Céhtagság

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Érdeklődnék, hogy céhen belül azért nem tudok-e senkit támogatni, mert nem szerepel senki a céhtagok közül a 79-es világ-szomszédlistán? Kicsit unfair dolog, ott kell hagyjam őket, hogy teljesértékű játékot élhessek?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Nem tudok róla, hogy bármilyen támogatás lehetséges lenne.

A céhen belüli kereskedelem a köv frissítéssel jön.
 

DeletedUser6

Guest
Attól, hogy a lenti névsorban nincs ott a támadás gomb motiválni még lehet a céh tagokat is csak a képre kell kattintani.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok.
Szeretnék csatlakozni 1 céhhez.Nem tudom,hogy hol találom meg a céhek listáját,hogy jelentkezzek valamelyikbe.Sajátot nem akarok csinálni.
Tudnátok ez ügyben segíteni?
Előre is köszönöm.
 

DeletedUser2889

Guest
Heló

Rámész a Globális ranglistára, és ott rákattintasz a "Céhek" fülre,és látni fogod az összes céht.Rákattintasz a műveleteknék a "Céh profil"ra és írsz valamelyik játékosnak, hogy küldjön nekd meghívót.
 

DeletedUser3190

Guest
Az egyik céh társam írt egy levelet, hogy nem tudja használni a céhfórumot. Nem engedi se megnézni se hozzá írni a témához…
Mi lehet a gond?
 

DeletedUser

Guest
Üdv. Mivel nem találok olyan lehetőséget, hogy nyersanyag küldése másnak, az merült fel bennem, hogy csak céhtagok közt lehetséges vagy arany pl. és mi a helyzet a katonai segítséggel?
 

DeletedUser

Guest
Üdv. Mivel nem találok olyan lehetőséget, hogy nyersanyag küldése másnak, az merült fel bennem, hogy csak céhtagok közt lehetséges vagy arany pl. és mi a helyzet a katonai segítséggel?

Nem lehet küldeni semmit. Céhen belüli kereskedelem ingyenes (nem kell TP), ez minden.
 

DeletedUser

Guest
Értem, köszi. Mondjuk, akkor nem sok értelmét látom a céhnek, sőt a játéknak se, nem lehetséges se összevont támadás, se segítség, foglalásról nem is beszélve, akkor ez ilyen kis építkezős játék lesz nagyjából, meg rabolgathatok akit tudok és akarok, nagyjából lerövidítve :)
 

DeletedUser

Guest
A Céhben honnan lehet tudni, hogy milyen jogok társulnak, a kiosztható rangokhoz és a legfontosabb kérdés, hogy muszáj kijelölni valamelyiket, mert mondjuk a fórumot se látja addig vagy netán csak írni nem tud miatta, ha nem megbízható (Trusted) kategória?
 

DeletedUser

Guest
A Céhben honnan lehet tudni, hogy milyen jogok társulnak, a kiosztható rangokhoz és a legfontosabb kérdés, hogy muszáj kijelölni valamelyiket, mert mondjuk a fórumot se látja addig vagy netán csak írni nem tud miatta, ha nem megbízható (Trusted) kategória?

Nem kell jogot adni csak ha akarsz, a céh fórum nyitott témáit minden céhtag látja és hozzá tud szólni a nem lezárt témákhoz.
Az alábbi jogok elérhetőek/oszthatók ki sorrendben balról jobbra rövid leírással:

Alapító (Founder): Minden jogot megkap, bármelyik jogot képes kiosztani vagy kirúgni valakit stb és elvben másik alapító sem tudja változtatni a jogait.
Vezető (Leader): Szinte ugyanaz mint az előbb, viszont egy Alapító visszavonhatja a jogait.
Moderátor (Moderator): Tudja szerkeszteni/törölni a fórumot/témákat/hozzászólásokat (de ettől még elvben nem látja a rejtett fórumokat mint a Megbízható).
Toborzó (Inviter): Tud céhmeghívót küldeni.
Megbízható (Trusted): Elvben látja a rejtett fórumokat/témákat is, és hozzá tud szólni (ha van használva ilyen a céhfórumon(de ettől még elvben nem tud szerkeszteni mint a Moderátor.

Ahol azt írtam "elvben" azokat nem próbáltam ki külön-külön, csupán elméletben így kéne működnie.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Isteni, köszi .-)

Nincs mit, bár most kipróbáltam a Megbízható rangot viszont az illető nem látta a rejtett fórumot (csináltam egyet a próba kedvéért), ha adtam hozzá moderátori rangot az működött (tehát tudott szerkeszteni stb) de a rejtettet így sem látta... Viszont a Vezető rangnál már látta... Ezesetben nem tudom mire jó a Megbízható rang (bár az ikonja megegyezik a rejtett fóruméval ezért volt az előző tippem) vagy csupán nem jól működik...
 

DeletedUser

Guest
Nemrég kezdtem a játékot, és még nem igazán értem, hogy mi ez a céh, és hogyan lehet céhtagokat szerezni, meghogy miért jó ha céhtagok vannak?
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent