Céhtagság

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Üdv
Én azt kérdezném hogy valaki meghívót egy céh-be az eseménynaplóba ot volt hogy meghívtak de a meghívoknál nincs????
 

DeletedUser1300

Guest
Hogyan lehet céhtagokat szerezni, vagy céhbe csatlakozni?

Ha van céhed, akkor meghívsz az adminisztrációnál új tagokat ha van jogosultságod hozzá. Csatlakozni pedig, ha téged hívnak egy céhbe. Írj egy tagnak, vagy a vezetőnek, hogy szeretnél csatlakozni, és küldjön meghívót.
 

DeletedUser4143

Guest
Ha valaki alapított egy céhet hogyan tud onnan kilépni? Egy általam meghívott játékos állítása szerint addig nem tud kilépni, amíg nincs helyette valaki...Ezt nem tudom elhinni.
 

DeletedUser

Guest
Ha valaki alapított egy céhet hogyan tud onnan kilépni? Egy általam meghívott játékos állítása szerint addig nem tud kilépni, amíg nincs helyette valaki...Ezt nem tudom elhinni.
Nem is létezik ilyen .-) Én teszteltem, simán egy gombnyomásra feloszlatja a céhet. Az lehet, hogy nem jól fogalmazott, vagy nem akarta feloszlatni és vár valakire, aki átveszi a helyét.
 

DeletedUser4143

Guest
Nem is létezik ilyen .-) Én teszteltem, simán egy gombnyomásra feloszlatja a céhet. Az lehet, hogy nem jól fogalmazott, vagy nem akarta feloszlatni és vár valakire, aki átveszi a helyét.

Írd ide akkor légyszíves pontosan a menetét! Vagy csak a Tagok fülön piros kirúgás gombra kell krikkelni?
 

DeletedUser

Guest
Írd ide akkor légyszíves pontosan a menetét! Vagy csak a Tagok fülön piros kirúgás gombra kell krikkelni?

Mikor belép a céhébe, a jobb alsó sarokban ott egy piros gomb, nem egyértelmű a felirat rajta (valsz. fordítási probléma), ezért is nem jut eszembe mi volt az :) Arra rányomtam és meg is történt a dolog. Frissíteni kell utána lehet 2x is, mire felfogja :)
 

DeletedUser4143

Guest
Nincsen piros gomb. Csak a Tagok fülön a neve utáni piktogramsor utolsó tagja, a kirúgás. Mire gondolsz?
 

DeletedUser

Guest
Nincsen piros gomb. Csak a Tagok fülön a neve utáni piktogramsor utolsó tagja, a kirúgás. Mire gondolsz?

Akkor nem Ő volt az alapító, arra :) De, ám felül van még 3 fül, azokon is lépkedjen végig, nem tudom melyik alján volt.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok.
Érdeklődnék.Van céhem és pár barátom is regelt.Be is léptek hozzám,de nem lettek szomszédok.Hogy tudnak szomszédok is lenni?
Üdv:Vas
 

DeletedUser1300

Guest
nem tudnak szomszédok is lenni, ha csak rendezéskor nem teszi a program őket egy kontinensre. azt meg nem lehet befolyásolni.
 

DeletedUser9863

Guest
A céhben ha megirok egy címet(Pl:pisti9 a terminátor) azt már nem tudom kitörölni?????

A céhben ha megirok egy címet(Pl:pisti9 a terminátor) azt már nem tudom kitörölni?????

Áhh már sikerült


összevontam
tito
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser9980

Guest
Sziasztok!

Sokat keresgéltem, de nem találtam a megoldást. Persze elég sok topic van és lehet, hogy csak átfutottam rajta, így előre is elnézést, ha figyelmetlen voltam.
Céhen belül, hogyan tudok üzenetet küldeni az összes tagnak?
Fórumot sajnos nem mindenki olvas, illetve a sürgős dolgokat így szeretném közzétenni.
Én vagyok az alapító, elvileg lehetne ilyen opcióm.

Üdv:
Laci
 

DeletedUser

Guest
Hiába keresgélsz, nincs ilyen lehetőség (amennyire én tudom). Pedig nekem is nagyon hiányzik!
 

DeletedUser11

Guest
Ezt az ötletet már többen is felvetették, jelenleg nem elérhető ez az opció! Reméljük, hamarosan találkozhatunk vele!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent