Kibeszélő Céhcsatatér frissítés

"Kiegyensúlyozták a gyémántliga csatateret"
Alig, hogy megnyílt, 1 céh elfoglalta a területek kb. 80%-át. Úgy, hogy senki nem tud rakni...
Milyen algoritmus alapján sorsolja össze a résztvevő céheket?
ennek a neve, hogy szivatós algoritmus

Mondjuk ez pont jó, mert 4 óra múlva mindent lehet foglalni... :) akkor nevezzük önszivatósnak is egyben
 

AbyGel

Új tag
Szerintem, ha nem tudja/akarja az Inno megoldani, hogy 1 bajnokságon belül azonos ligában mindenki játsszon mindenkivel, akkor érdektelenné válik ismét a CST és azáltal a játék is. Mi ebben a bajnokságban harmadszorra kaptuk meg a TOP1 céhet és másodjára a TOP 2-t.
Engem nem zavar hogy ők erősebbek és lenyomnak. Az zavar, hogy mi gyakran kapjuk őket más céhek ugyanebben a ligában nem :)
 

aligi05

Új tag
A bajnokság nem izgat de az hogy 2 szekit felütsz és ennyi volt a napi csatád az annál inkább.Szerintem szar az új rendszer.
 

Asani

Tag
Amúgy meg egy jó céhben ki az aki nem használt ostromokat?
Szerintem nem erre gondolt. A régi csatatéren elég volt néhány jó emner, megfeleő számú ostromtábor és a céh egy része el is felejtehtte hogy van csatatér, ha épp nem időben érkezett mikor nyílt egy szektor. A Mostani verzióban szükség van az összes céhtagra és közös erővel kell az összes szektorban részt venni, mert az aktívak is csak korlátozott mennyiségű csatát tudnak csinálni. Valószínűleg te eddig ezek közé az aktívak közé tartoztál, így most ez téged feltehetőleg rosszul érint.
 
Szerintem nem erre gondolt. A régi csatatéren elég volt néhány jó emner, megfeleő számú ostromtábor és a céh egy része el is felejtehtte hogy van csatatér, ha épp nem időben érkezett mikor nyílt egy szektor. A Mostani verzióban szükség van az összes céhtagra és közös erővel kell az összes szektorban részt venni, mert az aktívak is csak korlátozott mennyiségű csatát tudnak csinálni. Valószínűleg te eddig ezek közé az aktívak közé tartoztál, így most ez téged feltehetőleg rosszul érint.
Vannak az aktívak a céh érdekében, és voltak az aktívak a saját érdekükben. Ha érted mire gondolok.
Az utóbbiaknak tett be az új rendszer.
 

ashea55

Nagyon aktív tag
Sziasztok Tudom ,hogy nem ide való ,de most ,hogy a rendszer a frissítés után újra indult ,nem tudok gyakorlatilag semmit csinálni ! Az ablakok fel ugranak de nem tudok aratni ,forgét be tenni , és az a Kék segítség fül se tűnik el akármit próbálok , Már a gépet is újra indítottam de semmi a helyzet válltozatlan :(
 
Nálam csak rátelepült egy iszonyú támogatás gomb a chat-fülre és nem tudom lenyitni. Nem mintha olyan nagy kár ért volna ezzel, de na....
Más még működik. Úgy néz ki.
 
Sziasztok Tudom ,hogy nem ide való ,de most ,hogy a rendszer a frissítés után újra indult ,nem tudok gyakorlatilag semmit csinálni ! Az ablakok fel ugranak de nem tudok aratni ,forgét be tenni , és az a Kék segítség fül se tűnik el akármit próbálok , Már a gépet is újra indítottam de semmi a helyzet válltozatlan :(
Nálam is ez a gond írtam az ügyfél :) szolgálatnak már dolgoznak rajta.
 
Fent