Sch008,

Ha te vagy az alapító, nem tudsz kilépni, csak fel tudod oszlatni a céhet. Ha ezt megcsinálta, és mégsem működik, mondd meg neki, hogy törölje az ideiglenes adatokat a böngészőjéből, és utána jelentkezzen be a játékba megint. Ha ez sem működik, kéretik a probléma bővebb leírása.
 

DeletedUser18199

Guest
Köszi a gyors válasz - TyRioN BlacK - :)
Én a meghívó vagyok, de átadom a válaszod az alapító játékosnak! Jelzem majd, ha sikerrel járt!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent