Céhtagság

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Hello,sziasztok!
Egykis segitséget szeretnék kérni.Arrol van szo hogy bealtam egy céhbe még a jatékom elején és egyedül maradtam,most szeretném elhagyni de a jaték leblokol miutan kiléptem és viszaal a kilépés ellöti alasra.Tegyem hozza hogy a céhet nem én alapitotam,én csak bealtam mint tag.Kaptam meghivot egy masik céhtöl de nemtudom ellfogadni mig ebböl nemlépek ki!
 

DeletedUser11

Guest
1142238194N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Sajna csak a kilépéshez van jogom de azt nemfogadja el a jaték,kiirja hogy sikeresen kiléptem de utana leblokol a jaték
 

DeletedUser11

Guest
Kérlek próbáld meg törölni az ideiglenes adatokat a böngésződből, és töröld a sütiket (cookie-kat). Ezek után jelentkezz be újra, és ha így sem jó, küldj egy jegyet a Support-nak (jobb kattintás/Support), és ők majd kivizsgálják.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok.
Végigolvastam a fórumot, de arra a kérdésre nem találtam választ hogy mire jó a CÉH?
Igaz van céhem és jól elszórakozok a rangok címek kiadásával, de ennyi lenne?
Illetve a céhen belül a tagok listájánál nem jelenik meg a nyert csaták száma. A rangokra visszatérve, még az utolsó frissítés előtt adtam a tagoknak különböző címeket, rangokat. Ezzel nincs is baj. De mióta frissült a játék senkinek sem tudok beírni semmit, sőt az eddig beírtakat sem tudom törölni.
Egy kicsit sok a kérdés tudom. Bocsi. Előre is köszönöm a válaszokat.
Üdv: domonyis
 

DeletedUser11

Guest
Szia domonyis, Üdvözlünk a Fórumon!

A céh alapjába véve sajnos nem olyan hasznos, mint amilyenre gondolnánk. Ingyen tudsz kereskedni a céhtagokkal, és könnyebben elérhetitek egymást.

Viszont a következő frissítések valamelyikében érkeznek "Az épület remekei", és a céhed nélkül nem tudod őket felépíteni. (Lásd épület remekei topic az ismertetőkben).

-T
 

DeletedUser

Guest
Céhen belüli rangok adása-átírása

Sziasztok.
Végigolvastam a fórumot, de arra a kérdésre nem találtam választ hogy mire jó a CÉH?
Igaz van céhem és jól elszórakozok a rangok címek kiadásával, de ennyi lenne?
Illetve a céhen belül a tagok listájánál nem jelenik meg a nyert csaták száma. A rangokra visszatérve, még az utolsó frissítés előtt adtam a tagoknak különböző címeket, rangokat. Ezzel nincs is baj. De mióta frissült a játék senkinek sem tudok beírni semmit, sőt az eddig beírtakat sem tudom törölni.
Egy kicsit sok a kérdés tudom. Bocsi. Előre is köszönöm a válaszokat.
Üdv: domonyis

Üdv-erre a kérdésre nem érkezett válasz:
a frissítés óta a Céhalapító nem tudja átírni a jogokat,rangokat,
az új tagok nem tudnak körlevelet írni az "összes céhtagnak funkció" használhatatlansága miatt...
Válaszotokat előre is köszönöm...

 

DeletedUser11

Guest
Szia Fogtündér1959,

Sajnos ez egy ismert hiba, az utóbbi verziófrissítéssel érkezett. Sajnos ezzel nem lehet most mit csinálni, de hamarosan frissítik a játékot a következő (0.21-es) verzióra, és ott már orvosolni fogják a hibát.
 

DeletedUser2883

Guest
A Brisgard világban a következő történt. Alapítónk úgy döntött, hogy elhagyja a Zsigmond Király céhet. A megfelelő helyen beállította az új alapítói és vezetői jogokat, majd kilépett a Céhből. Viszont az új Alapító, és az új Vezér mégsem kapta meg. Most vezetői jogok nélküli a Céh.
Mit lehet tenni?
 

DeletedUser5711

Guest
Szia domonyis, Üdvözlünk a Fórumon!

A céh alapjába véve sajnos nem olyan hasznos, mint amilyenre gondolnánk. Ingyen tudsz kereskedni a céhtagokkal, és könnyebben elérhetitek egymást.

Viszont a következő frissítések valamelyikében érkeznek "Az épület remekei", és a céhed nélkül nem tudod őket felépíteni. (Lásd épület remekei topic az ismertetőkben).

-T
Szeretném megkérdezni, hogy ez az épület remekei pontosan merre található?Fél órája keresgélem és sehol se találom.
Elég kesze kuszaság van már.Pár hónappal ezelőtt sokkal hamarabb megtaláltam mindent.A fölösleges dolgokat jó volna törölni.
 

DeletedUser

Guest
A "Nevezetes épületek" még nem érkezett meg a játékba.
 

DeletedUser

Guest
A Brisgard világban a következő történt. Alapítónk úgy döntött, hogy elhagyja a Zsigmond Király céhet. A megfelelő helyen beállította az új alapítói és vezetői jogokat, majd kilépett a Céhből. Viszont az új Alapító, és az új Vezér mégsem kapta meg. Most vezetői jogok nélküli a Céh.
Mit lehet tenni?

Kérlek,a supporton nyiss jegyet ezügyben!Köszönöm!
 

DeletedUser21964

Guest
Sziasztok. Nekem az a gondom, 83-an vagyunk a céhben, de ez ugyebár nem lehetséges. Észrevettem, hogy néhány hely ki van maradva. Alaposabb vizsgálódás után rájöttem, hogy a kimaradó helyek mindig eggyel odébb "vándorolnak". Tehát ha Hétfőn a 15. hely marad ki, akkor Kedden a 16.. Azt szeretném kérdezni ezt mikor javítják ki vagy hogy lehet ezen segíteni és nem azt a sablonválaszt kérem, hogy "nyiss jegyet supporton". Cirgardon játszom és az Erdélyi Szövetség céh tagja vagyok.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Sziasztok. A gyülekezet céh tagtoborzász hirdet. Feltétele a tagság nag, hogy aktivan részt vegyél a játékban. Várok mindenkit aki taggá akarna válni.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent